Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Česko-Slovenská filmová databáze (CSFD)


Guns-player

Recommended Posts

Takže, rozhodl jsem se udělat topik o této stránce kde hodnotíte filmy. Byl bych rád kdyby jste sem psali své přezdívky na tomto servru. Mohli bysme si pak sestavit žebříčet TOP 20 a tak si navzájem dát nějaké ty body do celkového hodnocení.

Pro ty co neví o co jde: Zde si můžeš sestavit seznam dvaceti uživatelů CSFD, kteří se ti v profilech filmů - jak v hodnoceních, tak v komentářích - budou po nalogovaní na web zobrazovat na předních pozicích. Navíc, když v budoucnosti překročíš hranici 500 ohodnocených filmů, udělíš každému z vybraných uživatelů včetně sebe jeden bod a ovlivníš tak pořadí v celkovém žebříčku CSFD uživatelů podle počtu bodů.

Převzatý článek z www.CSFD.cz

Postupně sem budu doplňovat vaše přezdívky.

Nick Consol-Forum//// Nick CSFD.CZ

Guns-Player - Wolf3fd

El-Barto - Wacky14

metuj - metuj

eskimo - eskimo

Baski - Baski

DarthZelda - Séitheach

GameEs - GameEs

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Všude bylo napsáno, že po 200 ohodnocených filmech můžu přidávat komenty. Tak jsem tedy začal poctivě ohodnocovat 200 děl a co nevidím...nějaký posraný test. Samozřejmě jsem ho neudělal. Přesně jak píše týpek nademnou 100s na 10 debilních otázek... Jsem značně nasrán

/cry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všude bylo napsáno, že po 200 ohodnocených filmech můžu přidávat komenty. Tak jsem tedy začal poctivě ohodnocovat 200 děl a co nevidím...nějaký posraný test. Samozřejmě jsem ho neudělal. Přesně jak píše týpek nademnou 100s na 10 debilních otázek... Jsem značně nasrán

/cry

Napiš POMOvi. Je rozumnej a dá se s ním dohodnout. Povolí ti komenty i bez testu. Kdysi se toto na fóru CSFD probíralo a vyšlo najevo, že s nesplněným testem je tam asi třetina hodnotících;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, ten test byl docela nechutnej

ale po čase mi přišlo toto: "Pokuď jsi náhodou jedním z těch, co kdysi v minulosti neudělali TEST filmových znalostí, a doteď kvůli tomu nemůžeš komentovat filmy, rádi ti to komentování umožníme. Pošli nám prosím na ukázku 5 komentářů k libovolným filmům a pokud budou hezky čitelné, bez gramatických chyb, komentování ti obratem zpřístupníme. České komentáře posílej uživateli Bart, slovenské uživateli POMO, obojí sem do interní pošty."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 years later...
  • 6 months later...

rockyzz/RockyZz

Taky jsem ten test neudělal, myslím že tam bylo 10 otázek a z toho jsem měl 4 špatně a 6 dobře (nebo naopak - 6 špatně, 4 dobře).

Každopádně pak mi napsali zprávu, že stačí když jim pošlu nějaké jakože rozumné hodnocení filmu a povolí mi to - povedlo se ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu