Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bronzové PSP - limitovaná edice 60,000 kusů


ramalamadingdong

Recommended Posts

V Japonsku bude uvedený aj nový „bronzový" model PSP a ako ukazuje ilustračný obrázok balenie Value Packu bude bohaté. Nájdete v ňom TV kábel, USB kábel, mäkký ochranný obal, čistiacu handričku a Memory Stick. Stále však chýba diaľkové ovládanie a slúchadlá. Cena bude 230 bux, prodej začína 24. Dubna v Japonsku. Je to limitovaná edice 60,000 kusů.

Btw. asi budu prodávat moje slimko (silver), tak když tak dám vědět, supr stav :)

f_sonybronzepm_1b150a9.jpg

f_sonybronzepm_f600bfa.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj , kdys delas ten flash , nemas pristup k nejakymu slim PSP s fw 3.90 M33 ..,a kdys mam PSP fat a na spousteni her musim mit vlozenej v mechanice demo disk , muzu na nem poustet origo hry ? ..sem totiz pres PSP LAMA , pls helpni mi ..

___________

pardoon ,..smazte to , ja psal PM a nejak sem se preklik ... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem závislý na černé barvě, takže mi přijde - ohmataná neohmataná - stejně hezčí (: Sice je pravda, že je tuctová, ale jsem za ni rád, protože černou jsem si vždycky přál (:

Nicméně, na druhou stranu, tahle nevypadá taky špatně - originalita je vzácná, pravda (:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu