Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mafia II


dave23

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já to nehrotím, ale info o vývojářích je užitečnější než info o požadavcích :D. Nechci se hádat, ale tohle bylo fakt k ničemu, podle mého názoru. Jo a prosím, zmenšuj ten text, nevím jak u ostatních, ale u mě to nevypadá moc dobře.

Myslis nadpis ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ty to fakt moc hrotíš. Vždy bude lepší mít jedno téma, než stejnou hru rozdrobenou na několik témat, kam dohromady nikdo nechodí. Hlavně pokud se jedná o hru, která bude beztak (až na pár maličkostí) stejná na všech platformách. IMO by bylo lepší mít třeba sekci "Gaming", kde by se probíraly všechny multi-formátové hry. Teď je to ještě relativně jedno, ale až hra vyjde a budou se probírat rady co jak udělat, bude se to zbytečně psát na několik míst. A přitom by stačilo jen jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já neříkám, že mi to tu vadí, ale že to je k ničemu, protože na PS3 žádný požadavky nemám, a info o tom mi přijde absolutně k ničemu, ale jak sem řekl, uznvaám, že to někomu může přijít vhod.

Ale to se pleteš. Tohle téma se stalo, možná neoficiálně, hlavní téma pro Mafii II. V Xbox sekci má přesně dva příspěvky (z toho jeden odkazuje sem), v PC sekci není téma pro jistotu založeno vůlbec. Je tedy celkem pochopitelné, že všichni, kteří mají o hru zájem, jdou sem, kde se debata rozjela dobře. A z toho důvodu je tedy logické, že se bude mluvit i o jiných verzích, než je ta pro PS3.

Vážně by bylo lepší, kdyby se místo těchto zbytečností zde řešila samotná hra, ať už pro jakoukoliv konzoli, nebo PC. K tomu ale u PC verze patří i HW nároky, že se jeden příspěvek věnuje jim, je docela v pořádku.

Nebuď tolik zahleděný do sebe, to že máš PS3 je sice super, ale jsou hráči, kteří hrají na něčem jiném.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aaaae.jpg

V Mafii 2 nebudou zbraně na blízko

Dnes máme pro všechny fanoušky Mafie 2 další, nepříliš potěšující zprávu. Jack Scalici na oficiálním fóru přiznal, že ve hře nebudou zbraně na blízko, zapomeňte tedy na baseballky, nože, obušky, kovové tyče apod. Přečtěte si Jackovo vysvětlení, které je přinejmenším zvláštní:

2K_Jack

“Střelba je klíčovou součástí bojového systému hry, právě na ní bylo vynaloženo největší úsilí. Pokud nechcete vytahovat zbraně, vždy můžete použít svoje pěsti.”

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm. Vidim to takhle. Mafia II bude po graficke a hudebni strance jiste lepsi, nez Mafia 1. Pribehova linie - alespon dle recenzi - bude urcite horsi a moznosti bude tak mene - mene aut, zbrani, dopravnich prostredku, horsi mapa...

Jo, je to predcasne hodnotit, kdyz jsem to nehral, ale myslim, ze nekolik recenzentu dohromady proste musi mit pravdu - alespon v tech zasadnich problemech.. :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale to se pleteš. Tohle téma se stalo, možná neoficiálně, hlavní téma pro Mafii II. V Xbox sekci má přesně dva příspěvky (z toho jeden odkazuje sem), v PC sekci není téma pro jistotu založeno vůlbec. Je tedy celkem pochopitelné, že všichni, kteří mají o hru zájem, jdou sem, kde se debata rozjela dobře. A z toho důvodu je tedy logické, že se bude mluvit i o jiných verzích, než je ta pro PS3.

Vážně by bylo lepší, kdyby se místo těchto zbytečností zde řešila samotná hra, ať už pro jakoukoliv konzoli, nebo PC. K tomu ale u PC verze patří i HW nároky, že se jeden příspěvek věnuje jim, je docela v pořádku.

Nebuď tolik zahleděný do sebe, to že máš PS3 je sice super, ale jsou hráči, kteří hrají na něčem jiném.

V tom případě se omlouvám, na Xboxový ani PC forum nechodím, takže o tom nemám přehled.

Víš LegionCZE kdyby jsi držel hubu tak by tu zůstalo jen to info o pc HW který by mohlo i pro někoho být užitečný. Místo toho už tu druhou stránku famuješ a vymejšlíš si kraviny typu písmo je moc roztáhlý a blablabla...

Kdyby sis to přečetl celé, co jsem psal, tak by jsi zjistil, že podle mně je to písmo roztáhlé, a že s tím může být prolbém třeba na notebocích. Nikde jsem neřekl, že by to MĚLO být opravené nebo jiné. Vyjadřoval jsem se slušně (za ten příspěvek hned u toho HW infa se omlouvám, ten byl trošku ostřejší), neříkal jsem nic o tom, že by něco mělo být jinak nebo že je něco špatně.

Už mám po krk všech těhle hádek, takže jednoduše:

HW info mi na foru pro PS3 přišlo neužitečné, proto jsem o tom mluvil. Písmo mi přišlo trošku neforemné na notebooku atd, ne jen pro mě. To samé s infem o vývojářích atd.

Takže, pokud to někdo špatně pochopil nebo to vyznělo nějak blbě, tak se omlouvám, nebylo to tak zamýšlené.

A teď nechme hádek prosímvás, vím že tu spamuju, tak to chci ukončit. A ne, nechci vycouvat z nějaké diskuze, jen to chci jednoduše ukončit.

K těm zbraním na blízko - pěsti, jak zbraň na blízko, je teda docela málo, baseballová pálka byla můj oblíbený prostředek :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě štve že nejde plavat ... a chci se zeptat mění se tam dynamicky nebo jak se tomu řiká prostě jako v gta měnit noc a den ?

Ne, bohuzel nemeni se dynamicky. Proste u nejake mise mas den a u nejake noc. Stejne i s rocnim obdobim - v jedne misi je snih a dalsi je o nekolik mesicu pozdeji a uz je leto a snih neni. Proste tak, jako to bylo v Mafii 1 - kdyz byla "nocni mise" byla noc, kdyz klasicka, byl den..

Ale tohle mi ani tak nevadi, vice mi vadi veci, ktere jsem popisoval na predchozi strance :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aaaae.jpg

Dva nové trailery!

Tak tohle dnes čekal asi málokdo, na flashové verzi oficiálního webu Mafie 2 se před malou chvílí objevily dva nové trailery. První nese název Ties that Bind, druhý Earning your Keep. Videa sice nijak zvlášť neoslní, přesto by vám ale neměli uniknout.

Ties that Bind:

Earning your Keep:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu