Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Far Cry Primal


RakovinaRohu

Recommended Posts

Tak zítra nám vychází tahle pecka a nikde jsem tady ještě nenašel žádné téma.

Jinak už jsou zde i nějaké české recenze a hra jsi vede fakt dobře

http://konzolista.tiscali.cz/articles/onearticle?link=far-cry-primal-m9wb

http://bonusweb.idnes.cz/far-cry-primal-recenze-06u-/Recenze.aspx?c=A160222_111213_bw-ps4-recenze_oz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poteboval bych radu. Odemkl jsem si vsechna vylepsi pro Tensay (saman - uci ovladat me zvirata). A ted se divam, ze uz ho nevidim ve vesnici... jako by zmizel. Mam moznost upgradovat jeho chatu na level 2, ale ho nemuzu nikde najit a tu chatu taky ne :(

Setkal se s tim nekdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, ale když mi umře tak ho už nepřivolám a musím si ochočit nového. Já vtom menu mám u kolonky toho tygra "dead".

Edit: áá tak už jsem na to přišel, můžu ho vyléčit s tím Red Leaftem :)

Upraveno uživatelem mesyas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty některé vedlejší mise (oranžové kolečka) jsou fakt divné. Ten člověk tam řekne, co se má dělat, ale na mapě se to místo nezobrazí a ani stopy nikde nejsou. U některých to šlo. Jinač já už mám hlavní mise projeté, až k závěrečným titulkům. Hra se jim povedla a byla to aspoň změna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja uz na to prisel... kdyz je to "zadani mise" ta u oranzove ikony je i "?". Az misi akceptujes pobliz na mape se objeva stejna ikona, jen bez "?".

A lovci platin pozor... jedna trofej je, ze mate vsechna vylepseni... ale urciteho levelu prestanete sbirat XP! Tak at vas to nezaskoci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dohráno, 100% procent trofejí :). Parádní hra, ale Far Cry 4 byla pro mě přeci jen o něco zábavnější. Zde oceňuji hlavně ochočená zvířata, nejvíc jsem využíval šavlozubého tygra a sovu - s její pomocí není problém dobít jakékoliv stanoviště. A pokud narazíte na silného protivníka, stačí po něm hodit včely a je hotovo :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu