Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zde piste nazory na vsechny hry ktere jste meli moznost si zahrat na ps3


vasek362

Recommended Posts

No tak se nudim a napadlo me co tu zalozit todle vyslo spousta novejch her pro ps3 tak si o nich povidejme:).

Co treba se vratit k launchi Motorstormu nebo treba warhawkovi, ted je zase asasins creed nwm rikejte vse co vas napadne:)diky

ty fakt nevíš roupama co dělat že ???

pro mně top je GranTurismo.....nic víc nehraju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ps 3 mám asi měsíc a hrál jsem tyto kousky:Resistance:Fall of man--Já se u toho celkem dobře bavil akorat mě štve,že nemůžu ani za boha nasbírat všechny skilly jsou strašně dobře schovaný asi nebo co :D

Motorstorm--Celkem pohodové závodění a je to celkem těžký dlouho jsem nehrál závodní hru kde můžu těsně před finišem totálně prohrát :D

SKATE---To je moje srdcovka.Hraju takřka furt a furt se toho nemůžu nabažit :D Asi tak ;)Peace all

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja mam ps3 asi tri mesiace ... a hral som toho docela dost ... resistance je peckovy .. multiplayer hravam dost casto .. a bavi ma to stale ... Folklore .. tiez super hra .. bavilo ma to dost .. hlavne to zapracovanie sixaxis sa mi pacilo ... Assasin creed .. to som hral len pre krasnu grafiku a skvele spracovanie a napad .. ale tie opakujuce misie ma dorazali .. nastastie som to uz presiel a pojde to von z domu ... Nhl 08 pecka ... hravame s chalanmi z baraku turnaje siesti naraz u mna doma do noci ... a frajerka sa vzdy so mnou potom tyzden nebavi > skate .. tiez srdcovka .. nie som skejtak ani nic podobne .. ale tato hra ma proste dostala , aj ovladanim a celkovo ...Minule som sa prichitil ako v obchode so sportovymi potrebami pozeram skate a prilbu ... ze by som to aspon skusil > ake je to na zivo ? i ked tie pady by ma asi boleli viac nez v hre >>> Motorstorm .. hral som to raz, dva krat , prehral som pred cielom > , chytil nervy a vdaka bohu predal som to ... a aby som nezabudol este som hraval Ratcheta ... to som presiel ako prve .. a sem tam sa k tomu vratim .. je to skvela hra .. mal som to rad uz na PSP , nieto este na takej velkej obrazovke > je to uplne iny zazitok ... Ridge racer 7 ... to ma vobec nechitilo, vymenil som to za warhawk ... tak a na ten sa teraz tesim .. je niekde na ceste ku mne ... CLIVE BARKER'S JERICHO , to bola troska divna hra .. nepresiel som to , radsej som to vymenil ... Heavenly Sword , to sa mi pacilo , len ten koniec bol necakany ... FIFA 2008 , skvela grafika .. strasne sa mi to zda ako keby som pozeral v telke futbal ... proste nieco fajne ... ale nhl je lepsie ... aspon pre mna , Darkness , to som mal pozicane od kamosa ... dobre to bolo , len som to nedohral do konca ... ale bavilo ma to . .celkom dobry napad ... a spracovanie ... takze asi tak .. toto su hry co ma teraz napadaju a hral som do dnes ... najblizsie uvazujem nad Call of Duty 4 , to vsetci ospevuju , tak mozno to si zahram ... a samozrejme tesim sa na Gran turismo , to bude pecka ... a kopec dalsich ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skate .. tiez srdcovka .. nie som skejtak ani nic podobne .. ale tato hra ma proste dostala , aj ovladanim a celkovo ...Minule som sa prichitil ako v obchode so sportovymi potrebami pozeram skate a prilbu ... ze by som to aspon skusil > ake je to na zivo ? i ked tie pady by ma asi boleli viac nez v hre

:D Yeyo Skate na živo to je něco úžasného když si člověk dává všemožný triky a napadá při tom.Ten pocit se nedá popsat to se musí zažít :) ;)Skate je životní styl a já jsme rád,že jsem si vybral právě tenhle styl-doporučuju aspoň vyzkoušet.

Ale abych neodbočoval moc od tématu.Koukám,že jseš celkem náruživý hráč :D ;) Furt se něco děje jak tak koukám.To já se teď rozmýšlím jestli si koupit Assasina nebo Ninja gaidena.Na tohle by rada nebyla??? :) Peace all

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ten skate .. mozno to raz skusim .. I ked si myslim ze uz som na to troska stary ... >>> a co sa tyka ninja gaiden a assasin ? assasina by som si uz ja nekupil druhy krat , i ked je to dobra hra ... ale sklamala ma .. a Ninju som hral u kamarata .. jeho srdcovka pre zmenu , on ma rad vsetko japonske a ninja veci .. ale mna to mooc nenadchlo .. tak neviem .. je to vec vkusu , tazko poradit ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HEAVENLY SWORD - celkem bomba jenom se mi zdálo že jsem to moc rychle prolít tak jsem si ty některý jako mise zopáknul jinak doporučuju hlavně okamžiky kdy stojíte jen s mečem proti obrovský amádě a grafika taky ujde

SKATE - typ hry která se dá pařit pořád vypilovat některý triky je fakt celkem fuška žádný kolečka a křížky a jak tu píše pár uživatelů měl jsem a mám úplně stejnej pocit když jdu kolem skate shopu že tam musim vždycky vlízt ale už jsem si objednal long board z us takže tahle hra mi celkem dost vstoupila do života nelze než doporučit

COD4 - cod je cod to snad se ani nemusí popisovat :roll:

FIFA 08

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hele asi takhle ... 21 demíček + mě teď úplně děsně baví PAIN a High Velocity Bowling a mám originálky Resistance a Motorstorm..

+v electro worldu sem hrál NFS carbon při launchi PS3jky :D

já mám PS3 od vánoc takže toho zatím moc není..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...

Já mám PS3 asi od dubna. Aprvní co jsem pořídil bylo Gran Turismo 5: Prologue

Nebudu vychvalovat už tak špičkovou "přede"hru, snad jen: Multiplayer se jede velice dobře a pokud máte volant a pořádný lcd panel, tak je zážitek umocněn asi tak 5x:wohow:

Ve hře je několik on-line fičur, které vám dovolí stahovat nové info ze světa GT5. Zvláště pak GRAN TURISMO TV:D,kde je ke stažení pár videí okolo výroby projektu GT...a nová stále přibívají:wohow:

další , co jsem pořídil je Devil May Cry 4

Starého známého Danteho vystřídal Nero se svojí démonickou rukou. Hraje se to velice záživně, je tu spousta různorodých lokací i nepřátel.

Zážitkem bych to přirovnal k prvnímu Devilovi na PS2 + čistá grafika a opravdu, ale opravdu vymakaní démoničtí bossové a jejich poskoci.

Poslední je Resistance. Fall of Man.

Klasická FPS střílečka, ale velice záživná.

toť odemne vše...teda prozatim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno PS3 mám asi Necelej Metr.Kupoval jsem edici s GTA IV takže pro mě bylo celkem jasný hned tuhle gamesku vytáhnout a dopařit.Co se týče vizuálního vzhledu,fyziky a systému ovládání mě hra celkem potěšila.Zato stereotypnost misí mě po krátké chvíli omrzela a co se týče možností ,jako např. v SA toho bylo taky celkem málo.Jinak ted plánuju koupit CMR:DIRT.Tak uvidime =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS3 mam od ledna a mam hry:

Motorstorm - stale hraju a dobra hra

Burnout Paradise - naprosta BOMBA, mam dohrano ale stale se k tomu vracim

Assassin's Creed - dohrano, dobra hra

Harry Potter 5 - dobra hra sem neco za pulkou

Colin mcRae DIRT! - vyborna hra, prave sem ju zacal hrat, mam 14%

Heavenly Sword - naprosta PECKA, dohrano ale urcite si to strihnu jeste jednou casem

Devil May Cry 4 - mam zahrany jen 3 levely, ted parim jiny veci tagze as to dohraju tak se k tomu jeste vratim...

no a tituly ktery si jeste do konce roku na 100% koupim:

GTA IV, Ratchet & Clank, Uncharted, The Simpsons Game a Pirates of Caribbean

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravím,no tak já mám tuto krásnou černou mašinku od Února. A zatím jsem hrál tyto hry - Uncharted ( právě jsem někde u konce,a řekl bych že je to hra s nejhezčí grafikou přírody jaká zatím na PS3 je,zatím), Devil May Cry4 ( moc mě to nechytlo), CoD4 ( tak to je snad výbava každého hráče,hlavně kvůly Online), Assassins Creed (celkem mě to sklamalo,škoda), Soldier of Fortune (koupil jsem,pustil jsem a druhej den prodal:ziped: ), Motorstorm(na to že moc nemusím tento typ her tak dobrý), Heavenly Sword ( toto bylo moje první hra a když jsem si ji pustil na LCD televizi,tak jsem fakt čučel,bohužel krátká hra) no a minulej týden jsem si koupi Metal Gear Solide 4 a momentálně šly ostatní hry na odpočinek,jelikož je to fakt nářez. 8) NO ale pokukuju po dalších hrách :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyto hry mám:

MotorStorm

Resistance: Fall of Man

Warhawk

Uncharted: Drake' Fortune

Assassin's Creed

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

Call of Duty 4: Modern Warfare

a tyto hry jsem hrál:

The Elder of Scrolls: Oblivion

Grand Theft Auto IV.

Ridge Racer 7

sKate.

Dark Sector

Def Jam: Icon

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu