Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

obyčejné DVD jako UMD disk


Guest Anonymous

Otázka

Guest Anonymous

..nezkoušeli jste někdo rozdělat Váš nepoužitelný UMD demo disk, vzít obyčejné DVD či malé CD, zmenšit kutilskými nástroji jeho průměr na odpovídající stejnou velikost jako UMD disk, ..nové, upravené DVD či CD vložit do krabičky od stávajícího UMD disku a zasunout do UMD mechaniky na PSP? Jako nápad by se to zdálo dobré, ale jen to odzkoušet.. :shock: :idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 74
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

aha,tak to sori,ja se asi spletl...nejspis 10gb-cim vic,tim lip.

jeste sem našel jednu zajimavost k tem hdd

http://www.novinky.cz/internet/73603-miniaturni-10gb-pevny-disk-se-roztoci-i-v-mobilech.html

to by mohly davat jako soucast baleni psp,urco by se to tam dovnitr nekde vlezlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mno z tim obchodakem je dobrej napad,ale packam az budou ty 8gb msd :lol:

mno já sem slyšel něco o 10 gb :idea:, nevím jistě :roll:

tak ale takovou velikost dnešní psp-čko nepodporuje, takže budete muset dát update na vyšší fw, doufám, že máte všichni radost. :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
..nezkoušeli jste někdo rozdělat Váš nepoužitelný UMD demo disk, vzít obyčejné DVD či malé CD, zmenšit kutilskými nástroji jeho průměr na odpovídající stejnou velikost jako UMD disk, ..nové, upravené DVD či CD vložit do krabičky od stávajícího UMD disku a zasunout do UMD mechaniky na PSP? Jako nápad by se to zdálo dobré, ale jen to odzkoušet.. :shock: :idea:

nemožné... :!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mno pochybuju že by to šlo...DVD je to 2vrstvé nejspíš s menší stopou zápisu, 6CM (miniDVD maj 8cm)...navíc ořezánim se zničí TOC...stopa kde sou údaje o DVD..co na něm je, výrobcem fabrika, rychlost čtení a tak...

jinak takhle vypadá UMD orzebraný, nezkoušet...u mě to byl omyl...to musim slepit :D

umd.jpg

Chudak Spiderman :shock: !

Jinak, kdo chce at si to DVD nebo cd do PSP predela a Ty Stoupo si kup PSP a vyzkousej si to s tema tvejma specialnima vecickama a nastrojema, jestli se ti to fakt povede (o cemz pochybuju) tak te budu nosit na ramenou a celej den ti provolavat slavu!A jestli se ti to nepovede, tak se budu jen škodolibě smát a říkat si jakej seš Maďar! :D 8) Toť můj názor na tenhle topic a tvuj prispevek :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mno pochybuju že by to šlo...DVD je to 2vrstvé nejspíš s menší stopou zápisu, 6CM (miniDVD maj 8cm)...navíc ořezánim se zničí TOC...stopa kde sou údaje o DVD..co na něm je, výrobcem fabrika, rychlost čtení a tak...

Je mi jasné,že mám nějaký ten měsíc zpoždění,ale jen pro informaci:TOC stopa by se nezničila,neboť ta je kolem středo a ne kolem vnějšího obvodu.Laser by jinak při vložení 8cm disku nereagoval,páč by si "myslel",že není vložen disk a tak by nedojel ke středu (leserem čtená média mají zápis od středu ke kraji).

Já bych neusnul,kdybych to tu nenapsal,tak sorry :oops: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ne ale tak mohlo by byt mozne jednorazove vypalit na normal disk jeste neorezany nejakou tu hru a az potom ho orezat! to by mozna bylo mozne ale neni mozne zmenit ten prostredek pac ten je u UMD mensi tak tam normalni DVD nedate :? to je zkratka kravina

no ale můžeš si ho nůžkama upravit ne?... :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zdarec lidi.sice jsem novacek ale mozna bych mel dobrej napad.kdyz jsem se koukl jak je velke cd do PSP tak jsem nakonec zjistil ze to je vlastne MIDI disk.Kdysi se prodavali.Mozna je znate.sice nemaj vic jak 700 MB ale kdyz to vezmu v potaz tak mylsim ze by to stacilo na hru z internetu.:) jakej na to mate nazor?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
zdarec lidi.sice jsem novacek ale mozna bych mel dobrej napad.kdyz jsem se koukl jak je velke cd do PSP tak jsem nakonec zjistil ze to je vlastne MIDI disk.Kdysi se prodavali.Mozna je znate.sice nemaj vic jak 700 MB ale kdyz to vezmu v potaz tak mylsim ze by to stacilo na hru z internetu.:) jakej na to mate nazor?

že UMD disk má jinou délku zápisu než CD :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
že UMD disk má jinou délku zápisu než CD :roll:

jenže MiniDisc není o samý jako CD o průměru 8cm víš? ta podobnost UMD s MiniDiscem je až zarážející, taky sem přemejšlel o tom jestli kdyby se UMD a MiniDisc rozrbraly a prohodily se disky jesli by to fungovalo...

viz: http://cs.wikipedia.org/wiki/Minidisc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
že UMD disk má jinou délku zápisu než CD :roll:

No to sice ano ale tohle neni presne cd.je taky velky jako UMD ma 6 cm v prumeru jako UMD takze myslim ze by to slo.akorat sehnat obaly.na fotky nebo aspon na pisnicky by to slo.Mam tady i fotku ale musim ji zmensit a kdyztak ji sem pridam aby jste mi uverily

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jenže MiniDisc není o samý jako CD o průměru 8cm víš? ta podobnost UMD s MiniDiscem je až zarážející, taky sem přemejšlel o tom jestli kdyby se UMD a MiniDisc rozrbraly a prohodily se disky jesli by to fungovalo...

viz: http://cs.wikipedia.org/wiki/Minidisc

aspon ze semnou nekdo souhlasi.no uvidime.aspon jako media na data by se to hodilo.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu