Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mafia II


dave23

Recommended Posts

Mafii jsem na PC dohrál a nemůžu ji vynachválit. Jel jsem na nejnižší detaily a i tak to vypadalo jako kdybych měl zaplej AA a vše na mediu, prostě vypadalo to užasně, final je oproti demu daleko vyladěnější, takže ho rozjede už opravdu každý :) A jak už jsem psal, příběh je výbornej, spoustu zápletek, vše se zamotá, pak to začne dávat smysl :) Přestřelky super, honičky super, mapa obrovská, možnost nákupů a všeho možnýho. jedinný co mě občas štvalo bylo to že se hra najednou zpomalila o 80% a donačítaly se mi textury ve městě a když jsem přijel třeba do obchodu, nebo benzínky tak jsem musel počkat až se dodělá interiér abych mohl dovnitř :D ale to bylo asi způsobený hraním na low na notebooku. Policie teda moc rozumu nepobrala, uniknout se jim dá uplně v pohodě. Systém pěstních soubojů je taky libovej. Je paráda poslouchat easter eggy ve formě cizích rozhovorů a jejich vlastních příběhů. Hudba je taky v pohodě, je tam jeden track ze starý Mafie, ktrej potěší :) Mise byly různorodý, takže se furt nedělalo to samý, jen častý přejezdy přes celý město byly pak unavující a ještě to že je tam minimum checkpointů, takže když 45min jezdíte po celym městě a něco děláte, třeba i jako misi a poserete to, tak můžete znova :D Škoda akorát trochu dle mého náoru nedotaženého konce, byl otevřenej jako kdyby měla bejt Mafie 3 :) Dabing mi přišel taky hodně na pohodu. Nemůžu říct jak moc se trefovali do rtů, protože jsem měl cutscene skoro permanentně nesynchronizovaný, přes neplynulost hry :D Ale jak někdo psal jak šíleně nadávaj, není to pravda :) Nadávky tam nejsou tak strašný a ani ne v šílenym množství, spíš se tam hodně opakujou ty hlášky. naříklad v přestřelce proti 10 mafianum uslyšíte Joe řikat 4 stjný hlášky aspon 2x každou :D Dohráno za 8h 20min herního času. Nevim co dalšího k tomu říct :D Snad jen, že autobusy tam jezděj, a psa jsem viděl jen jednoho a ten byl ještě součástí mise xD

tolik k mému skromnému schrnutí :D Rozhodně bych nelitoval koupě, podle mě se to vyplatí, grafika neni vše :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Dohráno (14hodin na hard) té hře nemám co vytknout výborná :)

vadí mi jen její délka (příběhu) délka samotné hry my nevadí protože i kdyby tam byla jízda tak tam není co dělat jezdit můžu i při misích ale vadí mi to u příběhu má strašně rychlý spád jedna kapitola-krade auta a o dvě kapitoly dál zabijí desítky lidi chtělo by to víc těch kapitol víc to rozebrat a ten konec?nějak my nevadí pokračovat to bude nejšpíš DLC-čkama :)

Hra mě fakt bavila dost chytla jen škoda délky :( protože na DLC si budem muset počkat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DLC sice vyjde dýl, ale bude znovu v plné CZ lokalizaci ;)

"Všichni, kdo pracovali na hře Mafia II, jsou velmi potěšeni tím, že se nám podařilo uvést plně lokalizované verze i pro trhy v Rusku, Česku a Polsku. Betrayal of Jimmy (Jimmyho zrada) a další DLC vyjde pro Mafii II rovněž v kompletní lokalizaci, ale později v letošním roce."
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem dohrál, musím říct že hra je výborna, opravdu super, ale příběh je krátkej a hrozně mě naštval a zklamal konec! To mě opravdu naštvalo dojmulo...Kdyby mě nechaly estě chvily s Leoem tak mu vystřeklím mozek z hlavy! Jestli bude Mafie III tak doufám že to nebude navazovat na 2.díl protože dělat bez Joa nemá smysl:-D Tu hru už asi mockrát nezapnu ani nebudu hrát znova protože když vím jak to skončí, tak to je pro mě divny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem dohrál, musím říct že hra je výborna, opravdu super, ale příběh je krátkej a hrozně mě naštval a zklamal konec! To mě opravdu naštvalo dojmulo...Kdyby mě nechaly estě chvily s Leoem tak mu vystřeklím mozek z hlavy! Jestli bude Mafie III tak doufám že to nebude navazovat na 2.díl protože dělat bez Joa nemá smysl:-D Tu hru už asi mockrát nezapnu ani nebudu hrát znova protože když vím jak to skončí, tak to je pro mě divny...

Konec je udělán tak aby navazoval na Mafii 3, té by jsme se měli v budoucnu někdy dočkat jak nenápadně naznačil Jarek Kolář v jednom rozhovoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele ja kje ta mise jak mam sehnat tech 27500 a pak zachranit joua tak prijedu pred tu hospodu a tam do ni nemuzu vlest mel ste nikdo stejnej problem??

sak vstup k tomu lichvaroj je zarohem pudes kousek vedle ty hospody a tam je takova ulicka a ta te tam dovede na dvur a tam to je

jinak dnes sem dohral na medium a hra se mi libi tak si ji sjedu jeste jednou na hard a s achivmentama jinak konec mi nevadi ale vadi mi delka pribehu zda se mneto dost kratky na to ze to delali takovou dobu jinak se moc tesim na dlc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sak vstup k tomu lichvaroj je zarohem pudes kousek vedle ty hospody a tam je takova ulicka a ta te tam dovede na dvur a tam to je

jinak dnes sem dohral na medium a hra se mi libi tak si ji sjedu jeste jednou na hard a s achivmentama jinak konec mi nevadi ale vadi mi delka pribehu zda se mneto dost kratky na to ze to delali takovou dobu jinak se moc tesim na dlc

pred tim barem nikdo neni skym bych si moch promluvit a v ty ulicce do tech dveri nemuzu asi to bude chyba super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu