Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

načtení her


Recommended Posts

Zdravím,

nenapadá někoho jak vyřešit následující problém? Mám xbox s RGH a do této doby vše fungovalo normálně. Musel jsem použít hdd, na kterém jsou uložené hry a připojil jsem ho k PC. Po zpětné mpřipojení k xboxu mi nejdou načíst hry. V game paths jsou nastavené složky (hloubka scanu je nastavena na 10), scan proběhne (dole v liště se zobrazují ID her), ale po otevření xbox games, kde by hry měli být, tak tam žádné nejsou. První věc, která mě napadla byla, že zadám cestu k hrám znovu, již zadané game paths nejdou odstranit.

Máte někdo nějaké řešení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Hloubka skenu 10 je zbytečná, akorát to zpomaluje systém.

Zkusil bych použít funkci "Clear Data" a nechat přeindexovat znovu databázi her (se současným znovu zadáním cesty ke hrám).

Pokud nic z toho nepomůže, tak zbývá nová instalace F3 a při té příležitosti bych už doporučoval přejít spíš na novou Auroru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu