Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ratchet and Clank


neilz

Recommended Posts

  • Odpovědi 54
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

macplash, také jsem s tím měl menší problém, mrkni aj na střechy/segmenty těch věží. Jinak dostaneš stříbrnou trofej.

Citace z popisu k té trofeji z psnprofiles.com od ThaKingTropy

All brain locations will be shown on the map and will make your experience a lot easier. Once you have collected all 90 brains, return to the guy to receive the box breaker and your silver trophy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

našiel som, že je nejaké zariadenie, ktoré ukáže všetky collectibles na mape, ale neviem nájsť nič bližšie.. ako sa to volá, kde to nájsť.. neviete? lebo už som tú planétu preliezol hore dole niekoľkokrát a stále nič a fakt ma to už prestáva baviť, tak nech si nekazím zážitok, kvôli jednému chýbajúcemu mozgu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

super, díky moc, mám ho!

///EDIT: tak hra dokončená, som z nej úplne unesený.. úžasný humor, vizuálne spracovanie a príbeh ruka v ruke s hrateľnosťou.. nemôžem byť spokojnejší - a hneď idem na challenge mód, aj keď tie súboje s bossmi dajú celkom zabrať aj na normal obtiažnosť, ale tak uvidíme, ako sa bude dariť.. vrele odporúčam každému, kto z nejakého dôvodu váha s kúpou!

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ryno zbraň ti závidím, tú nebudem mať nikdy, keďže treba vyhrať zlatý závod (alebo dva?), čo je pre mňa nereálne (ledva ledva som uhral bronzový), takže škoda.. ale inak si užívam challenge mód, párkrát sa mi podaril 20 x multiplier, to je potom radosť;) škoda tých závodov, to nie je pre mňa...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je rozdiel v tých gold cupoch, keď sa hrá na easy alebo na hard? a ak áno, dá sa prepnúť obtiažnosť iba na ten určitý úsek?

ďalší problém.. na planéte aridia je tretí gold bolt, ktorý nemôžem zobrať, lebo keď chcem pohnúť tým žeriavom, ukáže sa mi tam červený zámok a nedovolí mi s tým otočiť.. vo videách na youtube to nikomu nerobí.. hrám novú hru, challenge mód, potrebujem k tomu nejaký špeciálny gadget?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

heh, tak som prepol obtiažnosť na easy, vrátilo ma k predchádzajúcemu checkpointu a spravil som oba gold cupy na prvýkrát;) takže na zvolenej obtiažnosti určite záleží.. za trofejami sa naháňať nebudem, dosiahnuť tie časy je pre mňa nemožné, tak si nebudem robiť nervy.. ale tak RYNO zbraň už mám tiež, tak začína zábava:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu