Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS3 otázečky před koupí


mobisek

Otázka

ahoj, vsem zkusenym ps3 paranum:bash::)nez si pujdu vysnenou ps3 koupit, mel bych par otazek, abych pak se rovnou vrhnul na to a nemusel hledat, sice nejsem zadny amater ale neco jsem se proste nedocetl a nebo se mi to nechtelo cele procitat:):!:

1. ps3 pripojim k netu normalni kabelem z modemu, nemusim nikde nic nastavovat???a bude rovnou pristup do PSN a store???

2. nema nahodou nekdo zkusenost jestli volant logitech momo bude fungovat i s ps3????nekde jsem cetl ze jo nekde zase ze neee tak prosim poradte!!!!!

3. jaky mate zkusenosti s dualshockem 3????

4. upgrade firmware se provadi automaticky po zapnuti???

5. sluzba home uz je v provozu???nebo musim taky stahnout??

6. budu kupovat PS3 40GB a ta ma podporu ps2 her nebo ne??jsem cetl ze to jde s pomoci noveho firmware a nekde zase ze nejde......

dekuju vsem kteri se pokusi mi na vsechno odpovedet, nejsem zadny lamer mel jsem vsechny ps a ted se tesim na novou a na GT5P a GTA4 asi ani nedospim:)ale budu muset hodne pracovat aby byli money:cheesygrin::cheesygrin:

tak se mejte krasne a jeste jednou diky za rady.............

marek_2080: presunuto z PS3 Pokec

marek_2080: nastaveno jako Důležité

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Slim mas na trhu teprv rok a neco takhle tezko rict jak na tom bude s YLOD po dvou letech.

Nicmene resit dneska aby ti neco neodeslo po zaruce...to by sis nesmel kupovat nic.

Hodne je to otom jak se o konzoli staras... hodne lidi dela jednu desnou chybu. Hrajou nejakou parbu, hrajou ji dlouho, konzole je zahrata ze by se na dal varit caj, a lidi to po tom co uz je hrat nebavi ihned vypnout. Tzn veci uvnitr se doslova zacnou pect. Potom se divej, ze jim nabehl YLOD nebo neco podobnyho...

Po dohrani hry je dobry nechat konzoli jeste tak 5 - 10 minut zapnutou jen v menu aby se vetraky porad tocily a zaroven tim konzoli ochladi a pak se v pohodne vypne a parada. O prachu v konzoli samozrejme ani nemluve. Ztn 90% pripadu YLODU (stejne jako redring u XBOXU) se stava blbum co sou prasata. Tech zbylejch 10% ma proste smulu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dik za koment, s tim po te zaruce mas pravdu ;// jde to vsecko do sracek ;/ ale neco by to mohlo vydrzet .. staral bych se o to peclive, jelikoz to jsou moje vydelany prachy z brigad, tak bych si toho vazil .. co se tyce toho prachu uvnitr, jak se proti nemu chranit ? doma je prach automaticky i kdyz mam vsude cisto .. jak proti tomu se chranit ?? je dobry treba obcas pouzit stlacenej vzduch a profouknout vetrakem ? a vsechny otvory, aby se procistily ?? dik moc za rady fakt chci byt na to opatrnej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

stlacenym vzduchem leda potom co tu konzoli otevres (nejsou peceteny). Kdyby si foukal vzduch do zebrovani zavreny konzole, tak by si prach nafoukal nekam jinam, coz by melo stejnej efekt jako kdyby si to nedelal.

Pokud nechces konzoli rozdelavat asi je idealni vysavac a vysat neco ven ze vsech otvoru co pujde. Staci tak jednou za pul roku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím,

jako více lidí zde i já potřebuji radu.

Zvažuji koupi PS3 slim, akorát si nejsem jistý jestli verzi s 250gb nebo 320gb HDD.

Jde mi o to, že kapacitně by mi postačilo 250gb, ale nevím, jaké výhody má verze s 320gb hdd. Předpokládám akorát, že bude mít novější firmware.

Mýlím se nebo je zde pouze tento rozdíl ?

Děkuji předem..

Jediný rozdíl je kapacita, někdy i verze firmware, ale to je to nejmenší, pokud tedy nechceš JB :) (hack na PS3)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Do kouřového prostředí to cpát nebudu .. nebo spiš jen někdy , ale kouřit se tam nebude a vyvětrám, takže by to nemělo vadit .. čemu vadí položená na koberci ? na čem je nejlepší to položit ?? vadí, když to dám na dvd přehrávač ? nebo na stolek? obyč dřevo ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Čauec všem.

Hele přemýšlím o koupi PS3 ale mám már dotazů:

1. Ten stejný jako má kolega nademnou tudíž : Je pravda že je menší nebo žádná pravděpodobnost že chytnu YLOD se slimem ?

2. Dá se na neflashnutým PSku přehrát vypálený DVDčko s filmem?

3. Jakou má asi spotřebu PS3?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Čauec všem.

Hele přemýšlím o koupi PS3 ale mám már dotazů:

1. Ten stejný jako má kolega nademnou tudíž : Je pravda že je menší nebo žádná pravděpodobnost že chytnu YLOD se slimem ?

2. Dá se na neflashnutým PSku přehrát vypálený DVDčko s filmem?

3. Jakou má asi spotřebu PS3?

1. Ano YLOD se tu neobjevuje

2. Ano dá

3. Netuším

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
na co flash sim tě? stačí když řekneš fotrovi že chceš origo a on ti pro to hned poběží .......

Máš to zapotřebí? K čemu ti to je? Zase jen vyvoláváš spory. Promiň ty ani nic jinýho neumíš. Proč prostě neodpovíš k tématu?

U mě seš 0 .

Díky všem co odpověděli v chatu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Máš to zapotřebí? K čemu ti to je? Zase jen vyvoláváš spory. Promiň ty ani nic jinýho neumíš. Proč prostě neodpovíš k tématu?

U mě seš 0 .

Díky všem co odpověděli v chatu.

mě je u řitního otvoru co jsem v tvých očích , za to ty v našich jsi akorát rozmazlenej parchant co umí jen to chci, to chci a to taky! koukejte mi to koupit! a ještě jsi to jak potvrdil v diskuzi s PSP2 tak i podpisem ..... no ale nic, však si dej ruku na srdce a řekni na co jsis z toho vydělal vlastní zásluhou? nic co...?! no pak někomu říkej nulo , když to můžeš trvdit akorát tak o sobě :)

ps: dík po po delší době zas za pokec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu