Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zobrazení her v library nejde


Recommended Posts

Dobrý den. Mám x box 360 nejspíš Rgh. S externím diskem 500g. Do včerejška mi v knihovně naběhly všechny hry co sem stáhl. A teď sem stáhl další hru na po nahrátí na disk mi knihovna neukazuje vůbec nic. Hry najdu až v systému usb. A od tam složité pustím. Co mám udělat aby hry byly opět v knihovně kde jedním klikem hru spustím. Vůbec tomu nerozumím. Tak prosím o radu nějak polopatě. 😃děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak po zkoušce to udělat podle videa mi to nejde. Naskočí mi v knihovně sice nějaké složky ale ani jedna z nich není hra. Menu v souborech mám jiné než je ve videu a sám si s tím nejspíš neporadím. ve videu je game, hdd1, OnBoard a usb a já to tam mám pojmenované takto DVD, GAME,ONBOARD a SMB ... Mno už sem nad tím strávil víc než bych chlěl a výsledek žádný. Nejspíš si s tim sám neporadím. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu