Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Stahování her na Xbox s RGH


Recommended Posts

Dobrý den,

včera jsem si zakoupil Xbox 360 Slim s flashem RGH. Měl bych dotaz, jak si můžu stáhnout do xboxu nějakou hru? Kolega, od kterého jsem to kupoval to dělal nějak přes síť. Mohl by mi to někdo nějak podrobně popsat, prosím? Konzoli vlastním podruhé v životě po docela dlouhé době, tak se když tak omlouvám za nějakou neznalost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Nic ve zlem, ale ty si koupis Xbox a misto toho aby ses zeptal toho kolegy od kterého jsi ho koupil, aby ti vse vysvětlil, tak se ptas tady na foru?

Procti si podrobne tuto sekci Jtag/RGH a na vse najdes odpoved a taky si zkoukni videa na Youtube, je jich tam plno.

Upraveno uživatelem basildon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 11 months later...
V 18. 5. 2016 at 21:16, basildon napsal:

Nic ve zlem, ale ty si koupis Xbox a misto toho aby ses zeptal toho kolegy od kterého jsi ho koupil, aby ti vse vysvětlil, tak se ptas tady na foru?

Procti si podrobne tuto sekci Jtag/RGH a na vse najdes odpoved a taky si zkoukni videa na Youtube, je jich tam plno.

Nic ve zlém, ale proto je to forum, kde se snad může zeptat. To že někteří mají víc zkušeností ještě neznamená že tady můžou machrovat, každý nějak začíná.

To aby se člověk pak bál na cokoliv zeptat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

To tady nahanis prispevky ze odpovídas na rok stare tema?

Tady nejde o zkusenosti ale o princip, kdyz si neco poridim tak se nejdrive zeptam prodejce.

A to na co se ptal je snad prvni otazka kazdeho kdo ma RGH.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu