Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

XMB menu na 3.90 M33


Recommended Posts

  • Odpovědi 77
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jaj aha tak to sorry chtel sem poradit ale tak nepovedlo se tak to nekdo bude muset vymyslet noe easy recovery

no mohlo by něco takovýho bejt njn ale kámoši do školy naštěstín nosí PSP takže si to zejtra udělám ale naštvalo mě to když je tam psaný na PSP fat slim a do fatu se to ani nevejde :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mohlo by něco takovýho bejt njn ale kámoši do školy naštěstín nosí PSP takže si to zejtra udělám ale naštvalo mě to když je tam psaný na PSP fat slim a do fatu se to ani nevejde :(

Hej tak to je mi lito.. ale ja jen pisu to co jsem vycetl z diskuze - kdyz uz autori k tomu nebyli schopni neco napsat...

Vsici naopak psali ze je to POUZE pro fat... az pak se zacalo rikat ze je to i pro slim.. tak jsem myslel ze na fatku by urcite problem byt nemel.. fakt je mi to lito ...

zejtra asi vsechny theme na svym fatku vyzkousim a presne reknu.. kdyz se mi to brickne, mam to behem minuty zpet, takze mi to nebude vadit tak jako vam ;) takze to pro vas testnu, aby jste si mohli bejt jisti, ok? To je vse co muzu v tomhle smeru udelat :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vetsinou se custom themy delaji ve verzi pro slima i fata... rozdil je akorat v topicon_pluginu a asi i v topmenu_pluginu ...kde topicon_plugin pro slima obsahuje navic asi 2 ikony submenu, ktere fat nema

sem si jisty, ze po nafleshovani topicon_pluginu pro fata do slima bude theme v poradku fungovat akorat tam budou vynechany subikony (treba polozka "Display") ale je mozne, ze pokud to bude opacne, psp to brickne...

taky ten brick muze byt zpusobentim, ze mas zapnute nektere pluginy, ktere si s tim custom theme moc nerozumi... takze urcite vyzkousej vypnout pluginy

jinak pokud pro soubory theme nemas ve flash0 pameti misto prepis tento soubor f0:/font/gb3s1518.bwfon nulovym... to jen vymaze nektere korejske fonty, ktere psp skoro nevyuziva a uvolni ti to MB v pameti...

A HLAVNE NIKDY NEZAPOMEN ZALOHOVAT PUVODNI SOUBORY Z F0 pokud je prepisujes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej tak to je mi lito.. ale ja jen pisu to co jsem vycetl z diskuze - kdyz uz autori k tomu nebyli schopni neco napsat...

Vsici naopak psali ze je to POUZE pro fat... az pak se zacalo rikat ze je to i pro slim.. tak jsem myslel ze na fatku by urcite problem byt nemel.. fakt je mi to lito ...

zejtra asi vsechny theme na svym fatku vyzkousim a presne reknu.. kdyz se mi to brickne, mam to behem minuty zpet, takze mi to nebude vadit tak jako vam ;) takze to pro vas testnu, aby jste si mohli bejt jisti, ok? To je vse co muzu v tomhle smeru udelat :?

no tak to první thema se do FLASH 0 ani nevejde

[;294384']Vetsinou se custom themy delaji ve verzi pro slima i fata... rozdil je akorat v topicon_pluginu a asi i v topmenu_pluginu ...kde topicon_plugin pro slima obsahuje navic asi 2 ikony submenu' date=' ktere fat nema

sem si jisty, ze po nafleshovani topicon_pluginu pro fata do slima bude theme v poradku fungovat akorat tam budou vynechany subikony (treba polozka "Display") ale je mozne, ze pokud to bude opacne, psp to brickne...

taky ten brick muze byt zpusobentim, ze mas zapnute nektere pluginy, ktere si s tim custom theme moc nerozumi... takze urcite vyzkousej vypnout pluginy

jinak pokud pro soubory theme nemas ve flash0 pameti misto prepis tento soubor f0:/font/gb3s1518.bwfon nulovym... to jen vymaze nektere korejske fonty, ktere psp skoro nevyuziva a uvolni ti to MB v pameti...

A HLAVNE NIKDY NEZAPOMEN ZALOHOVAT PUVODNI SOUBORY Z F0 pokud je prepisujes[/quote']

jo a pluginy sem vypnul ale tak mám doma brick a teď si du udělat pandoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud si tam nainstaloval to theme a napsalo se, že je nedostatek místa a máš vložit novou disketovou jednotku, tak je to jen tvá chyba, tohle 100% způsobí semibrick

jooo tak to vyzkoušej sám ;) a uvidíme jestli se ti to tam bude vejít to první thema....;)

jo a PSPčko sem si dnska sparvil takže je to ok.... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypnes PSP... zapojis do pocitaca a spustis psp ... pri spustani budes drzat R aby si sa dostal do recovery menu a tam das ADVANCED a das tam TOGGLE USB (FLASH 0) stlacis to a v pocitaci sa ty take zlozky ukazu... das aby sa ty odkrili aj zakryte subory a prides a porakcujes navodom co je na prvej strane....

edit. Ja by som potreboval nazvy veci: Skin Zvuku => Ked si pridavate zvuk tak toto co naskoci myslim(chcem si dat s ineho XMB), dalej Start PSP a start Hry dakujem => Tie dva sa mi nejak popsuli ked som skusal ine XMB tak som to tam poprerabal a ked startujem psp tak naskoci normalne nove ale zvuk je stary a ked startuje hru tak spravy stary zvuk aj naskoci toto vlasne nenaskoci... ozve sa zvuk a biela obrazovka, potom spusti hru x) .... Cize iba tie nazvy tych suborov, dakujem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu