Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PLAY TV modul PS3


Lukan

Otázka

play-tv.jpg

Popis :

Vzhledem k možnosti sledovat, pozastavit a nahrávat živé TV vysílání z mnoha různých bezplatných kanálů posílí PlayTV postavení herní konzole PS3 jako centra zábavy pro celou rodinu. Ať už se jedná o záznam programu během sledování jiného, záznam celé série1 jediným stisknutím tlačítka nebo sledování programů na cestách prostřednictvím funkce Remote Play na PSP™ (PlayStation®Portable), PlayTV nabízí jednoduché řešení všech těchto situací.

PlayTV poskytuje také funkce, které najdete jen u těch nejdražších videorekordérů:

» Dva TV tunery High Definition-ready: oba dva schopné příjmu, záznamu a přehrávání televizních programů ve formátu High Definition, jakož i ve standardním rozlišení.

» Elektronický programový průvodce2: uživatelsky neuvěřitelně jednoduchý průvodce programy na následujících sedm dní, který poskytuje navigaci pro programování PVR funkcí PlayTV – používání je rychlé a jednoduché, ať už s ovladačem PS3 SIXAXIS™ nebo Blu-ray dálkovým ovládáním.

» Kompatibilita: PlayTV pracuje v široce dostupném standardu Digital Video Broadcasting – Terrestrial (DVB-T).

Jednoduché používání: intuitivní ovládání, pomocné funkce pro ovládání jediným tlačítkem, výuková videa a jednoduchá navigace – díky tomu všemu je radost používat PlayTV, což se nedá říci o komplexních navigačních systémech některých PVR modelů.

Volitelné grafické zobrazení na obrazovce poskytuje bohaté informace o stavu PlayTV a poskytuje rychlý přístup k programovým informacím, uloženým TV programům a ovládacím prvkům na pozastavení nebo záznam živého vysílání.

PlayTV také automaticky nastaví správné rozhraní pro zobrazení buď SD, nebo HD rozlišení pro bezproblémový zážitek ze sledování.

» Vzdálené sledování pomocí PSP™: Bezproblémová konektivita s PSP™ umožňuje nastavovat nahrávání, sledovat živé vysílání a nahrané TV programy na dálku prostřednictvím WiFi připojení (pomocí funkce Remote Play) – nebo si můžete přenést video soubory do PSP™ přes USB kabel.

» Dlouhá technologická životnost: PlayTV se bude časem vyvíjet – přidávání nových nebo aktualizace existujících funkcí bude probíhat pomocí sítě PLAYSTATION®Network.

PLAYSTATION®3 už překročila hranice běžné herní konzole; nyní nabízí i TV tuner

:arrow: PlayTV je jedním z mnoha důvodů, proč by PS3 měla být srdcem každého obýváku. :arrowl: :D

Bohužel ta cena: okolo 3000 kc s DPH :(

TEST Play tv modulu -- > http://avmania.zive.cz/Testy/PlayTV---televize-pro-PlayStation-3-video/sc-20-a-2032/default.aspx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 245
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Co se týče čeština, mám play tv z dovozu a češtinu tam nemám (není teda myslím ani proč ji tam dávat). Možná bude až po dalším update.

Jinak někdy mám takový problém. Napište prosím, jestli jste na tom podobně.

Dám nahrávat program, třeba na celý týden dopředu. Navolím to buď přes vyhledávání a nebo častěji v tabulce s programama. Tam pokaždé přidám třeba 5 minut, což je spíš odpověď pro Jeniczech a problému se netýká. Potom třeba druhý den po nahrátí pořadu zapnu PSko, kouknu do knihovny pořadů a na náhledu pořadu svítí červenej bod, jakože se ještě nahrává, což je blbost, protože pořad proběhl již včera. Když na něj kliknu jakože ho chci vidět, ukáže se v liště play a ihned pause. Pořad se nenahrál. Smažu ho i s červeným bodem, protože s ním nic jinýho nejde dělat. Při pokusu přesunout soubor do home menu mi napíše, že nejde přesunout pořad, který se hanrává. Taky se mi občas stalo, že se mi v přehledu toho co chci nahrát objeví nějaký zprávy, nebo jiná kravina kterou jsem určitě nahrávat neplánoval.

PS: ještě jsem chtěl napsat, že se mi to stalo už několikrát, ale nejčastěji mi přijde že se to stává u dokunemtů z televize Z1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no mně to taky nejde ale myslim že je to tim že čt i nova jen testovaly hd na obyč set top boxech a ted hd vysílaj jenom satelitně. ted je tam akorat prima mpeg4 a to je taky k ničemu to je zase jenom zmenšenej obraz.Mně spíš zaráží že když vysílá nova nějakej film v hd třeba ted bude krim. anděl tak to mi nejde v hd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Super věc. nevěřil jsem, že se jde koukat na tv i v psp to video od uživatele co tu je mě však vyvedlo z omylu. Přemejšlim o tom ( ostatně jako o ps3 :D) Zajímalo by mě kolik zabere 1hodina vysílá na disku. JO a to Remote play jde přes wi-fi, takže ps3 můžu mít v obýváku a koukat na tv v psp v ložnici (pokud mám pokrytí wi-fi). A musí být při remote play zaplnutá konzole?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, mohl bych poprosit o radu? Mám Play TV k PS3 z Anglie a teď o víkendu jak se měnil čas tak se mi rozhodilo EPG. To znamená, že se nahrávání se zapne o hodinu později a čas v Guide ukazuje u pořadů jakoby o hodinu víc. Mohl by mi prosím někdo poradit jak to vyřešit? Na PS3 mám čas správný. Děkuji za tipy a za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj, mohl bych poprosit o radu? Mám Play TV k PS3 z Anglie a teď o víkendu jak se měnil čas tak se mi rozhodilo EPG. To znamená, že se nahrávání se zapne o hodinu později a čas v Guide ukazuje u pořadů jakoby o hodinu víc. Mohl by mi prosím někdo poradit jak to vyřešit? Na PS3 mám čas správný. Děkuji za tipy a za rady

Jaký máš nastaven region?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mě při změně času polilo horko, když jsem si uvědomil, jak jsem se s tím před půl rokem sral a nakonec jsem si omylem smazal celou obsáhlou knihovnu už nahraných pořadu.

Včera jsem ale přehodil čas položkou Daylight Saving a jak PS3, tak Play Tv se přehodilo na správný čas. Mám taky modul už hodně dlouho, takže anglie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu