Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mafia II


dave23

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jen tak pro zajímavost, Kane & Lynch 2: Dog Days měl vyjít 20. srpna a byl k dispozici už 10. srpna. :dozey: Takže si dej špeka, a táhni prudit kámoše.

tak ty jseš teda dobrej :D radši táhni makat a kup si originálku budeš z toho mít lepší pocit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ačkoli ti do toho vůbec nic není, ale dávno makám, a originálky si kupuju na PS3 :dozey: :lol: Každopádně, to co 2K Czech předvedlo za prasárnu, mě donutilo sáhnout jinam. Jestli jim budeš platit za tenhle hnus, tak ti tedy přeju co nejlepší "lepší pocit". :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co treba god of war3, uncharted demons souls ty sou pecky jako svine

god of war jsem pařil ale vůbec mě to nevzalo.. jsi skoro nesmrtelnej a zabíjíš desítky nepřátel ala rambo, nesnáším takovýhle filmy a nebudu na to koukat ani ve hře... a uncharted vypadá dobře, chci si to co nejdřív pořídit, jenže to je zas vyjímka, když koukám na seznam exclusivních ps3 titulů tak je to samej ratchet, africa, buzz, ninja blade a podobny ptákoviny ... ještě se mi tam líbí halo, mass efect, splinter cell, alan wake.. a ostatní hry mi nic neřikají ale určitě je časem zkouknu

Jasně, budeš živit 2 konzole, no a spát budeš kde? pod mostem? :lol: Nebo si napojíš konzoli na pouliční lampu? debil :D

no a ? někdo má všechny 3 konzole + herní počítač :D jinak koukám že jsi z mohel.. to je náhoda já jsem z loštic :D :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak malí....Jinak prý port mafie II na PS3 massive bear studios kompletně nedělali. Údajně se podíleli na určitých aspektech hry pro tuto platformu (že by zem bez trávy, výstřely bez kaluží krve, atd atd.?:-))). 2k najali čtyři programátory, ale za kompletní port odpovědni nebyli. Je otázkou, co je teď pravda. Protože tím podrbaným portem na ps3 si 2k podráždili velkou část příznivců.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, budeš živit 2 konzole, no a spát budeš kde? pod mostem? :lol: Nebo si napojíš konzoli na pouliční lampu? debil :D

Radši mlč, nejsme na to zvědaví. To, že si stahuješ hry a píšeš to do PS3 fora je jedna věc, ale urážet nás tady, že ti nechceme dát zapravdu že ty jsi nejlepší a že by se nemělo platit za hry je věc druhá.

Meridius: Podráždili? Spíš pěkně nasrali, jako třeba mě. To, co teď 2K předvedlo je ta největší zlodějna a sviňárna co jsem na PS3 zažil.

God of War 3 jsem hrál jedním dechem, nevěřil jsem tomu, ale doslova mě to pohltilo, a to se mi to moc nelíbilo. Hned jsem si sehnal Dantes Inferno, ale to je výrazně slabší. GoW3 a LBP jsou pro mě ty nejlepší hry, co jsem na PS3 měl tu čest hrát :D A možná k tomu brzy přidám Heavy Rain

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkrátka Mafia 2 = jednou dohrát a konce, tzn. nekupovat, ale půjčit od někoho, kdo ji naivně koupil. : -)

Jo, to je přesný, já to takhle udělám s kámošem nejspíš :D. Možná to bude kupovat otec, jednička je jeho láska, tak toho zneužiju.

Mesyas: To snad ani není reálné, nechce se mi tomu věřit :D. Já na Mafii 1 strávil velkou část dětství.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S horší PS3 verzí pomáhalo 2K CZ jiné studio

18. srpna 2010 15:59:31 12-07-10_hln_1.jpg 2K Games nám od samého oznámení Mafie II slibovali, že hra bude na všech platformách stejně vyladěná. Demo nicméně ukázalo, že PS3 verze za ostatními přinejmenším pokulhává - viz ne moc nadšené dojmy na Kultuře kriplů. PS3kaři proto začali zjišťovat, jak to s Mafií II nakonec na jejich konzoli bude a z 2K (konkrétně z naší komunitní "mom" Elizabeth Tobey) vypadlo poměrně obsáhlé prohlášení, které ve zkratce rozhodně nepopírá, že Mafia II na PS3 nabídne menší množství detailů (chybí např. detailní tráva, pohyby oblečení nebo stopy krve).

Při troše zjišťování jsme narazili na zajímavý důvod, proč by mohla situace být taková, jaká je - 2K Czech si totiž na Mafii II pro PS3 "naoutsourcovali" kanadskou vývojářskou firmu Massive Bear. Není jasné, jestli si ji najali už před delší dobou, nebo až teď na pomoc s vyladěním např. pro přicházející exkluzivní PS3 DLC Jimmyho zrada, každopádně je jasné, že v 2K Czech si s PlayStationem 3 z nějakého důvodu nedokázali poradit sami.

Nebyli by jedinými vývojáři na světě - svými výroky o složité architektuře PS3Valve (Half Life, Left 4 Dead, Portal), kteří dlouho odmítali cokoliv na PlayStation 3 vyvíjet, protože prostě nerozuměli tomu, jak mají na jeho hardware programovat. Na druhé straně je paradoxem, že X360 verze Mafie II vypadá lépe, protože papírově je PS3 přeci jen o něco modernější zařízení. Díky tomu tak zůstává ve vzduchu viset věčné fanboyovské dilema - je PS3 špatná platforma, nebo na ni vývojáři jen neumí programovat? prosluli třeba

| Zdroj: 2K fóra,mafiagame.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu