Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation 2 emulator


bobo

Recommended Posts

pri brouzdani jsem narazil na playstation 2 emulator pro pc ... jestli mate nekdo nejake ps2 hry tak to plz oskousejte zadne nemam

download

http://rapidshare.com/files/2295207/PS2emulator2pcnew2091.rar%22

edit : odskousel jsem to ... nemam zadne hry ani na dvd ani na hdd ale ciste emulator funguje ... jsem zvedavy jak to pojede jestli nekdo mate neco tak to muzete skusit a napsat tady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmmm nestojí to není jen tak stáhnout emulátor docela jsem se tomu věnoval měl jsem všechny různé emulátory musíš do toho sehnat ještě pluginy na grafiku zvuk a tak dále dostal jsem se do fáze že jsem pustil medal of honor ale v menu se rozmazali barvy pak jsem se na to ***** pač to není tak jednoduché jako emulovat PSX1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Nejlepší emulátor PS2 pro PC je jednoznačně PCSX2 0.92. Spousta her na něm nejde, spousta naopak funguje a zbytek tak půl na půl.:-)

Osobně jsem zkoušel jen Final Fantasy X a bez problémů jsem dohrál až do konce (v průměru 40-60 fps). Pravdou ale je, že je potřeba hodně dobrá mašina (jako minimum bych doporučil dvoujádrový PC).

To nic ale nemění na faktu, že emulace PS2 na PC funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší emulátor PS2 pro PC je jednoznačně PCSX2 0.92. Spousta her na něm nejde, spousta naopak funguje a zbytek tak půl na půl.:-)

Osobně jsem zkoušel jen Final Fantasy X a bez problémů jsem dohrál až do konce (v průměru 40-60 fps). Pravdou ale je, že je potřeba hodně dobrá mašina (jako minimum bych doporučil dvoujádrový PC).

To nic ale nemění na faktu, že emulace PS2 na PC funguje.

a na jake sestave si to hral ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z duveryhodnych zdroju mam informaci, ze PCSX2 pro Linux bezi s vetsinou her plynule i na PRUMERNEM dnesnim PC (64-bit procesor, 1 GB RAM, GF 6600).

Linux instaluju az koncem tydne, tak se ozvu, jestli to byla pravda nebo ne :)

BTW. Pod WinXP mi bezel Tekken 4 cca 2-4 FPS....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nad lepší výkonností pod Linux jsem se nikdy nezamýšlel, ale ze zdrojů nejdůvěryhodnějších (tvůrců) jsem vyšťoural, že je to pravda. Výkon se zlepší...o 2-5%.:-D A to je, dovolím si spekulovat, způsobeno méně zatíženým procesorem (přeci jen přeplácané Windows je přeplácané Windows).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nad lepší výkonností pod Linux jsem se nikdy nezamýšlel, ale ze zdrojů nejdůvěryhodnějších (tvůrců) jsem vyšťoural, že je to pravda. Výkon se zlepší...o 2-5%.:-D A to je, dovolím si spekulovat, způsobeno méně zatíženým procesorem (přeci jen přeplácané Windows je přeplácané Windows).
Linux dovede daleko lépe využít vlastnosti procesoru, takže podle mého názoru by měl emulaci zvládat dobře..:)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Stáhl sem si nejnovějíší verzi pcsx 2 9.4 s biosy ale nakonec sem stoudle novou verzí neočekávaně zklamán nespustil sem tam téměř nic na předcházejcích verzí něco málo třeba ROKYHO,GRAND TURISMO 3 samozřejmě se to tak trhalo že sem to po hodině musel vypnout a žádná sláva co se týče PS 2 emulatorů je jich omezené množství a doufám že nás nemine emulator pro psx 3 ten by moch být velkou nadějí...LOL

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stáhl sem si nejnovějíší verzi pcsx 2 9.4 s biosy ale nakonec sem stoudle novou verzí neočekávaně zklamán nespustil sem tam téměř nic na předcházejcích verzí něco málo třeba ROKYHO,GRAND TURISMO 3 samozřejmě se to tak trhalo že sem to po hodině musel vypnout a žádná sláva co se týče PS 2 emulatorů je jich omezené množství a doufám že nás nemine emulator pro psx 3 ten by moch být velkou nadějí...LOL

myslim ze nas mine :D

1) naroky na hardware by byly opravdu KRVAVE

2) velikost her ... prece jenom stahovat nekolik giga jenom pro emulaci ps 3 ...

no way ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu