Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PLAY TV modul PS3


Lukan

Otázka

play-tv.jpg

Popis :

Vzhledem k možnosti sledovat, pozastavit a nahrávat živé TV vysílání z mnoha různých bezplatných kanálů posílí PlayTV postavení herní konzole PS3 jako centra zábavy pro celou rodinu. Ať už se jedná o záznam programu během sledování jiného, záznam celé série1 jediným stisknutím tlačítka nebo sledování programů na cestách prostřednictvím funkce Remote Play na PSP™ (PlayStation®Portable), PlayTV nabízí jednoduché řešení všech těchto situací.

PlayTV poskytuje také funkce, které najdete jen u těch nejdražších videorekordérů:

» Dva TV tunery High Definition-ready: oba dva schopné příjmu, záznamu a přehrávání televizních programů ve formátu High Definition, jakož i ve standardním rozlišení.

» Elektronický programový průvodce2: uživatelsky neuvěřitelně jednoduchý průvodce programy na následujících sedm dní, který poskytuje navigaci pro programování PVR funkcí PlayTV – používání je rychlé a jednoduché, ať už s ovladačem PS3 SIXAXIS™ nebo Blu-ray dálkovým ovládáním.

» Kompatibilita: PlayTV pracuje v široce dostupném standardu Digital Video Broadcasting – Terrestrial (DVB-T).

Jednoduché používání: intuitivní ovládání, pomocné funkce pro ovládání jediným tlačítkem, výuková videa a jednoduchá navigace – díky tomu všemu je radost používat PlayTV, což se nedá říci o komplexních navigačních systémech některých PVR modelů.

Volitelné grafické zobrazení na obrazovce poskytuje bohaté informace o stavu PlayTV a poskytuje rychlý přístup k programovým informacím, uloženým TV programům a ovládacím prvkům na pozastavení nebo záznam živého vysílání.

PlayTV také automaticky nastaví správné rozhraní pro zobrazení buď SD, nebo HD rozlišení pro bezproblémový zážitek ze sledování.

» Vzdálené sledování pomocí PSP™: Bezproblémová konektivita s PSP™ umožňuje nastavovat nahrávání, sledovat živé vysílání a nahrané TV programy na dálku prostřednictvím WiFi připojení (pomocí funkce Remote Play) – nebo si můžete přenést video soubory do PSP™ přes USB kabel.

» Dlouhá technologická životnost: PlayTV se bude časem vyvíjet – přidávání nových nebo aktualizace existujících funkcí bude probíhat pomocí sítě PLAYSTATION®Network.

PLAYSTATION®3 už překročila hranice běžné herní konzole; nyní nabízí i TV tuner

:arrow: PlayTV je jedním z mnoha důvodů, proč by PS3 měla být srdcem každého obýváku. :arrowl: :D

Bohužel ta cena: okolo 3000 kc s DPH :(

TEST Play tv modulu -- > http://avmania.zive.cz/Testy/PlayTV---televize-pro-PlayStation-3-video/sc-20-a-2032/default.aspx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 245
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Chtěl bych se zeptat jaké programy na play tv chytnu? Mám v televizi digitální přijmač, chytám nějakých 7 programů... s playtv to je stejné nebo se dá chytnout i něco víc?

Logicky se dá chytit to na co ti stačí anténa a je veřejně šířeno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Radši si zjisti v jakém formátu vysílá ta kabelovka, UPC od června zkušebně začala vysílat v Praze v DVB-T a teď přejde, nebo snad už přešla na celoplošné vysílá v DVB-T pochopitelně ale jen digitální kanály, ne Nova Sport, Discovery apod. klasicky těch 16 kanálu nebo kolik jich teď je. Takže možná to budou poskytovat už i jiné kabelovky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Planuji koupi toho to DVB-T tuneru a jen me zajima zda jsou ruzne verze Play TV Tuneru pro PS3? Jdemi o to, ze kdyz ho vyhledam na zbozi, tak se pohybuje od 999Kc do 2181Kc a takoveto cenove rozpeti se mi zda divne. Opravdu je to pouze jedna a ta sama verze TV TUNERU s rozdilnou cenou..?

Zbozi.cz - SONY PS3 Play TV Tuner

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

menu playtv ktere se ofiko prodava v cz je v cestine ptal jsem se na to v gamehouse a i tady na foru uz to nekdo psal...

jelikoz jsem si playtv koupil hned zezacatku z anglie cekam na update ktery uz snad bude i s podporou cz. jestli si dobre pamatuju nejaky update by mel byt do konce roku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak sem si dovezl Play TV, zapojil a z 11 programu co chytám normálně na TV mi přes Play TV jede jenom 9. Chápal bych že si sony neporadí se slabým signálem, ale mě nejedou ty programy které maji signál nejlepší ( veřejnoprávní multiplex ), občas jede EPG ale obraz ne. Na TV občas mívám problém opačný kdy se kostíčkuje multiplex 2 kvůli slabému signálu. Signál chytám z vysílače Brno kojál. Play TV mám zapojeno přímo k anténě, která je aji se zesilovačem asi 36 db ( obyčejná anténa za 300 kč ). Navic se obraz při přehrávání někdy seká. Nenapadá vás někoho co stím udělat aby to jelo jak hodinky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak a je to tady novy update ke stazeni + dalsi novinky na ps storu za kacky.

update pridava podporu cz vcetne cestiny a samozrejme dalsi veci

edit: v rychlosti jsem to prolez a musim teda rict ze spis zklamani :-( doufal jsem alespon v moznost nastaveni kvality nahravani + jednoduchy videoeditor pro vyhozeni reklam atd... ale bohuzel :-( cekal jsem od toho opravdu velky zmeny kdyz se cekalo takhle dlouho a ono prd :cry:

a ze dalsi obsah je placenej i pro majitele plus uctu je teda taky vopicarna od sony :roll: nekdo by se tam mel nad tim zamyslet

ale z cestiny mam radost a uz se tesim az i cele menu ps3 bude jednou v cz je to prijemny pohybovat se "doma" 8)

ps a zistil jsem ze playtv dal z vesela blokuje stahovani z netu takze pokud cekate az se stahne nove demo atd nesmi playtv bezet ani na "pozadi" kurnik tohle me kaka snad nejvic :blejt:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zkus nějakej zesilovač signálu.

Měl jsem podobnej problém.

Koupil jsem si zesilovač za cca 300 Kč a už mám signál OK.

Zesilovač mám jen takovej adapter do zásuvky a malou krabičku, co dáš do cesty mezi anténu a PlayTV modul.

Co se týče updatu, tak jsem moc zlepšní nezaznamel.

A platit za to, že bude moct vědět každej na facebooku, co právě sleduju, mi příjde dost ujetý.

Snad jen ten vylepšenej programovej průvodce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu