Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Originál hra na xbox 360 RGH


Recommended Posts

Ahoj, mám originál hru Just Dance 2015 a nejde mi spustit na xbox 360 RGH. Normálně se mi načte úvodní obrázek a po zvolení je černá obrazovka a pak mi to napíše, že DVD je asi špatné. Ale v PC se mi načte v poho. Nevíte, čím to je? Taky jsem přemýšlel, že bych si z orig. DVD vypálil .iso a pak z něho přes iso2god přetáhl soubory na HDD. Je to vůbec reálné? Díky za radu a pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Ahoj, zkoušel jsi hru spustit z orig. NXE dashboardu?

Jinak placka není nijak poškrábaná a jiné hry z placek ti fungují?

To, že to DVD ti přečte mechanika v PC nic neznamená a navíc díky formátu, ve kterém X360 hry jsou, stejně PC nenačte správný obsah té placky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jiné originální hry mi fungují. Hra, která mi nejde, je úplně nová, nepoškrábaná.Nevím, zda to není tím, že bych měl svůj xbox aktualizovat. Jinak ostatní hry hraju z externího HDD.post-65336-14687194947205_thumb.jpg Tohle je moje verze. Jinak prosím na mě trošku s trpělivostí. Vůbec se v tom nevyznám. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Takze hra ti nejede proto, ze mas starou verzi dashboardu, hra vyzaduje minimalne verzi 16537 a ty mas podle obrazku starsi 16203.

Musis zaktualizovat DB na novejsi, navod je tady http://console-forum.net/tema/146075-navod-na-aktualizaci-db-17489-programem-j-runner

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak jsem se do toho pustil, už jsem v bodu: Po aktualizaci DB musíme aktualizovat také dash launch a avatary , Stáhneme dash launch 3.16 třeba zde http://www.homebrew-connection.org/d...support-added/. Což jsem si stáhl a mám ji na PC

///EDIT 1: Teď tu celou složku, kterou jsem si stáhl dám na flashku a zapojím do xboxu? Tam ale už se nedostanu do xexmenu,ne? Tou aktualizací mi naběhl normál MS dashboard. Taky nevím,co je spustíme FSD a v něm file manager?

///EDIT 2: Tak do xexmenu jsem se již dostal a mám připojenou flashku a na ní dash launch 3.16, dám kopírovat, ale pak se mi nezobrazí žádný HDD, kam bych to měl dát, jen FLASH a USB. Poradíte kam a jak překopírovat? Děkuji

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Vsak je to napsano v tom navodu v bodu 2

Pomocí winraru to rozbalíme rovnou na prázdnou flešku

a bod 3

Pokud je už dashlaunch nainstalovaný, musí se složka jmenovat $$ystemupdate. Pokud ještě instalovaný není tak pojmenovat na $Systemupdate. Každopádně v obou případech to musí být stejná verze, co se flashovala a flashka naformátovaná na FAT32

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, to jsem četl a jelikož tomu nerozumím, tak se tady ptám. Pomocí winraru jsem to rozbalil na prázdnou flešku, tu připojím do xboxu a pak co? A taky nevím, jaký název mám použít. Jak to poznám?

///EDIT: Už jsem na to přišel, díky všem.

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu