Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS3 otázečky před koupí


mobisek

Otázka

ahoj, vsem zkusenym ps3 paranum:bash::)nez si pujdu vysnenou ps3 koupit, mel bych par otazek, abych pak se rovnou vrhnul na to a nemusel hledat, sice nejsem zadny amater ale neco jsem se proste nedocetl a nebo se mi to nechtelo cele procitat:):!:

1. ps3 pripojim k netu normalni kabelem z modemu, nemusim nikde nic nastavovat???a bude rovnou pristup do PSN a store???

2. nema nahodou nekdo zkusenost jestli volant logitech momo bude fungovat i s ps3????nekde jsem cetl ze jo nekde zase ze neee tak prosim poradte!!!!!

3. jaky mate zkusenosti s dualshockem 3????

4. upgrade firmware se provadi automaticky po zapnuti???

5. sluzba home uz je v provozu???nebo musim taky stahnout??

6. budu kupovat PS3 40GB a ta ma podporu ps2 her nebo ne??jsem cetl ze to jde s pomoci noveho firmware a nekde zase ze nejde......

dekuju vsem kteri se pokusi mi na vsechno odpovedet, nejsem zadny lamer mel jsem vsechny ps a ted se tesim na novou a na GT5P a GTA4 asi ani nedospim:)ale budu muset hodne pracovat aby byli money:cheesygrin::cheesygrin:

tak se mejte krasne a jeste jednou diky za rady.............

marek_2080: presunuto z PS3 Pokec

marek_2080: nastaveno jako Důležité

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Blbá otázka,ale opravdu to nevím,můžete mi prosím říct co u PS 3 znamená jaké světlo ? (zelená,červená ...) děkuju

na PS3 máš asi 5 diod :) mluvím o PS3 slim

u zapínacího tlačítka más 3

červené - konzole je v režimu žeru elektřinu ale dělám ♥♥♥♥♥ :D

zeláná - jsem připravena tak to do mě zasuň a můžem si zahrát :D

žlutá - haha si v dámském rozkroku :D

pak jsou ještě 2 vedle USB obě jsou asi žluté a jedna je WIFI a druhá je vytíženost

musíš v PS3 vypsat IP, MAC a DNS které ti dal poskytovatel jestli jsi to měl v PC opis si to z něj

Upraveno uživatelem seth123
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdar vsem, mam takovej dotaz. Mam v planu kupovat PS3, ale vubec se v tom nevyznam, pac posledni herni konzolu kterou sem mel byly kazetkovy hry pokud se to da za herni konzoly vubec povazovat. Ale k tomu dotazu potreboval bych vedet k cemu u nich slouzi HDD, protoze kdyz sem se ptal v krame tech pomocniku tak mi akorat rekli to co sem si vicemene myslel a to ze to slouzi vicemene k ukladani her a tak bych se chtel dozvedet k cemu to doopravdy slouzi. Dik za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Záleží na hře. Některé jedou bez instalace, některé ji mají volitelnou, některé povinnou. Ale disk (i když opravdu ne CD, to jsi tak o dvě generace nazpět) budeš potřebovat určitě. Velikost si urči sám, v závislosti na tom, jak moc velký hráč jsi. Kdo hraje do roka pět her, bude potřebovat méně místa, než někdo kdo jich bude mít třicet a víc. Mě například 160 nestačilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hdd při koupi v konzoli samozřejmě máš (velikost záleží na tobě jakou si vybereš) ale to teď řešit nemusíš.... Na disk si z větší části ukládáš a instaluješ hry, které kupuješ (stahuješ) z ps store... Tohle bych zatim neřešil, časem si můžeš dokoupit disk s větší kspacitou...

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, přečetl jsem si počáteční tutorial ohledně, nicméně, chtěl jsem se ještě zeptat, chci si si teď koupit PS3 - Playstation 3 - 12GB + Move + BoS -

1.je možno si stahnout hru třeba z warfora(co jsem četl tak by měla být upravená) bez toho abych dělal nějaké úpravy s firmware?

2.Jestli to takto nejde lze udělat nejakou úpravu(JB) na PS3, která mi tyto hry spustí a neztratím záruku?

3.Lze z jakékoli novejsi verze firmwaru downgradovat na verzi 3.55 - na ktere by meli jit crackle hry?

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím, přečetl jsem si počáteční tutorial ohledně, nicméně, chtěl jsem se ještě zeptat, chci si si teď koupit PS3 - Playstation 3 - 12GB + Move + BoS -

1.je možno si stahnout hru třeba z warfora(co jsem četl tak by měla být upravená) bez toho abych dělal nějaké úpravy s firmware?

2.Jestli to takto nejde lze udělat nejakou úpravu(JB) na PS3, která mi tyto hry spustí a neztratím záruku?

3.Lze z jakékoli novejsi verze firmwaru downgradovat na verzi 3.55 - na ktere by meli jit crackle hry?

Děkuji

na teto konzoli ti urcite CFW udelat nepujde

Zdar lidi,

mám dilema PS3 Fat nebo SuperSlim?

v cem je tve dilema?

Upraveno uživatelem valis1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
nevidim důvod proš kupovat starou fatku...

Takhle slyšel jsem, že první konzole je líp udělaná (výrobní cena byla mnohem větší) 4 USB - zase nevím jestli se to využije, k čemu jsou? Nebo se zeptám jinak. Proč nekoupit Fat? Jak je na tom s hlučností a YLOD? Je těžká výměna HDD?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Takhle slyšel jsem, že první konzole je líp udělaná (výrobní cena byla mnohem větší) 4 USB - zase nevím jestli se to využije, k čemu jsou? Nebo se zeptám jinak. Proč nekoupit Fat? Jak je na tom s hlučností a YLOD? Je těžká výměna HDD?

Tak výměna hdd je lehká jen přecvakneš, pak zformátuješ v ps3 a jedeš. Jinak fatka byla samozřejmě líp zpracovaná, a lepší výbava (USB, čtečka karet, podpora ps2 her, možnost CFW) navíc to vypadá jako pořádný kus železa, ale hrozí ti tam ylod no, já mám fatku 60GB (500GB teď) od vydání a teď po celé té době jsem chytil ylod ale nechal jsem si to opravit a zatím to jede, takže nevím na jak dlouho, ale podle toho co má nalítáno vydržela dlouho. Jinak bych ti spíše doporučil slim než superslim, už nemá takovou spotřebu jako fat, nehrozí ylod a když koupíš nějakou stařší tak se na ní dá udělat ještě CFW jestli ti jde o tohle, na SS to nejde. Jinak SS se mě nelíbí a už vůbec né to mechanický otvírání a násilný zavírání dvířek, ale věc názoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
na teto konzoli ti urcite CFW udelat nepujde

pocitam ze bych si tam dokoupil disk, jeste me zajima jestli je nejaky jiny zpusob jakykoli - abych mohl na teto nove konzoli poustet stahovane hry? Myslim jako bez toho abych neco pajel na desku. Treba jako sw JB nebo nahranim nejakeho FW. Vidim ale asi ze lepsi by bylo koupit uz pouzitou starsi na te by to asi slo ze, nez na teto nove ze?

diky

Upraveno uživatelem Steevee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak výměna hdd je lehká jen přecvakneš, pak zformátuješ v ps3 a jedeš. Jinak fatka byla samozřejmě líp zpracovaná, a lepší výbava (USB, čtečka karet, podpora ps2 her, možnost CFW) navíc to vypadá jako pořádný kus železa, ale hrozí ti tam ylod no, já mám fatku 60GB (500GB teď) od vydání a teď po celé té době jsem chytil ylod ale nechal jsem si to opravit a zatím to jede, takže nevím na jak dlouho, ale podle toho co má nalítáno vydržela dlouho. Jinak bych ti spíše doporučil slim než superslim, už nemá takovou spotřebu jako fat, nehrozí ylod a když koupíš nějakou stařší tak se na ní dá udělat ještě CFW jestli ti jde o tohle, na SS to nejde. Jinak SS se mě nelíbí a už vůbec né to mechanický otvírání a násilný zavírání dvířek, ale věc názoru.

Děkuju mockrát za info, jinak nemáte někdo se zkušeností s koupí "repas nové"? Půjde nějak nenásilně a bez ztráty záruky downgrade na 3.55 na pozdější CFW?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu