Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Výdrž baterky.. náhradní


budinsm

Otázka

Zdravim vas, mam objednany PSP slim a chci se zeptat z vasich zkusenosti jak dlouho vydrzi baterka u hrani her napr. MHF2 jak dlouho na plny nabiti vydrzi... a pak se chci zeptat jestli se vyplati si treb akoupit nahradni baterku nebo tenhle drzak se zabudovanou baterkou http://aukro.cz/item314399275_grip_psp_komfortni_nabijeci_bateria1200_mah.html ma s tim nekdo zkusenost je to na hrani pohodlnejsi nebo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

zakladna baterka 1200mAh nedrzi tolko ako na FAT, presne neviem ale kolko...asi okolo 3-4 hodinky by mala vydrzat....nahradne baterky vobec neodporucam...sony oficialne na slim nevydala ziadnu baterku, to znamena ze vsetky baterky co su na trhu su z ciny atd....mam doma na slimko aj 2400mAh a poviem ti ze drzi ovela menej ako ta 1200mAh ! na to davaj pozor...ale ak potrebujes nejaku rychlu nahradu baterky tak to postacuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1200 mAh baterka vydrží na Slimu stejně dlouho jako 1800 mAh na Fatu .... mám odzkoušeno ... btw Sony vydala na Slima 2200 mAh baterku (Fat + kryt na Fat baterku) výdrž s ní je skoro 10 h ;)...bohužel zatím jen Japonsko :)

a jak bylo řečeno jinou než oficiální baterku nekupuj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
teken >>> no ja to vyskusam zajtra, ale to sa mi vobec nezda

takk má pravdu aji já to mám odzkoušené... a jeden týpek kterým jsem dělal flash tak měl na slimu celkem 2 baterky(v sobě) 2600 + nějaká giga baterka do které dáš eštu tu svoji(až hnusně tlusté slimko :D ) vydrželo mu to asi 24h xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
takk má pravdu aji já to mám odzkoušené... a jeden týpek kterým jsem dělal flash tak měl na slimu celkem 2 baterky(v sobě) 2600 + nějaká giga baterka do které dáš eštu tu svoji(až hnusně tlusté slimko :D ) vydrželo mu to asi 24h xD

Takk toho 24h borce bych chtel videt to mas z 250g slimko na pul kila..

jinak hraju na Slimu Manhunta 2 i 3 hodiny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

super zrovna takovej thread jsem hledal, ale nechtelo se mi zakladat protoze jsem nevedel ci uz neco takove neni ^^

mam slima a v nem baterku Sony 1200mAh japonskou (kupoval jsem v playcentu a meli ji tak divne jen v sacku jakoby vyndanou z psp baleni, ale vzal jsem ji... jine orig stejne po cr nesezenu, ostatne jako zadne prislusenstvi na slim grrr) tak jsem se chtel optat jaka je norm vydrz, abych si byl jsitej, ze to uz neni nejaka pouzivana, protoze tech vysnenych 6h dam mozna tak na mp3 :)

zrovna ted jsem si pocital vydrz. hraju na ni momentalne FFVII s nejvyssim jasem displaye a asi polovicni volume.

cas / stav / time-left

-----------------------------------------

14:16 100% 5:53

16:29 048% 1:52 (odehrano 2:13)

<pauza>

17:22 047% 2:07

18:46 014% 0:46 (odehrano 1:24)

-----------------------------------------

aneb 3:37 s tim ze mi zbylo asi tech 14%... coz by podle me zhaslo tak do 20 minut. no ale vzhledem k tomu, ze tu nekdo psal ze mu to vydrzi taky 3-4 tak to vyada ze baterka je v normalu.

@tekken90: ty urcite FF7 paris/parils a slima mas ^^ kolik to zere tobe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jo ty hraješ FF7 ne FF7CC ? tak PSX hry jedou defaultně pod 333 MHZ :) .... jinak FF7 z PSX doporučuju hrát pod 3.03 POPSloaderem ;).....na vyšších se objevujougraf chyby ve hře a někde se i zasekne při určitých kouzlech

jo a taktováním určitě PSP neodpálíš 333MHz je povoleno od Sony ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jo duvod proc jsem si ji poridil je CC, ale japonsky rozumim jen par slov a cist... bez sance. takze si pockam na AJ verzi, protoze walkthorughty nemam rad ^^

a jako bonus si na tom parim FFka z PSX. takze ted si davam retro 7cky nez vyjde CC :)

ja prave myslel, ze je na to nej 3.71. taky prej na tuhle verzi toho de nejvic.

jsem kontroloval i tady PSX on PSP compability list

a tam taky pisou ze 3.71 je ok aspon na NTSC. ja ani nekoukal co mam. sice mam orig vsechna ff na psx, ale byl jsem linej delat ebooty, kdyz to mam za chvili stazene. a kdyz jsem videl uvodni animacku, tak uz mi bylo secko jedno ^^

jinak zatim krom toho ze je to rychlejsi a misty posunute nahoru (ZOOM/NTSC verze) s tim problem sekani apd nebyl zadny *klepe na drevo*

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Potřebuji koupit druhou baterku. Do fotáků a mobilů jsem druhou kupovala vždycky na ebay a fungovaly dobře. Jak je to u PSP slim? Našla jsem třeba tuto:

http://cgi.ebay.com/2400mAh-Rechargable-Battery-for-Sony-PSP-2000-Slim-NEW_W0QQitemZ250219896874QQihZ015QQcategoryZ122516QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Nemáte někdo s ní zkušenosti, nemůže odrovnat PSP?

My to třeba nevíme, ale mohou se vyrábět ve stejné továrně, akorátže nemaj na sobě značku sony.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

a jak bylo řečeno jinou než oficiální baterku nekupuj

škoda, žes to nenapsal dřív, kámoš si koupil do FATA novou, 3600 mh baterku, a vydrzi mu asi hodinku, a vypina se pri 50% .... ted pujde na reklamaci no ... ale fakt jenom orig baterky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu