Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Star Wars The Force Unleashed


martiN1468621206

Recommended Posts

  • Odpovědi 243
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Dneska po 12:32:36h hraní jsem zdolal tento skvostný titul. Hra je fakt úžasná a všichni kdo aspoň trochu mají rádí příběh Star Wars by si ji měli zkusit. Dohrál jsem to na druhou obtížnost tedy Sith Warrior. Mrzí mě že ta hra je takhle krátká, ale za to dost zábavná, užil jsem si ji... Možná že až ji budu hrát na obtížnost Sith Master bude mi to trvat trochu déle :D Dost mě totiž zajímá poslední cinematic, který je stále uzamčený, řekl bych, že když to odehraju na tu nejtěžší obtížnost, dozvím se co je to za "tajné" video... Pokud jste si už plnou verzi taky zkusily, prosím napište mi sem svůj názor a třeba čas za který jste tu hru dohráli, a taky na jakou obtížnost můžem to porovnat...

//přesunuto z duplicitního tématu, tekken90

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som to zacal hrat vcera a musim povedat ze sa mi to velmi paci...nejak si ale nepamatam na zaciatku hry volbu obtiaznosti :) A myslim si ze tych skoro 13 hodin co pises je na dnesnu dobu nadstandard + je tam nejaka replayabilita. P.S.: Myslim ze dnes v noci sa nevyspim :)

P.P.S.: Myslite ze je dobre keby som si pozrel 2. a 3. epizodu filmu aby som lepsie pochopil suvislosti v pribehu? videl som 4,5,6 a prvu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

doufám že vydaní této hry nebude mít dopad na muj zítřejší test z fyziky:-D

Jinak na 2 a 3 díl se rozhodne koukni sice se tam toho o tom moc nedozvíš,ale jsou to dobry filmi

tady dyštak odkaz na stranku o hre s odkazi na hlavni hrdny(aj) http://starwars.wikia.com/wiki/Star_Wars:_The_Force_Unleashed

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejvíc mi vadí ta chaotičnost soubojů, kostičkovanost obejktů v dálce kdy nevím ani co to na mě vlastně útočí, chyby v již tak stupidní AI

celkově je ale dojem z provedení této hry relativně kladný, takhle ovládat sílu jsem si vždycky přál, navíc mezisekvence jsou povedené

jinak to bylo keců, že začátek hry v roli Darth Vadera bude exklusivní a nakonec na PSP je taky, navíc to bylo i zábavné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna z mých očekávaných her na PSP. Hra Lethal Alliance mě docela zklamala. Star Wars: The Force Unleashed mi ale přijde na schopnosti PSP výborná. Oceňuji nepřeberné množství triků se sílou. Ale na každé hře jsou některé hrubky. Ocenil bych výběr zbraní - světelný meč je velké lákadlo, ale někdy přijde vhod trochu jiná zbraň. Někdy se mi také stane, že postava zneviditelní - zkrátka není na pár vteřin vůbec vidět. Ale to ošem nastává pouze u hodně horlivých soubojů.

Jelikož nemám žádnou next-gen konzoli, počkám si, až SW: TFU vyjde na PS2 (pokud se tedy nemýlím, že se tak stane). Tam bude zážitek z hry určitě lepší než na PSP. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak...

Celkem jsem se bál, co přijde... Bál jsem se, že mě nechytne, že zahraju dvě mise a smažu ji. Tak se ale nestalo - hraju dál a po dlouhé době chci hrát dál, chytla mě a baví a nechce pustit (: Jen doufám, že mi vydrží dýl, než GoW, který jsem měl projetý za dvě odpoledne (:

Síla blesků, vojáci lítající vzduchem.. To jsem si vždycky na PSP přál (: (Na PC mi to splnila Jedi Academy 2) Snad mě jen tak nepustí (:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna z mých očekávaných her na PSP. Hra Lethal Alliance mě docela zklamala. Star Wars: The Force Unleashed mi ale přijde na schopnosti PSP výborná. Oceňuji nepřeberné množství triků se sílou. Ale na každé hře jsou některé hrubky. Ocenil bych výběr zbraní - světelný meč je velké lákadlo, ale někdy přijde vhod trochu jiná zbraň. Někdy se mi také stane, že postava zneviditelní - zkrátka není na pár vteřin vůbec vidět. Ale to ošem nastává pouze u hodně horlivých soubojů.

Jelikož nemám žádnou next-gen konzoli, počkám si, až SW: TFU vyjde na PS2 (pokud se tedy nemýlím, že se tak stane). Tam bude zážitek z hry určitě lepší než na PSP. :)

na netu už je i ps2 verze na stažení ;)

jinak hra je naprosto super a hraju to na střídačku na xboxu i psp :D akorát mi na psp přijdou některý ty bonusový mise možná trochu těžký,např order 66 kdy jsem umřel 2 vlny před tím než se mi odemkla historická mise na geonosis mě docela naštvalo :( nebo force duel kdy pak později člověk stojí proti 2 jedi (tam mě hodně naštvalo že jsem vyhrával měl jsem proti sobě jen qui gona a ten najednou cosi provedl vubec nebylo vidět co a najednou zbývající třetina ukazetele zdraví pryč a já mrtvej)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

míro clone wars na ps2 sem dohral,pařba:D

je to dobra hra,ale ta prvni mise s vaderem je grafisky i herně tak o třídu niz nez ten zbytek,a tesil sem se na to jak se chytaj t

y vojaci tech veci,a nic takze tak 70%...ale pařbáááááááááááááááááá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu