Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mafia II


dave23

Recommended Posts

Tak po hodine hrani a prohrani dema musim rict ze me prijemne prekvapily naroky na hru...nemam uplny delo(ale sra***)taky ne...a hra se u me hejbe celkem slusne(1280x768)vsechno na max krome PhysX a prumer 25Fps......coz me celkem zarazilo kdyz jsem videl ofiko pozadavky...grafika celkem ujde ale na screenech to vypadalo lip....ale i tak je hodne pekna a hodne detailni(zvlast v dome).....gameplay je dost dobrej...chovani aut NPC atd vsecho....hloupi benga jsou aspon vetsi zabava :D.....libi se mi ze z obchodu se zbranema po zabiti prodavace muzete vykrast kasu a zbrane/naboje....tohle jsem cekal uz ve vice city :D dabing je dobrej....ale casto se opakuje....takze nejaky hlasky uz pak nejsou tak smesny :/

ted uz jen aby nekdo prisel na to jak na PC verzi aspon odstranit casovej limit :D

tak koukam prave vyslo DEMO :-) uz taham a tesim se na nej jake to opravdu je

a mas PSN+ nebo ne?:)ze by uz bylo i na normal PSN?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Patch pro ,,neomezené ježdění" v PC verzi si můžete stáhnout zde:

http://dataport.cz/file/178804/mafia.2.no.time.limit.patch.exe

Patch stačí aplikovat na soubor "Mafia2.exe" v instalační složce, což je většinou něco typu "Steam\SteamApps\Common\Mafia II - Public Demo\PC".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Patch pro ,,neomezené ježdění" v PC verzi si můžete stáhnout zde:

http://dataport.cz/file/178804/mafia.2.no.time.limit.patch.exe

Patch stačí aplikovat na soubor "Mafia2.exe" v instalační složce, což je většinou něco typu "Steam\SteamApps\Common\Mafia II - Public Demo\PC".

a je to odzkouseny?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.......

a mas PSN+ nebo ne?:)ze by uz bylo i na normal PSN?

Hoj mam PS+ mam to i v podpisu ale uz tu kluci psali ze to dohraly ja bohuzel az ted prisel z prace tak to na me vyskocilo ze se mi to stahlo :-). jen sem to napsal driv nez sem si precetl starsi prispevky kde to uz psali ze to vyslo v 10 dopoledne.. takze sorry za spatnou informaci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.youtube.com/watch?v=qzkIhgp27r8 Hmm, nevím, jak ostatním, mně připadá grafika slabá úplně všude... A přijde mi úplně jedno, jestli hrajete na Xku, nebo PS3, vypadá to obojí tak blbě, že už je to fakt šumák :D Doporučuju video prohlížet v 1080p, ať taky vidíte detaily :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A uz to zase zacina :roll: nejakej cas to tady na foru pozoruju a opravdu jak banda malejch co si musej porovnavat pindiky :?

Zajimave je ze na tom suprcupr porovnavacim videu je obraz u PS3 jakoby za zavojem a dost rozmazanej a u me doma na TV je krasne barevnej a ostrej ze by chyba v metrixu u panu porovnavatelu :idea:

Me se to libi a urcite si koupim full verzi uz jen z duvodu abych podporil cesky kluky co to maj na svedomi atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, to vám nepřipadá...ono to tak je....grafika od nvidie v době kdy se dostala do PS3 na tom s podáním barev byla hůře než produkty ATI a to i u PC. V tomto případě obdivuju konzole, že to vůbec ještě dávají, to samé třeba xbox s metrem 2033. Když ani na nesilnějších grafikách mafia na plné detaily a se všemi fíčurami nevalí nijak úchvatně. Ale pokud valí, ten předstih PC je neskutečný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, něco k zamyšlení.....PS3 verze dema je údajně dosti odfláknutá a nepoměrně horší než ta na xbox 360. Jeden thread a porovnání zde http://forum.teamxbox.com/showthread.php?t=647129 a i na ofiku fóru to vypadá, že to mezi majiteli ps3 vyvolalo značnou míru nevole http://206.225.86.24/forums/showthread.php?t=79563

V krátkosti, markantí věc....v porovnávacích screenech chybí u ps3 verze tráva, některé objekty, stíny jsou méně detailní, někde chybí některé grafické efekty na PS3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jen doufám že to je pravda že to demo je graficky odfláknuté na PS3 protože ta grafika vypadá hrozně na ps3, a rozlišení nebo snad vypnuté vyhlazování hran u ps3 dema v plné hře snad bude daleko lepší. Všechno je parádní - příběh, fyzika, zničitelnost snad všeho, poškození aut je taky parádní. Doufám že plná verze bude lepší po té grafické stránce, protože to měla být jedna z nejsilnějších stránek hry a né nejslabší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo si chce prohlizet prirodu musi zvednout zadek a jit ven. A kdo si chce zahrat hru pobavit se zapne si ps3 xbox atd... a je mu uplne u zadku jestli tam je nekde o nejakej detail min nebo vic nez u ostatnich platforem...:roll: kdyz budu chtit xbox koupim si ho. Kdyz budu chtit PC koupim si ho taktez ale chtel jsem ps3 a proto mam ps3. A nevim proc bych mel porad sledovat jak ktera hra vypada jinde :idea: asi to ani nepochopim jen vidim ze tim svet porovnavacu pindiku zije a co by pak xx hodin na netu delali :wohow: hodne stesti panove...

Rad se dozvim o hrach nejake ZAJIMAVE INFO proto sem lezu a ne kdo ma vetsiho prcka :ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To trotlos: raději no comment, že tebe nezajímají technické věci v grafice a běhu jedné z nejočekávanějších her a proč to tak je, neznamená, že to nezajímá ani ostatní...pokud tě to nezajímá, mám pro tebe radu, nečti to. Nikdo tě nenutí.

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=403682 Tady je gif, srovnávající všechny tři verze...Dále se uživatelé otírají o hrůznout optimalizaci, padání framerate a další záležitosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hral sem demo na pc(PhysX,full detaily,rozliseni) a ps3(FullHD) a ja jenom doufam ze na ps3 je demo odflaknute a plna hra bude o tridu lepsi.Protoze sice tu svoji cernou skrinku mam fakt rad a pc moc nemusim ale tohle se neda.Na pc hra ma takove vyhlazovani ze je vse cisty,pekny na ps3 snad zadny vyhlazovani nema.Zapnuta PhysX dela u pc detaily typu: obleceni plaje ve vetru,kdyz neco rozstrilite tak se to realne lame,kour je takovej uveritelnej atd. tohle proste na ps3 uplne chybi.Celkove se ta hra na playstationu nechova moc realne to se s pc rovnat vazne neda.V grafice sou to jako 2 uplne jine hry proste spatna konverze jak to jen slo.Jedine co se mi u ps3 verze libi vic je ovladani hold na gamepadu sem vyrustal ale i to neni zadna slava.Proste se da rict ze pc verze je uplne nekde jinde a to me dost mrzi :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To trotlos: raději no comment....

ale jo rad bych se o sobe neco noveho dozvedel :D necist to je docela problem kdyz tim zahlcujete vsechny mozny temata o multi... hrach :roll:

a nerikam ze grafika je bez chyb ale prijde mi uplne zbytecny to resit a hlavne srovnavat beru veci tak jak jsou tot vse.

uz nebudu rusit a spermovat :ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to trotlos: věř nebo ne, na toto fórum chodí spousta PCčkářů, ne proto, aby tu onanovali, jak ta mafie vypadá mnohem lépe i na průměrném PC za pár korun. Ale protože třeba uvažují, že zrovna tuto hru chtěji hrát na konzoli. Můj případ :-) Mno a teď sem přijdou a chtěji vědět, jak si hra stojí na konzolích, které bohužel stojí se vším všudy (nepočítám TV či monitor) více než polovinu pořizovací ceny PC, na kterém tuto hru lze bez problémů hrát v nepoměrně vyšší kvalitě.

A sorry, on i ten rozdíl i mezi PS3 a xbox 360 verzí je prostě zásadní. Byť se mi zdá, že PS3 verze je na tom lépe s tou zubatostí. Ale v podstatě jsem už postnul vše, co jsem našel, takže více už jen faktické dění v demu a ve hře. Třeba ta plná bude opravdu jiná.

Navíc být výrobcem, tak bych se styděl za tu hru chtít ve verzi na PS3 víc, než za tu na PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu