Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Dotaz ohledne PSN PS Vita a FW 3.55


Quicksilver

Otázka

Zakoupil jsem Vitu z druhe ruky kde je FW 3.55 , Vlastnim take PS3 kde mam CFW 4.76. Mam problem na PSN jsou zakoupene hry ,ale nechci aktulizovat na novejsi verzi. Co kdyby se jim pripadne povedlo 3.55 verzi hacknout. Takze tedka mam Vitu bez her. Da se nejakym zpusobem treba pres PS3 hry do Vity dostat ? Nevim jak je tohle delany.Jestli se musim stejne prihlasit na ucet pres Vitu ,ale neztakovat novejsi verzi. Myslim si,ze ve Vite je urcite nejakej klic kde jsou ty hry zakoupene. Je take mozne ty hry stahnout pres PC a pak pres nejaky program to tam nahrat ? Snad me nekdo z vas poradi.Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ani nekdou kdyz jsou zakoupene ? Ono to asi jde co jsem pochopil musim byt nejprve prihlasen na PSN jak na PS3 tak i Vite.

Asi se uz zas neco deje ....

PSVita: VHBL for Metal Gear Solid Portable OPS+ (EU) released & should work on 3.57

Kazdopadne pockam co z toho bude kdyz tak updatuju nahoru a udelam tuhle upravu az lidi budou psat ze to opravdu funguje a mezi tim muzu potom

stahnout 6 her co jsou na PSN ucte. I kdyz se me moc aktulizovat nechce kdyby to slo pak casem udelal i nejak pres 3.55 mimo hry.Chtel by jsem aby me tam sli vsechny

upravy.Kazdopadne jsem zjedavej urcite se jim to povede prolomit .-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Aspon PSPcko a stim co mam me to bude v bohate stacit a stejne jim to cele prolomej , protoze neexistuje ochrana co nejde do nekonecna byt neprekonana.Je to jen program a bez tak kdo tomu rozumi tak uz davno hry hraje.Nepochopil jsem par videii na Youtube kde frajer normal bouchal hry pres email 3.52 a normal mu Vita hry fungovali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To mam v planu aspon jsem si zakoupil Little big Planet Vita a pockam kdyz to treba casem pujde updatuju a potaham hry z PSN + at se me aspon vytvorej bubliny.

Videl jsem ze dokonce daval jeden frajer hry pres email na Playstation TV. Mozna tohle slo driv Sony je urcite v tomhle hodne rychla :-)

/// EDIT : MAZEC NEJVETSI ... uz mam hry na karte bez toho,aby jsem stahl nejnovejsi verzi FW. Dokonce mam i Metal Gear Solid Ops plus.

Tak tedka jen zjistit jak tam nahodit upravene soubory mam FW 3.55 tak tam jeste ARK a podobne blbosti pujdou. Prej maka soubor co je urceny pro FW 3.57. Zatim se s Vitou seznamuji ,ale kdyz me pujde tohle a po case i dalsi prkotiny akorat zjistit cele fungovani tak budu happy.

Na to ze me Vita stala 1200 kc kdyz pominu prodej PSPka a jeste jsem si vydelal bokem 1000 kc.Tak je to o proti psp supr koupe .))

Akorat na Win 10 se nemuzu proste pripojit k PC. ( Could Not Connect to the PC )

Upraveno uživatelem Quicksilver
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Cus ja mam stale na Vite 3.55 a uz asi Market nejde , protoze po 3 tydnech se chci pripojit a hazi me to ve smyslu stazeni nove verze FW.

Mimochodem uz je taky na 3.57 KERNEL EXPLOIT ,ale jeste to nedavaji ven z duvodu cekani na opravy ze strany Sony. Myslim si ze to bude neco ve

smyslu vytvareni publin. Vcera jsem zas neco videl na FW 3.55 .-) Takze si proste dal pockam az to bude tak to bude. Tobe doporucuju taky cekat ,protoze

jak Sony uvolni nove FW kde urcite veci opravy tak urco brzo stim pujde ven kdyz zjisti ze ta dira tam porad je .-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu