Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

rada jak pretahnout hru


Recommended Posts

zdravim 😊potrebovala bych poradit jelikoz z navodu pro zacatecniky jsem to nevycetla. mam flesh xboxu 360 stazenou hru mam stale v pc a nevim si rady jak z pocitace dostat hru na externi disk. disk je naformatovany pres xbox vytvorilo si to tam nejake sve misto ale kdyz dam disk do pc tak mi to pise ze je na disku malo mista na to misto pro xbox me to nepusti. tak nevim jestli je potreba mit nejaky program v pc a pak i v xboxu aby to dokazal xbox precist. dekuji moc za info protoze uz si s tim nevim rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to presne nevim ale vim ze uz jsme to s byvalem na tom hrali ze jsme stahli hru do pc a pak jsme to dali na disk a slo to normalne. jen vim ze k tomu byl potreba nejaky program.v xboxu jeste zustal xexmenu a F3installer..

vim ze jsme to normalne takhle delali celou dobu jen to vsechno delal byvaly tak nevim vubec co a jak delal. marne se snazim k tomu nekde dopidit jak to udelat. kdyz uz to mam fleshnute tak abych toho vyuzila a nemusela kupovat hry kdyz je ta moznost.

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Používáš termíny jako Xexmenu, F3Installer .... to znamená, že v konzoli je JTAG/RGH. Takže jednak jsem tvoje téma přesunul do správné sekce věnované právě této úpravě a dále TADY najdeš všechny návody a postupy jak zacházet s konzol která má tuto úpravu. Najdeš tam i to na co se ptáš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuji tak nejak pomalu se k tomu dostavam az ted na jeden zadrhel. kdyz jsem stahla hru z netu musim je jeste nejak upravit v nejakym programu? kdyz to chci presunout pres ten program horizon tak mi vyskoci ivalid STFS package

stazena hra ma 4 party. je ve winrar... tak jsem to rozbalila ale presunout to nejde.. porad vyskakuje to okno

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu