Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mafia II


dave23

Recommended Posts

Je fakt, že když už to jsou méně schopní programátoři, měla by aspoň ta cena jinak. Ale tak s tím se nedá nic dělat. Snad ten děj to vynahradí. Demo mě ale nepřesvědčilo.

Jinak Sada 23: To je opravdu názor pubertálního výrostku. Jen díky pirátům u nás vychází tak málo lokalizovaných her, dokonce i díky tomu jsou ceny dražší. A díky tomu můžeme děkovat PC a XBOXu.

A proto taky je velká část PC her plně v češtině a na Xbox 360 vyšlo v češtině víc her, než na PS1,2,3 dohromady... vše je jen o tom, jakou politiku zvolí firma. Ale jinak s tebou souhlasím.

Jinak nejde jen o trávu a nějakou krev, ale třeba i o kouř a dým... Ano, jsou to detaily, ale dohromady tvořej celou hru jen detaily. Osobně se těším na příběh a pak budu hodnotit celkově, technicky má hra u mně slabejch 4/10.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Je to ostuda pro 2K czech a naprosté znechucení, protože vydat takový odpad chce odvahu. Vývojáři, kteří pracovali na Crysis 2,Uncharted 2,GoW 3 nebo Killzone 2,3 nebo Heavy rain se můžou opravdu jen smát co to pánové v 2k czech spatlali. Jsou to jen detaily, ale jak řekl Tekk když si ty detaily sečtete tak ve výsledku to vypadá ... šak demo každý viděl takže netřeba komentovat.Hru snad zachrání dějová linka, ale i ta je v prvních recenzích kritizovaná. Ted už chápu proč má PS3 verze DLC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle je fakt příliš. Ty rozdíly u RDR jsem já osobně v podstatě nepocítil, ale tohle je za mezí mojí tolerance. Tohle ať si strčej do prdele a hluboko! Je to dražší o stovku, přičemž bezdůvodně, na PS3 nejsou piráti, výkon má PS3 o trochu vyšší jak Xko, a má horší hru? Nas*at! Se mnou nepočítejte, já si to leda pučím od nějakého kámoše nebo až dlouho časem seženu. Nemám zájem o takovou ignoranci 2K a jejich namyšlenost a drzost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm tak já už jsem předobjednávku po tom, co jsem hrál demo raději zrušil.. Český dabing - děs a hrůza, gameplay - průměr a technicky je hra na tom hůř než původní Mafie. Jediné, co by mě přimělo hru koupit je příběh, ale to si snad raději už koupím knížku. Další flusanec poctivě platícím PS3 hráčům do obličeje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu nemam slov. Proc? Co sme komu sakra udelali, ze to oficialne orezou? Klasicky horsi kvalitu jako vzdycky u multi-platformovych her bych u PS3 bral ale tohle...? To je opravdu tak tezsi tu hru udelat pro PS3? Nebo co v tom do prdele je, ze lidi kteri si vsichni do jednoho zaplati tu nejdrazsi verzi tak dostanou naservirovane hovno.

Jestli to myslej vazne tak at dou vite-kam a jestli to je vtip tak je to hodne spatnej vtip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak pro vás, ale pro mně je Mafia 2 největší zklámání z mé historie PS3 :D. Kdo souhlasí, ať dá thanks :)

no já jsem si koupil ps3 plnej očekávání... a nakonec se dozvím že to není zas tak světový jak se o konzolích povídá... mě zklamalo už samotný ps3 takže o mafii nemluvím... moc her jsem teda nehrál ale co koukám po jutub na ps3 hry, tak nic moc... nejvíc se mi zatím líbilo killzone 2, bad company 2 a UFC 2010... myslím že z ps3 by mělo jít vytáhnout daleko víc.. ale co jsem viděl některý hry tak byli jak z ps2 :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já jsem si koupil ps3 plnej očekávání... a nakonec se dozvím že to není zas tak světový jak se o konzolích povídá... mě zklamalo už samotný ps3 takže o mafii nemluvím... moc her jsem teda nehrál ale co koukám po jutub na ps3 hry, tak nic moc... nejvíc se mi zatím líbilo killzone 2, bad company 2 a UFC 2010... myslím že z ps3 by mělo jít vytáhnout daleko víc.. ale co jsem viděl některý hry tak byli jak z ps2 :roll:

Já to řikám pořád, že PS3 se vyplatí jen když chceš hrát exkluzivní hry... tam má totiž většina špičkovou grafiku, který se žádná multiplatformovka samozřejmě nikdy rovnat nemůže.

Jinak tady ještě info o tom, že PS3 port ani 2k Czech nedělali... http://n4g.com/news/585874/mafia-ii-ported-to-the-ps3-by-inexperienced-ps3-developer-massive-bear-studios

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no zatím co jsem se setkal a byl spokojenej bylo heavy rain a killzone 2, tam nemám slov to je fakt luxusní.. ale resistance ? jak to vůbec mohl vyjít na ps3 ? :D na psp jsem hrál lepší hry... Infamous ? dost nuda a grafika ? .... motorstorm ? hrozná kravina (můj názor.. jezdit autobusama atd. mě fakt nechytlo, nemluvě o divných tratích)..

jinak ostatní exlusivní tituly ? samej buzz a ratchet a clank atd.. to mě fakt nebaví..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no zatím co jsem se setkal a byl spokojenej bylo heavy rain a killzone 2, tam nemám slov to je fakt luxusní.. ale resistance ? jak to vůbec mohl vyjít na ps3 ? :D na psp jsem hrál lepší hry... Infamous ? dost nuda a grafika ? .... motorstorm ? hrozná kravina (můj názor.. jezdit autobusama atd. mě fakt nechytlo, nemluvě o divných tratích)..

jinak ostatní exlusivní tituly ? samej buzz a ratchet a clank atd.. to mě fakt nebaví..

inFamous není ani tak o grafice, jako hratelnosti. Motorstorm nemám, tak nevim, ale podle ohlasů soudím, že je to "kult".

Ratchet je jen oddechovka, to ber s nadsázkou, mě docela baví :D.

Jinak z multiplatformových her mám třeba Bad Company 2, a tahle hra vypadá špičkově i na PS3, tak to nemůže být takový problém. 2K mě neskutečně zklamalo a znechutilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LegionCZE no ani ta hratelnost u infamous není zrovna excelentní... stupidní nepřátelé apod... ale ještě je hodně her co jsem neviděl ani na demu.. např. metal gear apod. tak uvidím no

jinak k té mafii.. slibovali daleko daleko víc a to co nám naservírovaly není ani poloviční dávka jejich slibů :? grafika (ne všechno, např. absence trávy atd. hrůza) a hratelnost se mi líbí.. ale je tam milion maličkostí který fakt pos**li.. a jak už někdo psal.. ty maličkosti z toho dělají propadák

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LegionCZE no ani ta hratelnost u infamous není zrovna excelentní... stupidní nepřátelé apod... ale ještě je hodně her co jsem neviděl ani na demu.. např. metal gear apod. tak uvidím no

jinak k té mafii.. slibovali daleko daleko víc a to co nám naservírovaly není ani poloviční dávka jejich slibů :? grafika (ne všechno, např. absence trávy atd. hrůza) a hratelnost se mi líbí.. ale je tam milion maličkostí který fakt pos**li.. a jak už někdo psal.. ty maličkosti z toho dělají propadák

Mě inFamous dostalo, ponořil jsem se do toho a strašně se mi to líbilo. Já jsem byl nadšen, i když jsem čekal celkově krapet lepší.

Propadák to nebude, bude jen na PS3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no zatím co jsem se setkal a byl spokojenej bylo heavy rain a killzone 2, tam nemám slov to je fakt luxusní.. ale resistance ? jak to vůbec mohl vyjít na ps3 ? :D na psp jsem hrál lepší hry... Infamous ? dost nuda a grafika ? .... motorstorm ? hrozná kravina (můj názor.. jezdit autobusama atd. mě fakt nechytlo, nemluvě o divných tratích)..

jinak ostatní exlusivní tituly ? samej buzz a ratchet a clank atd.. to mě fakt nebaví..

a co treba god of war3, uncharted demons souls ty sou pecky jako svine

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tj logický, ale nejde srovnávat PS3 only a multiplatfromní hru, každá je dělaná jinak.

jo to ja chapu ale reagoval sem na to ze ps3 only hry stojej za prt ja sem mega zvedavej urcite poridim ale pochybuju ze se to bude dat vubec srovnat z jednockou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta hra vypada stejne hrozne i na xku (aspon demo) tak zas nemusite ceho litovat =) snad to bude ve final verzi lepsi jinak psko se nevyplati platis za ranec za originalky a jeste to takhle smelej =D taky sem ho mel asi 3 mesice a zas sem si koupil xko jedina hra kvuli ktery se mi vyplatilo kupovat bylo Heavy rain a Uncharted 2 me celkem bavilo, jinak vsechno hruza... jeste sem cekal hodne od FF a to taky uplne zmrvily

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta hra vypada stejne hrozne i na xku (aspon demo) tak zas nemusite ceho litovat =) snad to bude ve final verzi lepsi jinak psko se nevyplati platis za ranec za originalky a jeste to takhle smelej =D taky sem ho mel asi 3 mesice a zas sem si koupil xko jedina hra kvuli ktery se mi vyplatilo kupovat bylo Heavy rain a Uncharted 2 me celkem bavilo, jinak vsechno hruza... jeste sem cekal hodne od FF a to taky uplne zmrvily

Nazdar nechci bej hrubej ,ale ty píšeš že všechno kromě Uncharte 2 a Heavy rain je na ps3 hrůza ale může jmenovat xbox hru která by ps3 excluzivky v grafice pokořila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu