Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS4 UK verzia vs SK verzia


revo933

Otázka

Zdravim,

uvazujem nad kupou PS4. Nasiel som na nete aj nejake PS4 z anglicka, ktore su podstatne lacnejsie nez SK verzie. Zaujimalo by ma, ci je nejaky rozdiel medzi tymi verziami. Rad by som hral hry aj online a vyuzival PS store.

Tuna ma napada este jedna otazka. Ked kupim pouzivanu konzolu, mozem si zaregistrovat novy ucet a vybrat, ktory PS store chcem pouzivat? Respektive, ktory sa oplati najviac? Co som zatial cital, tak SK a CZ store nemaju velmi dobre akcie, ale UK a USA su vraj na tom lepsie.

Viem, ze sa Vam to mozu zdat primitivne otazky, no naposledy som mal PS2, kde stacilo vlozit DVD s hrou a hrat :D

Dakujem za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ahoj, hlavní je, že v anglii mají jiné zásuvky = nutnost pořízení nějakého adaptéru na náš typ.

A ano, jde i na bazarové konzoli vytvořit svůj účet. No a já mám obyč český a v pohodě mi stačí. Třeba teď tam je battlefiled 4 za 136kč a stejně tak i battlefield hardline

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Kromě koncové vidlice by tam rozdíl být neměl. Co se týče BANu konzole tak buď zkusit přímo UK podporu podle výr. čísla (nezaručuju že bude 100% fungovat a zda to tak vůbec jde) a nebo prostě věřit prodejci, že je opravdu o.k.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu