Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mafia II


dave23

Recommended Posts

Spis PS3 verzi odflakli. Ja videl jine porovnani a tam to PC verze jasne drtila. Mozna tohle neni na nejlepsi detaily, nevim. Kazdopadne na PC to je lepsi, jak na konzolich - alespon na nej grafiku :) Nejhorsi je to jasne na PS3 - i na tomto screenu - treba vlevo ten detail tech vrat/dveri nebo co to je, na baraku. Ten je u PC nejdetailnejsi a na PS3 je nejhorsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ale konzole je konzole :love: žádný strachy jestli hru rozjedu nebo ne.. daleko levnější záležitost než kupovat nadupanej pc.. možnost více hráču na jednom ps3 (na pc taky jde ale je to hnus mačkat se na jednu klávesnici ve 2 lidech natož třeba ve 4...) a ještě k tomu dualshock 3 atd. :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je ohraná pohádka, že ps3 opět dopadne co do rozlišení zřejmě podle screenů zase nejhůře stejně jako u GTA 4 a RDR. Kdyby nebylo na ps3 Uncharted 2 a GT5 tak bych tu konzoli hodil do prd... a koupil si xko360

ja sem videl RDR na xku a zadnej velkej rozdil sem nevidel oproti ps3ce u ps3 si akorat musis pohrat z nastavenim aby to nebylo tak tmavy kdyz se mi to konecne povedlo bylo to i hezci nez na xku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja sem videl RDR na xku a zadnej velkej rozdil sem nevidel oproti ps3ce u ps3 si akorat musis pohrat z nastavenim aby to nebylo tak tmavy kdyz se mi to konecne povedlo bylo to i hezci nez na xku

Ne ja nemyslel tmavost hry, ale rozlišení a všeliaké vyhlazování hran, které xko podporuje daleko více než ps3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...ze ze tri obrazku nevalny kvality je uz nyni PS3 verze vizualne jasne nejhorsi :cheesygrin: Sorry chlapi, ale ma smysl se k podobnym vecem vyjadrovat? Nema ;)

No, alespon se u tehle debat a rozebirani kvalit grafiky jednotlivych verzi clovek zasmeje, protoze k nicemu jinymu nez k pobaveni ty usmevny debaty vazne nejsou. Jsem zvedavy, kdy se zase na internetu dockam hlasek typu "konzole nas brzdi", "fuck of Sony", "PS3 je sracka", "XB360 je sracka" nebo "smrt konzolim" :)

Ani nechci videt, co se na internetu zase rozjede za kolotoc, az Mafia 2 vyjde a YouTube stranky zacnou zahlcovat "uzasny" srovnavaci videa s kategorie "PS3 versus XB360" nebo "PC versus konzole". Tyhle kraviny, ktery ve vetsine pripadu stejne zadny zasadni rozdily neukazuji a u kterych se jen ukáji nekteri PS forever, XB forever nebo PC forever pomatenci, nam normalnim hracum budou brzy lezt i usima :roll: Je to vazne komedie..

Jen si tak rikam, byt na svete jen jedna herni platforma, nevim, nevim cim by si majitele toho herniho zarizeni premerovali pindiky. Kdovi, mozna by se lidi na internetu predhaneli v tom, kdo ma lepsi, vetsi a barevnejsi telku nebo monitor, pripadne kvalitnejsi propojovaci kabel :cheesygrin: No nic, jdu z vesela vyhlizet tu "nejhorsi verzi" a Vy tu v klidu debatujte dal ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...ze ze tri obrazku nevalny kvality je uz nyni PS3 verze vizualne jasne nejhorsi :cheesygrin: Sorry chlapi, ale ma smysl se k podobnym vecem vyjadrovat? Nema ;)

No, alespon se u tehle debat a rozebirani kvalit grafiky jednotlivych verzi clovek zasmeje, protoze k nicemu jinymu nez k pobaveni ty usmevny debaty vazne nejsou. Jsem zvedavy, kdy se zase na internetu dockam hlasek typu "konzole nas brzdi", "fuck of Sony", "PS3 je sracka", "XB360 je sracka" nebo "smrt konzolim" :)

Ani nechci videt, co se na internetu zase rozjede za kolotoc, az Mafia 2 vyjde a YouTube stranky zacnou zahlcovat "uzasny" srovnavaci videa s kategorie "PS3 versus XB360" nebo "PC versus konzole". Tyhle kraviny, ktery ve vetsine pripadu stejne zadny zasadni rozdily neukazuji a u kterych se jen ukáji nekteri PS forever, XB forever nebo PC forever pomatenci, nam normalnim hracum budou brzy lezt i usima :roll: Je to vazne komedie..

Jen si tak rikam, byt na svete jen jedna herni platforma, nevim, nevim cim by si majitele toho herniho zarizeni premerovali pindiky. Kdovi, mozna by se lidi na internetu predhaneli v tom, kdo ma lepsi, vetsi a barevnejsi telku nebo monitor, pripadne kvalitnejsi propojovaci kabel :cheesygrin: No nic, jdu z vesela vyhlizet tu "nejhorsi verzi" a Vy tu v klidu debatujte dal ;)

Sorry chlape, ale jsi mimo :)

1. tvrdis, ze nema cenu se vyjadrovat a pritom jsi se vyjadril dosti barvite a emocionalne.

2. Samozrejme to nejsou pouze vrata, ale preci nebudu poukazovat na kazdy detail, kdyz to staci ukazat na jednom, na ostatnich to je totozne..

3. Proc by nas melo neco brzdit? To tu tvrdis jen a jen ty :)

Jak jsem psal, je to detail a sam radeji investuji do X360, nez do noveho PC. Ten rozdil je opravdu detail, ktery se primo pri hre prehlidne, ale kdyz uz se srovnavaly 3 verze, tak se hodi objektivne poukazat na rozdily.

A je videt, ze Te to silne rozhodilo - tipuji Te prave na majitele PS3 - o to je usmevnejsi Tvuj post, ktery tu ukazuje Tve komplexy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když si na full HD TV pustím 720p hru, tak už je to jedno, zda je tam o pár objektů víc, míň nebo má objekt horší hrany

u Mafie2 bych řekl, že X360 a PS3 verze budou veskrze totožné, to že ji ukazují na X360 ničemu nenasvědčuje, snad volba v preferované konzoli, nicméně viděl jsem dost záběrů z PS3 verzí a nějak hrozně to nevypadalo

spíš se trošičku bojím CZ dabingu, aby nezněl moc hloupě nebo hlas neseděl postavám, škoda, že nejspíš nebude možnost si na PS3 nastavit EN dabing a CZ titulky

rovněž mi pořád vrtá hlavou jak to bude s lokalizací DLC

jinak po srovnání těch screenů

v X360 a PS3 verzi je rozdíl asi v tom, že na Xku je to lehce v okolí mázlé a na PS3 nic mázlého není, je to ostré, ve skutečnosti, pokud nebudu mít zároveň dvě totožné verze vedle sebe, tak mě nic bít do očí nebude, PC verze vypadá nejlíp, klidně bych si to tu doma mohl zahrát s bezdrátovým gamepadem ve fullHD na TV, ale koupím PS3 verzi už jen z principu, že PC při hrách řve na grafárně a jednak na PS3 verzi bude DLC exclusive free

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdovi, ja ten pocit Anonymousi nemam, ale zrejme mame kazdy na vec jiny nazor ;)

1) Nevyjadroval jsem se "barvite a emocionalne" k pritroublym rozdilum na obrazcich, ale k tomu vsemu mumraji kolem platforem, ktery je jen obycejnou nafouklou zvykackovou bublinou a po x letech vecnyho, nekonciciho "zvykani" (porovnavani) je ta zvykacka opravdu bez chuti, bubliny uz nejsou co byvaly a nebylo by od veci ji konecne vyplyvnout do kose ;)

Jak sam pises "Ten rozdil je opravdu detail, ktery se primo pri hre prehlidne" a to je to, o co mi jde. Trochu mi totiz unika fakt, proc se takovy prkotiny na internetu salodlouze resi, kdyz si pri hrani takovych "vad na krase" (budou-li tam) zadny hrac nepovsimne?

Vychazi jen jedina odpoved - na hernich webech a forech jde jen o umely vyvolavani sporu mezi nekolika "tabory", kde se ti zarytejsi fandove svy znacky snazi na tu druhou stranu najit sebenepatrnejsi "spinu" a pripsat si na vrub svy oblibeny platformy nejaky to "plus". Nic vic, nic min a uz je to vazne neskutecna nuda :roll:

2) No vidis to, tak proc nenapises rovnou, ze verze her pro PS3 podle Tebe stoji za starou backoru a nemusime tady vic resit, vlozil bych sem jen smajlika, ktery by vyjadril co si o tom konkretnim vyroku myslim a sel bych s usmevem o dum dal :)

3) To netvrdim "jen a jen ja", me by zadna hloupa poznamka o brzdeni cehokoliv ani ve snu nenapadla. Ja jen do svych prispevku obcas vkladam "hlasky", na ktery jsem behem predchozich let pri poletovani po internetu narazil a ktery se mi (jelikoz jde o neskutecny blaboly) vryly naveky do pameti ;)

A vety jako "pitomy konzole brzdi nase PC" patri k tem opravdu stavnatym vyplodum neci zatemnely mysli..

Pokud jde o vetu "Je videt, ze Te to silne rozhodilo - tipuji Te prave na majitele PS3", premyslim jak svoji vetu formulovat, aby Te to neurazilo, protoze od toho tady nejsem. Uprimne, opravdu nevim o nicem, co by me rozhodilo, natoz silne a nejsem si ani vedom nejakych komplexu. Vlastne jeden mensi komplex mam - mam na hlave "kouty", ktery me krapet stvou, ale to se zrejme herni sceny netyka :cheesygrin: Pokud mas snad na mysli Tvuj prispevek o vratech, tak na nem opravdu neni nic k rozhozeni, ale jen k pousmani ;)

A ano, jsem spokojenym majitelem PlayStation 3, ktery se snazi odlehcenou a usmevnou formou napsat, co si o vsem tomhle premerovani si pindiku a bicepsu (jinymi slovy o "nezaujatym" hodnoceni) mysli a ze ne vsechno je tak horky, jak si nekteri kolegove z konkurencnich taboru mysli nebo preji ;)

Jinak to, ze z takhle "kvalitniho" obrazku, kde se srovnavaji 3 verze, se da objektivne poukazat na rozdily a vyřknout tak jednoznacny ortel, myslis vazne? No, kazdy mame pravo na svuj nazor, ale muj se v tomhle smeru s tim Tvym rozhodne neztotoznuje..

Pokud budu chtit hodnotit nejaky zasadnejsi rozdily v grafice jednotlivych verzi, ktery by opravdu staly za rec, tak si radeji pockam na skutecnou a bezici hru, protoze hadani z nekvalitnich obrazku nebo videi na internetu, je jen vesteni z kristalovy koule, ktery je pro me naprostou ztratou casu a nema tu spravnou vypovidaci hodnotu. Ale kazdy at si urcuje kvalitu z ceho chce, proti gustu, znas to ;)

No a ja se jdu naveceret, nejak mi z toho datlovani vyhladlo :cheesygrin: Zdar a silu, zijte uz konecne v miru..

Trezzor..

Kolega Spoock mel zrejme na mysli "detaily", ale do hlavy mu nevidim ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když si na full HD TV pustím 720p hru, tak už je to jedno, zda je tam o pár objektů víc, míň nebo má objekt horší hrany

u Mafie2 bych řekl, že X360 a PS3 verze budou veskrze totožné, to že ji ukazují na X360 ničemu nenasvědčuje, snad volba v preferované konzoli, nicméně viděl jsem dost záběrů z PS3 verzí a nějak hrozně to nevypadalo

spíš se trošičku bojím CZ dabingu, aby nezněl moc hloupě nebo hlas neseděl postavám, škoda, že nejspíš nebude možnost si na PS3 nastavit EN dabing a CZ titulky

rovněž mi pořád vrtá hlavou jak to bude s lokalizací DLC

jinak po srovnání těch screenů

v X360 a PS3 verzi je rozdíl asi v tom, že na Xku je to lehce v okolí mázlé a na PS3 nic mázlého není, je to ostré, ve skutečnosti, pokud nebudu mít zároveň dvě totožné verze vedle sebe, tak mě nic bít do očí nebude, PC verze vypadá nejlíp, klidně bych si to tu doma mohl zahrát s bezdrátovým gamepadem ve fullHD na TV, ale koupím PS3 verzi už jen z principu, že PC při hrách řve na grafárně a jednak na PS3 verzi bude DLC exclusive free

Já bych zase řekl že Xbox verze a PC mají dle těch screenu lepší nasvícení , a jak je a bude zvykem PS 3 bude opět v multiplatformové hře nejslapší , a jak se tady už i psalo PS3 verze je prej nejméně detailní ... ale to jsou zatím pouze doměnky ... to co je nej se uvidí až 10srpna při demu a 27.srpna u Full verze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

i tak jsou to nevýznamné detaily, pokud má člověk jen jednu z konzolí, pokud má, jako já, jen PS3 tak je mu to šumák

2 trezzor: 1080 a 720 je docela rozdíl ve hrách, když je to celé kostrbaté, tak detail scény už tak důležitý není, pokud je framerate konstantní, popř. je scéna lehce rozmazaná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spis PS3 verzi odflakli. Ja videl jine porovnani a tam to PC verze jasne drtila. Mozna tohle neni na nejlepsi detaily, nevim. Kazdopadne na PC to je lepsi, jak na konzolich - alespon na nej grafiku :) Nejhorsi je to jasne na PS3 - i na tomto screenu - treba vlevo ten detail tech vrat/dveri nebo co to je, na baraku. Ten je u PC nejdetailnejsi a na PS3 je nejhorsi.

kupodivu je pc nejlepsi jako ve vsech hrach modernejsich jak uz tu rekl endhalf ... pc maj o neco lepsi a modernejsi hw... + muzou si dovolit pouzivat technologie jako dx11 apod. (i kdyz to zatim skoro nikdo nevyuziva) pc ma potencial rozject to opravdu full hd... mezitim co konzole full hd vetsinou moc nejedou... nadruhou stranu kdyby se chteli sr** s kazdou platformou zvlast... vypada to urcite jinak.. ale cas sou penize ;) na takle malym obrazku nemusi bejt rozdily tak videt, ale kdyz to mas potom ve vetsim a na full hd.. tak to poznas a pc ma vetsinou o dost vetsi kvalitu textur..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..nevedel jsem, ze se tady mazou "nepohodlny" prispevky :roll: Je to krapet zklamani, obzvlast kdyz clovek vidi, co se tady bezne ve forech nechava, ale to je jedno. Jen cloveka mrzi ztrata casu, ktery tomu psani venuje a ktery mohl vyuzit jinak.

No, znova psat odpoved na prispevek kolegy Anonymouse nebudu, za to mi ty zabomysi valky rozebirajici jaka verze hry ma o "4 polygony" vic nebo min, opravdu nestoji ;)

K tematu..

Na Mafii 2 jsem cim dal zvedavejsi, moc rad si tuhle hru zahraju a verim, ze ten zazitek (i diky necekany podpore nasi materstiny v konzolovych verzich) bude stat za to. A to je to nejpodstatnejsi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Resit grafiku na PS3 nebo Xboxu kdyz jsou to konzole ktery od sveho vydani neprodelaj zadnou upravu HW je k smichu.....

spis je pro me udivem ze obe konzole se muzou porad...(a urcite jeste nejaky patek)merit s PC(ktery ma kazdou chvili novy HW) a pritom ty hry vypadaj vsude stejne(jo PC ma lepsi Textury)ale kdyz to neda vedle sebe tak to nepoznate......

BTW:mam PS3 a je mi to uplne jedno kde a co ma kde o par textur lepsi...hlavne ze si zahraju:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chce se to opravdu zadívat aby byly videt nejaky vetsi rozdily. To ze se tady majitele PC ohanijou TEXTURAMA (ono nic jinyho jim ani nezbyva a pozoruju to uz od dob PS2) je me opravdu ukradeny. A jeste ke vsemu je taky rozdil kdyz sedim 2-3 metry od televize a nebo pul metru od monitoru. Ja si pekne v klidu sednu do pohodlnyho kresla a vychutnam si to na poradne TV a naky textury psich hovinek na chodniku me nebudou vzrusovat. Je to tady pomalu horsi jak kdyz na GT byly prave ty srovnavaci videa ruznych her a pod nima to v sekci komentu jenom vrelo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nevim, proc jste tu, konzolisti, rozjely takovy navztekany flamerwar. Vzdyt tu nikdo proti konzolim nic nema. To tu jeden rekne OBJEKTIVNE, ze na PC je to - po graficke strance - o neco malo lepsi a vy hned zacnete rejt? Vzdyt nikdo nerika, ze je to znat, ze to vadi nebo ja nevim co vsechno tu blabolite! Ja sam jsem rekl, ze je to na PC nejlepsi (protoze to tak dle tech obrazku je), ale to rozhodne neznamena, ze bych zatracoval konzole. Sam jsem tvrdil, ze si asi kvuli Mafii 2 koupim Xbox360, protoze upgrade PC je zbytecne extremne drahy. Proc jste tak vztahovacni a porad to berete jako utok na konzole?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím s Anonymous_. Tyhle zbytečná OT se řeší všude. Vždy, když je multiplatformní, tak bude nejlépe vypadat na PC, tam si totiž výkon PC muže dovolit lépe vykreslit, či vyhladit textury, každopádně jsou to takové detaily pro hnidopichy, kteří mají na to si koupit nové PC každým rokem za 30k. Jenže to je 5% z lidí, co v ČR vlastní počítače. Osobně jsem ještě před pár lety patřil mezi ty pomatence, každým rokem jsem měl nové PC a to dokonce za 40k(i LCD a příslušenství), následovně jsem zjistil, že než vylepšovat každým rokem PC, koupím si raději konzoli a dalších X her, které bych si už na PC nemohl dovolit, bo bych za něj vyhodil všechny prachy..Je to komplikované, ale nejvíc mě se*e, že se takové diskuze zvrhnou zrovna u tak kvalitních her.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu