Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Zaciatocnicke rychlodotazy na ps4


Nadzi

Otázka

zdravim

kupil som si novu ps4ku a chcem sa opytat par otazok ktore som tuna na fore nasiel len vo vseobecnosti.

1. v menu kde je nastavenia obrazu mam nastavene na automatic. pak su tam volby na hd, fullhd atd. no a chcem vediet ked je to nastavene na automatic budu hry bezat na najvyzsie mozne rozlisenie hier alebo automatic znamena treba nejnizssi rozliseni treba kvuli uspore energie vykonu konzoly atd...

2. v nastaveni zvuku su 3 moznosti. prva moznost potom je moznost DOLBY a pak DTS. na ktoru moznost to mam nastavit aby bol zvuk co najlepsi? v xboxe tam volba nebola a joa myslel ze dolby a dts sou automaticky nastavene...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

No pokud stahuješ hru z PSN tak když jí na hlavní ploše rozbalíš tak ti to ukáže čas do konce(samozřejmě pouze předpoklad). V případě hry je to asi dané vývojáři jak to nastaví zda bude ukazovat vše nebo např. jen %

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

to proto že je hra už nainstalovaná. Průběh instalace je vidět pod obrázkem hry, kde máš nyní nápis start. Většinou první instalace trvá jen chvilku, z poslední doby co si pamatuju tak mad max se instaloval cca 5 vteřin.

EDIT: některá data se pak instalují i v průběhu hraní, ale to ani nepoznáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tuto hru jsem dosud nehrál -takže jsem ji vložil do ps4-udělalo se mi to samé co Tobě-ještě tam bylo takové malé mini načítání u toho obrázku/1-2 sekundy/-zmáčkl jsem křížek-přeplo to na to graf.znázornění načítání hra má přes tři GB a psalo mi to 17 minut-dole mi to nabídlo jestli nechci hrát hned-ale nechal jsem to dojít a pak to přeplo na další ...takže u mne žádný problém:)....stejný postup mi to dělá i u jiných her....dvě:cheesygrin:-jednu jsem hrál a druhou hraji-ps4 mám od Vánoc...samozřejmě jak už je to jednou načtený tak už je to v Ps4.../až do smazání/takže pak už zmáčkneš tlač . a hraješ...takže pokud hraješ tak už to tam máš jak psal vážený pan Mandaz:?

Upraveno uživatelem okajos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

aha cize to co spomina Mandaz sa mi deje pri instalaci ale to som si myslel ze to znamena ked to zmizne ze mozem zacat hrat ale hra se instaluje. cize ked to zmizne a je tam iba start tak mozem vysunut cd a ist hrat treba inu hru? pretoze cd sa toci nekdy i 30 minut potom co se nainstaluje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Vlozis BD do mechaniky. Spusti se prvotni instalace. Nakopiruje to nekolik par desitek, mozna stovek MB. Toto se zobrazuje graficky malym prouzkem v spodni casti ikony hry. Kdyz dobehne tato prva cast muzes pustit hru. Na pozadi bezi instalace dalsich desitek GB dat hry, ale ty uz muzes hrat. Proto se ti medium toci v mechanice klidne i pul hodiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu