Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS 4 a monitor


Tommas99

Otázka

Ahoj.

Chtěl jsem se zeptat jestli někdo z vás hrajete ps4 na monitoru?

Jde mi o rozdíl mezi hraním na TV a monitoru.

Jak je to třeba s obnovovací frekvencí. Když nám monitor připojený k pc tak si ji můžu volit, nastavit nejvyšší . Jde to volit i někde na ps4? Nebo má ps4 nějaké nastavení a nezáleží že třeba ten monitor může mít frekvenci i vyšší?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Hrál jsem na TV a necítil jsem se nijak omezen. Poté jsem si koupil monitor, kvůli tomu abych mohl více hrát doma, a teď bych už na televizi hrát nemohl. Rozdíl v rychlosti je velmi znát, navíc u toho sedím i blíže tak se mi daleko lépe hraje. V BF4 jsem si zlepšil skill tak o 80% procent. Samozdřejmě záleží na televizi a jaký má input lag atk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Řešil jsem podobný problém a po testu dvou monitorů u známého to vyřešila tv 81 cm. Monitor má jednoznačně a citelně lepší input lag(včera test na monitoru a Bloodborne), ale monitor do 5 tisíc vypadá barevně vedle tv strašně vyblitě a mdle na všechny režimy. Herní monitory Benq a dražší Samsungy budou určitě top kvalita, ale k těm jsem se neměl jak dostat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu