Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS3 otázečky před koupí


mobisek

Otázka

ahoj, vsem zkusenym ps3 paranum:bash::)nez si pujdu vysnenou ps3 koupit, mel bych par otazek, abych pak se rovnou vrhnul na to a nemusel hledat, sice nejsem zadny amater ale neco jsem se proste nedocetl a nebo se mi to nechtelo cele procitat:):!:

1. ps3 pripojim k netu normalni kabelem z modemu, nemusim nikde nic nastavovat???a bude rovnou pristup do PSN a store???

2. nema nahodou nekdo zkusenost jestli volant logitech momo bude fungovat i s ps3????nekde jsem cetl ze jo nekde zase ze neee tak prosim poradte!!!!!

3. jaky mate zkusenosti s dualshockem 3????

4. upgrade firmware se provadi automaticky po zapnuti???

5. sluzba home uz je v provozu???nebo musim taky stahnout??

6. budu kupovat PS3 40GB a ta ma podporu ps2 her nebo ne??jsem cetl ze to jde s pomoci noveho firmware a nekde zase ze nejde......

dekuju vsem kteri se pokusi mi na vsechno odpovedet, nejsem zadny lamer mel jsem vsechny ps a ted se tesim na novou a na GT5P a GTA4 asi ani nedospim:)ale budu muset hodne pracovat aby byli money:cheesygrin::cheesygrin:

tak se mejte krasne a jeste jednou diky za rady.............

marek_2080: presunuto z PS3 Pokec

marek_2080: nastaveno jako Důležité

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Zdravím uvažuji o koupi PS3 a hajímá mě pár věcí

1. Přehřívá se(doporučená doba při hraní)

2. Instalace her na HDD(k čemu slouží jestli se doporučuje a kolik například zabírá nainstavované GT5)

3. Reálná velikost 320GB HDD a formát FAT nebo NTFS

4. Co vše je na PSN ke stažení

5. 3D hry a filmy (jak spustit 3D hru tedy např GT5(je to fajn nebo spíš na obtíž a zvládá konzole 3D blu-ray film jaká je kvalita obrazu)

děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, odpovím alespoň na pár bodů:

1. Slimko se skoro nepřehřívá, třeba já osobně jsem ležel doma se zdravotním problémem a hrál jsem skoro 20 hodin v kuse (samozřejmě plus přestávky na jídlo a wc). Samozřejmě se doporučuje nemít konzoli na koberci, který ma vysoký chlup nebo příliš blízko různým stěnám.

Jediné, co uslyšíš, je občasné lupnutí plastů. Ty se roztahují kvůli své vlastní tepelné roztaživosti (čím jsou teplejší, tím jsou o pár desetin mm vetší = trošku slyšitelné lupnutí).

2. Instalaci už většinou hry vyžadují, slouží nejčastěji k rychlejšímu načítání her a hlavně mechanika pořád "nehrabe". GT5 kolik zabírá přesně nevím, něco mezi 20-40gb. Třeba MW3 zabírá jen nějakých 46kb (jeden save slot)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
4. Co vše je na PSN ke stažení

hehe, z PSN jsem posledních pár měsíců nestáhl vůbec nic...nějak to stojí za prd, možná je to tím, že nemám plusko, nebo tím, že nejsem ochotný platit za hru 1600,- 7 měsíců po vydání, respektive 500,- za hru několik let starou (viz. Resi 4 a podobné)...

nicméně je to super aspoň na ty dema, vyzkoušíš = baví/nebaví a hned máš jasno o koupi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahojte. Chtěl bych si koupit PS3 160GB slim. Ale než tak učiním chci se zeptat zda je 160GB HDD dostačující (na ukládání pozic atd...)? PC už mě omrzel a navíc požadavky nových her jsou stále vyšší a vyšší. Kdo má nervy každej rok nebo dva roky dokupovat nový díly aby rozjel další new hry. Předem děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahojte. Chtěl bych si koupit PS3 160GB slim. Ale než tak učiním chci se zeptat zda je 160GB HDD dostačující (na ukládání pozic atd...)? PC už mě omrzel a navíc požadavky nových her jsou stále vyšší a vyšší. Kdo má nervy každej rok nebo dva roky dokupovat nový díly aby rozjel další new hry. Předem děkuji za odpověď.

Na ukládání pozic vystačí bohatě. O větším disku bych uvažoval jen pokud bys plánoval kupovat hodně her z digitální distribuce nebo si na PS3 skladoval filmy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj měl bych jeden dotaz chci si koupit PS3 v CZ ale hry budu kupovat v Polsku protože tam mají hodně her s titulkama a dabingem tak mě zajímá jestli tam není nějakej regionální zámek a jak by to bylo s kupováním DLC na PS Store jestli bych musel mít Polskej učet abych je stahoval v polštině.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj měl bych jeden dotaz chci si koupit PS3 v CZ ale hry budu kupovat v Polsku protože tam mají hodně her s titulkama a dabingem tak mě zajímá jestli tam není nějakej regionální zámek a jak by to bylo s kupováním DLC na PS Store jestli bych musel mít Polskej učet abych je stahoval v polštině.

S těma hrama z Polska to na 99% bude v pohodě, protože je to pořád v rámci Evropy a nevím ani jestli PS3 má hry podle regionu. DLC v polštině si myslím budeš mít klidně i z Maďarského PSN tedy, podle mně můžeš mít český store.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím,chci si koupit PS 3 a ted otázka ... jde to připojit do nových televizí (LCD,led,atd.) i do starých (obyčejná TV)... dále kdybych hrál na starší TV,bude ta kvalita hodně špatná ? A ještě jedna věc - pokud nemám HDMI , bude kvalita na HD televizi asi jako kdybych dal na youtube video na plnou obrazovku s 480p nebo to bude v poho ? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Na playstu jsem hrál cca rok na CRT televizi než jsem pořídil LCD a kvalita? Úplně na pohodu, ano rozdíl určitě vidět je, ale že by to bylo tak aby se na to nedalo koukat, to ani náhadou. HDMI je otázka pár korun, takže řešit, že máš LCD televizi a připojoval bys scartem PS3 mi přijde jako veliký sci-fi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nazdárek

Zvažuji koupit si PS3 ale chci se zeptat jak je to s palenýma hrama? Něco jsem tu četl že aktuální PS3 nejdou hacknout.

A jak je to s verzi firmware? 3.55 prý pálený hry jdou ale novější 4.11? Nejdou?

A ještě by mě zajimalo jak je to s češtinama do her? Jdou taky doinstalovat jak na PC?

Díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1. ano aktuální PS3 nejdou hacknout/downgradnout

2. jakmile má PS3 FW 3.55, tak na ni lze nainstalovat CFW a hrát hry z ext.HDD, FW 3.56+ zatim prolomenej neni takže nezbývá než downgradnout nebo čekat(ale jen pro info... čeká se na to už rok a půl)

3. češtiny by teoreticky šli normálně to by je ale musel někdo dělat... což nedělá(je to dost složitý/nemožný u většiny her)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
1. ano aktuální PS3 nejdou hacknout/downgradnout

2. jakmile má PS3 FW 3.55, tak na ni lze nainstalovat CFW a hrát hry z ext.HDD, FW 3.56+ zatim prolomenej neni takže nezbývá než downgradnout nebo čekat(ale jen pro info... čeká se na to už rok a půl)

3. češtiny by teoreticky šli normálně to by je ale musel někdo dělat... což nedělá(je to dost složitý/nemožný u většiny her)

Takže nejlépe koupit PS3 se FW 3.55 a neaktualizovat že? A ten downgradnout se dělá jen instalací?

A jak je to s Xboxem? Jsou tam taky ruzný FW na kterých jdou palenky a na kterých ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Downgrade neni jen instalace SW(kdyby jo tak je to hned 100x jednoduší), na to potřebuješ HW flasher který připojíš na základní desku PS3 a ručně přehraješ FW. Pokud bys ho kupoval tak doporučuji E3 flasher, Progskeet určitě neber pokud si nikdy nic podobnýho nedělal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takže koupit PS3 s FW 3.55 a koupit E3 flasher+přehrát FW.

Ale chci se ještě zeptat,jak je to pak s těma hrama? Musí se vypalovat? Nebo stačí stáhnout a přes flashku? Nahrat do ps3. Nebo si musis sehnat i vypalovačku na BR disky? Protože některy hry mají víc nez 8,5Gb

Díky za odpovědi ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Takže koupit PS3 s FW 3.55 a koupit E3 flasher+přehrát FW.

Ale chci se ještě zeptat,jak je to pak s těma hrama? Musí se vypalovat? Nebo stačí stáhnout a přes flashku? Nahrat do ps3. Nebo si musis sehnat i vypalovačku na BR disky? Protože některy hry mají víc nez 8,5Gb

Díky za odpovědi ;-)

ne, E3 flasher je pro downgrade z 3.56+ na 3.55.

Pokud už koupíš konzoli s FW 3.55 nic downgradovat nemusíš, takže E3 je zbytečnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu