Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

0x91d70000 - Xbox One neumí BD-R disky????


Saddako

Otázka

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

A máš na mysli originální koupené v obchodě nebo vlastní tvorbu (tebo vypálené "zálohy" nebo tebou natočené videa)?

Než se probudí pár majitelů x0 a snad ti poradí, projdi si zatím tohle https://www.google.cz/search?q=0x91d70000&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=_xHEVtWRN4fyUpiFk9gE

EDIT: A pokud se ptáš ještě před koupí, tak jen upozorním že ps4 mi sežralo a přehrálo všechny mé dvdčka i blurayka ;)

Upraveno uživatelem Mandaz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

@Mandaz

Jedná se o kopírované tituly. Mám jich sice pár kousků, ale překvapilo mě, že stará PS3 je klidně přehrála a XO dělá takový ofuky. Podle google to vypadá na vlastnost XO a ne na přiznanou chybu. Originální BD 3D jsem zkoušel jedno a to běželo bez problémů. Máma tady ještě nějaká BD-RE tak zkusím jak to vypadá v jejich případě.

PS4 je možná fajn (také jsem o něm uvažoval), ale pěkné hry (alespoň z mého pohledu) jsem našel pouze na XO.

@kruta

Kopie byly dělý pomocí programu DVDFab Blu-ray Copy. Vlastní master tu teď asi nemám žádný, ale předpokládám, že pokud něco vypálím v FCPX na BD tak mi to taky fungovat nebude :( Mediální centrum sice mám, ale to mi neřeší DVD/BD placky. Holt budu muset pořídit nějaký čínský přehrávač, kterému je jedno zda se jedná o profesionální master a nebo nebo o vypalované médium.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jemu to funguje, ale píše že to pálil v Nero. Já použil jiný program a problém 0x91d70000 je na internetu zřejmě dost často.... Večer zkusím ještě něco co mám na jiném médiu a případně na BR-DL a BR-RE. XO je v záruce a tak se uvidí.

Jinak podle http://1kdiy.com/?q=node/14 umí XO přehrávat pouze originální média.

//edit

Takže u Xboxu chybí podpora pro BD-R média

http://xbox.uservoice.com/forums/251646-apps/suggestions/6029500-bd-r-support-play-burned-bdr-discs

Upraveno uživatelem Saddako
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Hmm to blby, mozna taky jak ktery media to sezere. Kruto ty palis na jaky media?

edit, jo tak sem si vsiml ze tobe to zas neprehraje pak ps4, to asi pouzivas v tom neru nejakej jinej format nez klasicka struktura bluray ? (Slozka BDMV a v ni soubory .m2ts)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu