Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Kinect nastavení


Maximus120

Otázka

Zdravím chtěl bych se zeptat jaké je nejlepší nastavení pro kinect, Jestli správně chápu je lepší mít senzor někde nahoře nad Tv. Jelikož když ho dám na stolek kde mám tv, tak musím být dost daleko od tv aby mě zabíral celý, což nemám tak velký prostor, jde to nějak nastavit? Nebo si mám pořídit držák který upevním na zeď?

Upraveno uživatelem Maximus120
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

O vhodném umístěné senzoru Kinect se můžeš např. ZDE, kde najdeš zároveň rady a tipy pro nastavení. Kinect lze umístit na jakoukoliv vodorovnou plochu, tedy i na stolek na TV a vhodnou kalibrací (podlaha, hráč, ...) dosáhnout nejlepšího výsledku. Obecně se udává, že nejlepší umístění je do úrovně cca 15 cm nad TV, čehož lze dosáhnout držákem pro Kinect na TV (na trhu jich je celá spousta). Pak existují i držáky na zeď, podlahové držáky (tzv. "trojnožky"), ale z osobních zkušeností myslím, že držák na TV poslouží dobře a splní svůj účel.

Jeden takový jsem recenzoval ZDE, tak si můžeš počíst.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu