Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Alone In The Dark 5


shadow.wizard

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Pls poradí mně někdo sem v takovim kanále a předemnou je voda je pod elektrickým napětím a já vyskočim na takovou trupku a lezu z ní de pára tak se ji vždy uhnu a dolezu a jsem v takový místnosti tam je průchod alen nadnim je trubka z kterýho de ohen takže nemůžu projít nevíte to mám dělat ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok tak k tomu prvnimu.....vsimni si pred zabadlim je kabel (elektricky) musim ho necim rozhoupat aby se zalekl za to zabradli a ty mohl jit dal.....teba ho chyt nebo do nej strel pistoli.....no a k omu druhemu za oknama jsou netopyri

ted nvm jak to tam presne bylo ale jak vejdes do te mensi mistnustky tam sadne takovy kabel el. odstrelis a pak ti to ukazu tu rozpraskanou zed...ty si musis vytvorit molotov koktail (zapalna lahev) neci na ni jsou treba vem spraj mas fuk a svihni to na tu zed :D a mas to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dík moc sice hned po vytvoření tohohlen topicu sem na to přišl a tet sem se alen zas zasen vysvobodil sem tu mojí kámošku bo přítelkyni a sem v nějáky místnosti kde sou takový ty pavoučci ty jsem musel jednou zabýt a šel sem dál a tet sem u takovejch mříží před nima je krev a po pravici je díra ve zdi a skrz tu díru vždy příjde ten pavouk a líže krev a pak zasen odběhne a nvm co mám dělat ví někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu