Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na Custom Firmware 3.80 M33 + Updates(UPDATE 5)+1.50Addon+Popsloader


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 186
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

chod na 3.73 HX ci aky to je ja som siel tiez cez to tak to tam tekken dopl pls lebo chapes ked daky novacik bude ciet new FW a ho to odjebabre ako nas :D tak nebude vediet co sa deje aj ked je to kravina ze to nejde .... a napis ze instalacia je ako origo FW aby sa nezlakli i pri jednom i pri druhom FW ;) proste daj ze ak by vam nechcelo nainstalovat 3.80 m33 FW a restartne vam PSP tak chodte na 3.73 HX FW a z neho pokojne mozete upgradnut na spominany 3.80 ... nezlaknite sa instalacia ako pri origu a hotovo hodis tam link a navod na stiahnutie toho alebo das link a vyriesene :D thx thats all ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdarek hoši mam problem mam 3.52 M33-4 a když chci jit na 3.71 M33 nebo 3.80M33 tak mi to hodí brick.

nevite co stím.

Už mě nebaví furt tvořit pandoru:-D

proc chodis s pandorou na 3.52 ?! Jdi rovnou na 3.71 M33 a brick nebude kdyz to bude pres pandoru

.. zcheckni keycleanerem system..

.. jak brick?! postupujes dle navodu? Jsi jediny..

.. pockej si na novou pandoru, ktera uz bude flashovat primo na 3.80 M33..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych otázku... vyplati se tedy updatovat na 3.80 M33 z 3.52-4 M33 ??

tak nejak jsem pricital cely tedle prizpevek a hodne lidi tu pise ze maji problemy, at uz s instalaci nebo se samotnym chodem

Tak jestli to neni jen ztrata casu.

A jeste druha otazka: slo by se pak z te 3.80-M33 vratit zpet na 3.52... vim ze u 3.52 jsem se jednou vracel na 1.5 a pak na jiny custom firmware a pak znovu na 3.52.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

závorka: 3.80 zabraňuje přístupu k baterce proto pro 3.80 musíš mít jinej program pro pandorování..a to buď plugin pro 3.80 (kterej je v návodu) nebo hellcat installer ale V3 kterej dneska přidám do návodu

super dík hned vyzkouším:) (nechci zůstávat u 3.71m33 ale chci si i vydělávat:D )

EDIT: a eště jednu otázku mám...ten Hellcat 3.xx V3 můžu použít i na fat baterku???:blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi to psalo chybu DRNFFFFFFCD.. Nikdy předtím jsem nedělal nic s žádným kecleanerem, ale díky něho jsem to rozchodil. Patchnul sem key5 vypnnul jsem keycleaner, zapnul keycleaner dal analyze, a pak už jenom unpatch key5.

Pokud to budete zkoušet, tak si udělejte i zálohu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidicky potreboval bych poradit dneska jsem si koupil novy PSP Portable Slim&Lite BASE PACK Piano Black, original FW mam 3.71 a kdyz chci nahrat tenhle Custom Fireware tak mi to pri spusteni napise "The game could not be started. (80020148)" nevite co stim ci pripadne jak dale postupovat ? pripadne nejakej link kam se juknout uz jsem bezradny :'( mam tu nejake ty ISO hry a nejde mi nic :'(

predem diky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu