Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation 4 -Hry v CZ


LeeR

Recommended Posts

Ahoj

Chtěl bych zde založit téma, které se bude zabývat hrami které jsou přeloženy do CZ jazyka, stejne jako je třeba v sekci Xboxu 360, které má sloužit pro hráče, kteří neovládají dostatečně cizí jazyky. Jedno takové téma jsem tu našel ale bylo rok stare a neaktualizované.

Bude zde seznam her, které jsou přeložené do CZ. Byl bych rád kdyby jste mi pomohli a psali další přeložené hry nebo chyby v seznamu a Já se budu snažit seznam pravidelně aktualizovat. Díky

Seznam přeloženych her (Cz titulky):

Assassin's Creed Syndicate

Assassin's Creed Unity (pouze dialogy)

Assassin's Creed Black Flag

Assassin's Creed Chronicles

Uncharted: The Nathan Drake Collection

Uncharted 4

FarCry 4

FarCry: Primal

Rainbow Six: Siege

The Last of us: Remaster

Watch dogs

Zaklínač 3: Divoký Hon + datadisky (Krev a vino, Srdce z kamene)

The Division

Fifa 16

NHL 15

NHL 16

Metro Redux

Beyond: Two Souls

Mafia 3 ?

Upraveno uživatelem LeeR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nevím jak je to u digi verze battlefieldu 4, ale má disková verze cz titule neobsahuje. Hru mám z ofic cz distribuce, cover má české popisky a audio i subtitles jsou uvedeny pouze anglické ;)

EDIT: A ještě bych možná do sezanmu přidal oba datadisky k zaklínači, přece jen mají cz titule a škatule se dají koupit i v obchodech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj díky za opravu..koukal jsem na shopy a prý je Battelfield 4 Delux edice v cz..ale radši smažu. .kdyby mi to mohl nikdo potvrdit tak bych byl vděčný. .a datadisky zaklínače tam dam..díky takhle bych chtěl aby to fungovalo..Nejen kde je a kde není cz ale i jaka je třeba její kvalita a co vše je přeložené. .dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A titulky pro uncharted 4 jsou ofic. potvrzené, takže otazníček je zbytečný ;)

U ac unity jsou do češtiny přeložené pouze titulky u dialogů, vše ostatní (hud, menu, úkoly,...) jsou anglicky, více o tom třeba zde http://www.eurogamer.cz/articles/2014-11-14-tema-proc-je-v-konzolovem-assassins-creed-unity-nekompletni-cestina

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu