Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Cenové akce - všechny sem!


Saddako

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já teďka koupil NHL 14 za 898Kč po odprodání her které nehraji do JRC v Ostravě. Byly to takové pro mne nezáživné hříčky.

Co se týče ceny kup NHL na eshopu za 1499 a vyzvednutí dej na prodejně , to je navíc 29Kč a pokud máš jrc kartu tak je cena ještě nižžší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Nevíte někdo jestli bývají kolem Vánoc na PS store nějaké slevy ? Chtěl bych koupit NHL 14, ale 1700 je dost... Tak jestli mám počkat nebo to prostě koupit už ted, Díky

cena od 1 100,- http://goo.gl/kSDdqQ

popř. zkusit aukro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Dnes je ve slevně digitální verze hry The Last Of Us za 34.99$ na Amazonu.

http://www.amazon.com/The-Last-Us-Playstation-3/dp/B007CM0K86/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1385725984&sr=8-1&keywords=the+last+of+us

Po zakoupení se vám vygeneruje 12-ti místný kód, který zadáte do US PSN účtu a můžete hru stáhnout. Taktéž je možno hru nainstalovat zároveň na 2 konzole, takže výsledná cena na osobu je cca 350Kč!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, já bych teoreticky mohl, ale dříve než v pondělí se tam nedostanu a nesmím zapomenout :) edit: Koukám, že už to nebude asi aktuální :roll:

nebyl by někdo ochotný koupit a poslat mi to COD? u nás není EW a mají skladem jen na prodejnách
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu