Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox slim s RGH nebootuje


Recommended Posts

Zdravim.. mam zaklety problem s Xboxem a prosbu o radu.. Koupeny Slim pred cca 3 lety, ihned delany RGH nejmenovanym odbornikem kdy po navraceni xbox slapal dobre (jen mel ruzne bootovaci casy na nabehnuti obrazu), ale asi po mesici uz xbox nebyl schopny nabootovat.. pouze vrcel, ale obraz zadny ani po 30ti minutach po zapnuti, tak jsem se opet obratil na pana ktery provadel RGH a po dvou dnech mi byl zas navracen funckni xbox ktery zas byl funkcni jen nejaky ten patek :-( po dotazu na pana abych zas za nim nemusel jezdit zda i ja smrtelnik jsem schopny provest jeho upravu k naprave mi zdelil, ze ne, at to zas k nemu zavezu.. namisto toho jsem xbox na dva roky odlozil do kouta jako lapac prachu.. ale zas bych rad neco zaparil.. A ted k me otazce.. nema nekdo zkusenost nebo nevi cim by mohlo byt zpusobeno takto castou chybu botoovani? zda se jedna o chybu HDD, souboru na HDD, mem zachazeni, spatnou instalaci RGH nebo neco mezi peklem, nebem a kremikama?? a zda je neco k provedeni mou osobou k naprave nebo zas znovu odvest po case k panovi ktery opet xbox ozivi ale jezdit zanim kazdy mesic kvuli teto zavade? radeji bych se zavadu rad naucil sam odstranit..

predem diky za vas cas :-)

Upraveno uživatelem Noxmens
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu