Jump to content

Zero Time Dilemma


Hydroxidka
 Share

Recommended Posts

post-72498-1468719548505_thumb.jpg

Píše sa rok 2028, púšť Nevady. Deväť ľudí žije v Dcom zariadení, ich cieľom je nájsť liek proti strašnému víru. Ani len netušia, že keď kalendár ukáže koniec roka, ich život sa navždy zmení. Zobudia sa v neznámych miestnostiach v podzemnom kryte, rozdelení do trojíc, so zvláštnym náramkom na rukách. A tu sa ukáže Zero, tajomná postava zahalená v maske, a donúti ich hrať Decision game. V rukách budú mať nielen svoj osud, ale i osud celého ľudstva.

Zajtra, 28.6.2016, konečne vyjde dlho očakávané finále cenami ovenčenej trilógie Zero Escape a ponesie názov Zero Time Dilemma. V hre sa stretneme so starými známymi, ale budú nám predstavené aj nové tváre. Tentokrát tvorcovia opustili tradičný štýl rozprávania príbehu pomocou prvkov vizuálnej novely a stavili na kinematické cutscenes. Ja osobne nie som fanúšičkou danej zmeny, ale či to bolo rozhodnutie správne zistíme až zajtra. Ako môžeme vidieť z ukázaných 9 minút gameplay-u, hra sa nechala inšpirovať TWD a to konkrétne s nútením hráča rozhodnúť sa v priebehu niekoľkých sekúnd. Aj vizuálny štýl prešiel istými zmenami, najskôr kvôli vcelku nízkemu rozpočtu, ale príbeh a atmosféru to hádam neovplyvní. Snáď konečne odhalíme všetky tajomstvá tejto pútavej trilógie :D

Hra vyjde, ako už je zvykom, na 3DS a Vitu a tentokrát sa ku platformám pridá i PC. Všetkým ľudom, ktorí nie sú oboznámení s touto sériou, odporúčam zahrať si/pozrieť si na YT prvé dva diely a to menovite 999 (DS) a Virtue's Last Reward (Vita, 3DS).

Plánujete niekto kúpu?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy