Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Přeměnit email s účtem


Jokis1468628234

Otázka

19 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Díky za odkaz ale nastal jiný problém mám xbox one se 4 profilama který jsem tak už koupil ale on se rozmyslel a nedal mi heslo k microsoft účtu prej esi si někdy koupí xbox tak chce účet je tam fifa a jiné krabicové hry ale když jeho učet zruším a založím svůj tak mi fifa a jiné hry nepujde hrát přes net protože ten kód na hry už je na jeho účtu ? Je to tak ? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Především jakékoliv hry na účtu jsou digitální distribuce, nikoliv krabicové.

Aby ti fungovaly na tvém nově vytvořeném účtu hry, které byly zakoupeny na jiný účet od kterého ty nemáš přihlašovací údaje, musela by být pro daný účet konzole nastavená jako "My Xbox Home".

Pročti si TADY názorný příklad, ze kterého bys to měl pochopit.

Upraveno uživatelem drak3go
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Počkej, pleteš dvě věco dohromady. Pokud máš hru na fyzickém nosiči (blu-ray), tak ti mohou být jakékoliv účty úplně ukradené. Hru nainstaluješ na jakýkoliv účet a tam pojede.

Pokud máš hru v digitální podobě, zakoupenou na nějaký účet od kterého ty nemáš údaje, pak ti ta hra pojede jen když bude pro daný účet konzole nastavená jako "My Xbox Home", jak jsem psal. V okamžiku, kdy si majitel účtu nastaví "My Xbox Home" jinde na jiné konzoli, hry na tom účtu ti přestanou fungovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Tak ještě jinak. Teď jestli to chápu dobře, tak:

- konzoli máš od týpka, kterej na ní měl účet

- týpek koupil originál placku Fifa 16 a kód na UT použil na svůj účet

- Fifa 16 kterou máš ty je ta od toho týpka (tj. nekupoval jsi ji ty jako první majitel z obchodu)

- týpek ti znepřístupnil svůj původní účet, na který kód na UT použil

Pokud je to takhle, tak se k tomu UT nedostaneš. Kód jde využít jen jednou.

P.S. A myslím si, že kód na UT si můžeš dokoupit samostatně na Store.

Upraveno uživatelem drak3go
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ano koupil jsem si to od něho a říkal že mi dá pak kód a když jsem mu psal ať mi ho teda dá tak mi napsal že teda nedá až si prý někdy zase koupí xbox tak nechce přijít o účet a o hry :-/ takže ta fifa je přes net na jiném účtu nepoužitelná a to se mi nezdá že by se dal koupit jen kód Jinak dík za objasnění

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Já teda nejsem hráč Fify, ale podle mě jde hrát Fifa online i bez nutnosti mít FUT? Když se dívám na Store, tak tam mají tři verze - Fifa 16, pak Ultimate Edition a Super Ultimate Edition. A ať si koupíš jakoukoliv z nich, vč. té základní, určitě lze hrát i online.

Ale asi by k tomu řekl víc někdo, kdo Fifu hraje a ví, jak funguje FUT apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám ještě jinou otázku když on tam má víc účtů a já bych si založil vlastní abych si na něho koupil svoje hry tak pak bych si mohl přepnout zase na jeho abych si ty hry a Fifu zahrál a on popřípadě zablokování nezískal hry co jsem si koupil na svůj účet tak to ide ne ? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Žádné hry, zakoupené na tebou vytvořený nový účet ti nikdo nikde blokovat nebude. Budu se opakovat už po několikáté, ale hry zakoupené na jeho účtu ti budou fungovat do té doby, dokud si majitel toho účtu nenastaví na jiné konzoli pro tento účet My Xbox Home. V ten moment by ti přestaly fungovat všechny jeho hry na jeho účtu bez ohledu na to, jestli ty se na ten účet přihlásíš a hraješ na něm. Nezabráníš tomu zkrátka, pokud se tak majitel jednou rozhodne to udělat. Což taky ale udělat nemusí a tak ti tam ty hry mohou vydržet až na věky věků.

Jediná možnost by byla, kdybys měl od jeho účtu přihlašovací údaje a mohl si změnit heslo na své vlastní a dál měl přístup i k emailu, který je k tomuto účtu vázán a tam si také změnil heslo. Tím by jsi původnímu majiteli znemožníl se znovu na svůj účet přihlásit kdekoliv na jiné konzoli a tu si nastavit jako My Xbox Home a tudíž by ti ty hry už neměl jak "deaktivovat". Pokud tyto všechny údaje nemáš a nemáš tak možnost tyto změny udělat, nenaděláš vůbec nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ano tvou druhou část chápu a vím že s tím nic neudělám údaje nemám a nedá mi

Ale jde mi o to že když si vytvořím účet tak esi budu mít profil pod jeho na levé straně abych si zahrál svoje které si koupím ( ano ty mi nikdo nesmaže ) a pak přepnul na jeho a hrál z jeho profilu a pak zase hry ze svojeho nebo jak si vytvořím svůj účet a profil tak ten jeho zmizí a budu tam mít jen svůj a ten jeho ne ? Jde mi o to abych tímto nepřišel o ty jeho hry (i když je to dost možné pokud se přihlásí na jiném xboxu a zakáže to nebo taky třeba nikdy) asi jsem se špatně vyjádřil omlouvám se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Stále nerozumím jedné věci - jaký máš důvod k tomu hrát na jeho profilu ??

Tebou zakoupené hry na tvůj nově vytvořený profil + jeho hry (do doby, než by je deaktivoval) budou všechny funkční z tvého profilu, který si nově vytvoříš. Proč by ses měl přepínat na jeho profil a hrát s jeho profilem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu