Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto IV


bezejmena

Recommended Posts

proste nechapu ta mise the snow storm nejde udelat zabiju vsechny v tom kostele na parkovisti a pak po mne de snad cela garda to uz pak nejde... nejhorsi mise

Těš se na vykrádání banky, to je teprve hutná, dlouhá, ale zábavná přestřelka. A těch $250.000 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

razziel: vlitni do baraku postrilej gagstery, vezmi drogy a nevsimej si ze po tobe strilej( pred misis se najez[zdravi] a kup si vestu) nasedni do nejblizsiho auta(pred tim domem stoji starej nakladak) bud jim s tim ujedes a nebo jestli ne, tak vystup, ryvhle vezmi neco rychlejsiho a jed treba pres cely mesto(po dalnici) a ujedes jim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau mam takovej problem vypalil sem si gta IV dalsem to do x360 a pta se me to jestli to chici updatovat nebo ne tak co mam dat pls ?:cry:

pokud vím tak radši ne...vypne se ti akorát xlive ale když updatuješ tak myslim dostaneš BAN...kdyby si měl ochranu(na tom dvd) tak se tě to neptá(aspon myslim že to tak je xD

EDIT: je to tak? nebo ne?(otázka pro ostatní)

EDIT2: no tak to tak není...updatoval jsem v pohodě army of two...ale gta jsem ještě neupdatoval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale nám jde spíš o to, aby to nebylo jako u PSP, že s novým firmwarem přicházejí další omezení a opravy děr. Hru máme smahnutou na dývko, ne originál. Otázka tedy zní: Máme updatovat konzoli, nebo ne? Kdybychom dali ano, nepřijdeme o možnost hrát stažený hry (flashnutá mechanika)? To jste nikdo neměl stejný problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale nám jde spíš o to, aby to nebylo jako u PSP, že s novým firmwarem přicházejí další omezení a opravy děr. Hru máme smahnutou na dývko, ne originál. Otázka tedy zní: Máme updatovat konzoli, nebo ne? Kdybychom dali ano, nepřijdeme o možnost hrát stažený hry (flashnutá mechanika)? To jste nikdo neměl stejný problém?

update daj kludne, nic sa nestane, fw konzole sa tym nemeni, a bez updatu sa ti hra jednoducho nespusti nemas na vyber ;)

aby si sa nebal ja som to tiez dal, a setko funguje ako ma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spatne, brani proti pretezovani serveru

naky sekani hry nepravuje, spis naopak, mnoho lidi si po tom patchu stezuje...

odkud mas tuhle spatnou informaci?

http://console-forum.net/showpost.php?p=345859&postcount=509

zajimavy ze jsi za tu podle tebe "spatnou" informaci dekoval :D

Pred instalaci patche jsem mel problem se spustenim hry pokud jsem byl prihlasenej na PSN. S patchem zadnej problem.. :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

žádný oficiální datum PC verze NENÍ ...

ani není oznámeno že PC verze bude xD

skoda diky tekkene;) ale tak mohlo by to byt podle me nejake zazracne velke pozadavky na HW by snad ano nebyly protoze lepsi grafika tam jak na konzolich ani nebude na pc takze pocitam tak to co je tak na turoka nebo na colina dirt narocnost tedy pokud to vyjde ale to se dozvime pozdeji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu