Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém při vypínání či přechodu do Rest modu


S4m0s

Otázka

Ahoj,

chci se zeptat zda se někdo z vás nesetkává s problémem, který se u mě začal v poslední době vyskytovat. Vždy když hraju delší dobu a chci pak PS vypnout nebo přejít do režimu spánku, tak se začně vypínat ale nevypne se korektně, nýbrž třikrát zapípá a pak přejde do režimu v pohodě. Je to docela otravující a mám z toho divnej pocit, na začátku se mě to stalo třeba jednou za týden, ale teď celkem pravidelně. Nevíte v čem může být problém? Není to například špatnou databází nebo tím, že PS mohlo být v minulosti špatně vypnutý a teď by to chtělo rebuild databáze? Díky moc za každou radu

PS: neco jsem si samozrejme nasel a nacetl v zahranicnich forech, ale chci se zeptat krajanů, jestli se s tím setkali popřípadě jak to řešili

Upraveno uživatelem S4m0s
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

Pokud se s tím někdo setkal tak ti určitě napíše, že máš zkusit rebuild a pokud ten nepomůže tak tovární nastavení. Rebuild ve většině případů pomůže. Jinak je možné, že to bylo způsobené špatným vypnutím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jo dobrá, tak to zkusím, jinak jinde ve světě jsem se dočetl, že to je normální jev, kdy PSko ještě pracuje (např. komunikuje se serverem, či ukládá nebo stahuje data aplikací) a vypíná tak danou činnost natvrdo. Prý to zásadním problémem není a setkává se s tím více lidí. Radí tam právě to samé co tady, plus ještě říkají nevypínat PS tak rychle ale nechat v klidu doukládat pozice na cloud popřípadě zkontrolovat kontrolku činnosti HDD a vysunout disk, to mě ale přijde zbytečně komplikovaný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak to já bohužel moc nedělám, často právě vypínám PS přímo ze hry, jelikož se mi vrací paní domu a nechci ji svým gemblením zpříjemňovat večer :D, je fakt, že když jsem to naposled vypínal klasicky z menu po delší době tak to bylo vše OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu