Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS4 ma BAN


Veslik

Otázka

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

vsak i tady na foru se prodavala zabanovana konzole, ted si nemuzu vybavit na jmeno uzivatele, ten by asi vedel nejlip, kazdopadne co si pamatuju tak kolem toho dost mlzil,

muj osobni nazor , ze to je za smecka s uctama, casta deaktivace uctu atd.... ktera dotycna konzole obsahovala

prihlasit se hru stahnout, deaktivovat prez web, a hru prihlasit zase jinde, kdyz todle udelas desetkrat na jedny konzoli, je dost mozny ze to je poruseni nejakejch pravidel, a duvod dostat ban, mozna kecam ale tohle si myslim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

V podmínkách užívání online služeb PSN, které pochopitelně nikdo nečte, byste zjistili, že BAN se dává i např. za hrubé porušování pravidel užívání a chování, mezi které patří třeba vulgární vyjadřování vůči jiným uživatelům, dále za cheatování a jiné modifikování obsahu atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Může to bejt za obojí, jak za šméčko s účtama tak hrubé chování což se mi zdá pravděpodobnější. Ale možností je hodně, může to bejt za používání upravenejch učtů z ps3 (což se děje třeba v GTA 5). Nebo za neustále tvoření a měnění Brazilských PS účtů kde je PLUSko na čtrnáct dní zadarmo. No normální člověk nemá moc velkou šanci dostat ban na konzoli. Mě se na konzoli za poslední 4 mesíce vystřídalo 6 účtů a vše je v pohodě. No všechno musí bejt v přiměřeném množství...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nikdy jsem neslyšel že by existoval PS+ kod na 14 dní. Co jsem koukal na ebay tak tam jsou na prodej jen účty s již aktivovaným PS+ na 14dní a k tomu účtu ti pošlou po zaplacení údaje, což jsou ty brazilský účty který si můžeš udělat sám. Je to jen ojeb na lidi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu