Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mafia II


dave23

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Podle dema mi hra přijde až moc stylem GTA (obchody atd.), pohyb po městě mi bez nějakého kontextu (např. Mafia I, první mise) přijde moc nudný. V GTA apod. ne, ale tady v tom demu rozhodně. Navíc auto se chová divně jak na normální, tak na simulační režim jízdy.

Jinak se hra tahá, sekání kamery, i chůze. Divné reakce kamery a postavy na analog. Střelba moc arkádová, všechno chování mohlo být intuitivnější. Navíc je to zpracovaný prostě divně, například ten skript, kdy vybouchlo to patro lihovaru a ti dva (zatím fakt nejsem zběhlej v příběhu a postavách) se objevili na schodech.

Řeči jsou stylem Assassin's Creed, mluví nesmyslně a mimo: "Lépe to neumíš??" atd. Navíc se často v půlce věty zastaví a řeknou něco jiného.

V jedničce byly postavy spjaté, tady se zdá, že jsou to dva kamarádi, nic extra. Jeden cizák. Snad to ve hře bude lepší.

Stejně chci hru hrát na PC kvůli lepší grafice. Jen mě udivilo logo PhysX na začátku, netušil jsem, že už je i na konzolích... nebo jen PS3?

PS3 nema vyhlazovani hran pomoci Gpu to ma jenom xko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jo lidi, všichni povinně co jste z Prahy jděte na půlnoční premieru, budou tam vývojáři, takže, sebou baseballovou pálku a ukažte jim jak jsme chtěli aby Mafia 2 na PS3 vypadala :D

Pro ty z vás, kteří se přijdete na půlnoční prodej Mafia 2 do Prahy, zde podrobnější rozpis "Panelová diskuze s vývojáři Mafie II aneb zeptejte se členů 2K Czech rodiny na co chcete".

Účást:

Martin Zavřel (vývojový/komunitní manažer)

Tomáš Hřebíček (vedoucí animátor)

Roman Hladík (vedoucí grafik)

Jan Kratochvíl (programátor)

Josef Vašek (designér)

Martin Dvořák (dramaturg)

Bloky:

Mafia II: Natáčení v Hollywoodu

Mafia II: Mocap – vystřižené scény

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jo lidi, všichni povinně co jste z Prahy jděte na půlnoční premieru, budou tam vývojáři, takže, sebou baseballovou pálku a ukažte jim jak jsme chtěli aby Mafia 2 na PS3 vypadala :D

Pro ty z vás, kteří se přijdete na půlnoční prodej Mafia 2 do Prahy, zde podrobnější rozpis "Panelová diskuze s vývojáři Mafie II aneb zeptejte se členů 2K Czech rodiny na co chcete".

Účást:

Martin Zavřel (vývojový/komunitní manažer)

Tomáš Hřebíček (vedoucí animátor)

Roman Hladík (vedoucí grafik)

Jan Kratochvíl (programátor)

Josef Vašek (designér)

Martin Dvořák (dramaturg)

Bloky:

Mafia II: Natáčení v Hollywoodu

Mafia II: Mocap – vystřižené scény

kdy a kde to bude?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

detailně vymodelovanou trávu, rovněž budou absentovat velké kaluže krve a pohyb oblečení bude také méně detailní

to je ale tragedie asi si kvůli tomu koupím xbox360... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je fakt, že když už to jsou méně schopní programátoři, měla by aspoň ta cena jinak. Ale tak s tím se nedá nic dělat. Snad ten děj to vynahradí. Demo mě ale nepřesvědčilo.

Jinak Sada 23: To je opravdu názor pubertálního výrostku. Jen díky pirátům u nás vychází tak málo lokalizovaných her, dokonce i díky tomu jsou ceny dražší. A díky tomu můžeme děkovat PC a XBOXu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu