Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mafia II


dave23

Recommended Posts

Podle dema mi hra přijde až moc stylem GTA (obchody atd.), pohyb po městě mi bez nějakého kontextu (např. Mafia I, první mise) přijde moc nudný. V GTA apod. ne, ale tady v tom demu rozhodně. Navíc auto se chová divně jak na normální, tak na simulační režim jízdy.

Jinak se hra tahá, sekání kamery, i chůze. Divné reakce kamery a postavy na analog. Střelba moc arkádová, všechno chování mohlo být intuitivnější. Navíc je to zpracovaný prostě divně, například ten skript, kdy vybouchlo to patro lihovaru a ti dva (zatím fakt nejsem zběhlej v příběhu a postavách) se objevili na schodech.

Řeči jsou stylem Assassin's Creed, mluví nesmyslně a mimo: "Lépe to neumíš??" atd. Navíc se často v půlce věty zastaví a řeknou něco jiného.

V jedničce byly postavy spjaté, tady se zdá, že jsou to dva kamarádi, nic extra. Jeden cizák. Snad to ve hře bude lepší.

Stejně chci hru hrát na PC kvůli lepší grafice. Jen mě udivilo logo PhysX na začátku, netušil jsem, že už je i na konzolích... nebo jen PS3?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Podle dema mi hra přijde až moc stylem GTA (obchody atd.), pohyb po městě mi bez nějakého kontextu (např. Mafia I, první mise) přijde moc nudný. V GTA apod. ne, ale tady v tom demu rozhodně. Navíc auto se chová divně jak na normální, tak na simulační režim jízdy.

Jinak se hra tahá, sekání kamery, i chůze. Divné reakce kamery a postavy na analog. Střelba moc arkádová, všechno chování mohlo být intuitivnější. Navíc je to zpracovaný prostě divně, například ten skript, kdy vybouchlo to patro lihovaru a ti dva (zatím fakt nejsem zběhlej v příběhu a postavách) se objevili na schodech.

Řeči jsou stylem Assassin's Creed, mluví nesmyslně a mimo: "Lépe to neumíš??" atd. Navíc se často v půlce věty zastaví a řeknou něco jiného.

V jedničce byly postavy spjaté, tady se zdá, že jsou to dva kamarádi, nic extra. Jeden cizák. Snad to ve hře bude lepší.

Stejně chci hru hrát na PC kvůli lepší grafice. Jen mě udivilo logo PhysX na začátku, netušil jsem, že už je i na konzolích... nebo jen PS3?

Phys X je pokud vím i na konzolích :) Ale moc to tomu demu nepomohlo na celkovém dojmu. S tvým popisem souhlasím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážně těm, co mají PS3 a PC doporučuji koupit PC verzi. Už demo je dobře vyladěné, takže jede na vysoké detaily i na slabších sestavách, tudíž jestli nemá někdo 486ku tak to rozjede a myslím užije si mnohem více. Já na grafiku nikdy nehleděl, ale at už jsem překousl jakoukoliv konverzi z ostatních platform na PS3, tak tahle byla opravdu nejdofláknutější. Chvílemi mi to připadalo jako bych hrál v rozlišení 480p...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mě se to teda na notebooku http://www.aaronpc.cz/produkty/msi-ex600-074cz-ex600x-074cz sekalo docela dost.. dohrát to šlo, ale fakt hrůza no na nejmenší detaily. na PC jsem to měl obdobný :) hra která jede na čemkoliv na slušný detaily je třeba Bioshock 1 a 2.. medium/high a paráda :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, já proto jsem nepsal laptop, ale PC. Na laptopech je na dnešní poměry docela slabej hardisk, takže i přes veškerou snahu nacpání tam nejlepších karet/procesoru, je to stále k ničemu, protože vše brzdí HDD.
no jako s diskem opravdu problémy nemám a pochybuju že disk mi bude brzdit výkon hry, to spíš tam mám hodně průměrnou grafiku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Samot2:

Vidíš a já si právě tohle nemyslím. Ve vývoji her se od vydání první Mafie stalo tolik věcí že i když tady spousta lidí píše že Mafie 1 byla lepší tak kdyby to vydali teď a Mafie 2 by vypadala jako tenkrát tak si to tuplem nikdo nekoupí. Ať vydají společnosti jakou koliv bestovku a ať to je hra z čech ze států nebo ruska vždy se najdou lidi kteří budou spokojený a pak ti kteří budou remcat nemyslím to nijak zle ale prostě je to tak. Sou lidé buď spokojený a nebo ne a to se netýká jen her. Mně osobně se líbí spousta her o kterých se píšou hrozný věci ale podle mne je to jen věc názoru nic víc nic míň a myslím si že si stejně Mafii 2 zahrajou všichni i ti kterým se to nelíbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nebyla narážka na tebe kámo. Jen vím, jak to je u laptopu. V HW si libuju a vím, jak dokáže pomalý HDD totálně zprasit výkon celého PC/laptopu.

Zase o tolik pomalejsi nejsou, aby to ovlivnilo rychlost hry. Neznam hru, co by regulerne naplno vytezovala (chapej nacitala) z HDD. To by pak ta hra nemohla bejt rychla nikde. Od toho jsou prave loadingy, kdy se tyto kriticke veci nahraji do ram a behem hry se uz nacitaji sekundarni zalezitosti, u kterych neni dulezita rychlost - a hlavne se nacitaji paralelne vzhledem ke hre, aby ji to nijak neovlivnovalo a nezpomalovalo. Takovy priklad za vse je GTA, kde se hlavni textury nactou behem loadingu a pri hre se pak uz nacitaji jen radio a dodatecne textury, specificke, pro ruzne casti mesta - neni jich ale tolik, poznas to i dle toho, ze HDD kontrolka ti nikdy nebude _svitit_, ze by HDD nacital neustale. A at jedes libovolne rychle, hru nacitani textur nijak neovlivni.. Takze to, co tu rikas je holy nesmysl. Jasne, ze ntb hdd tezko prekona napr. WD raptora, ale s timhle vyvojari ani nepocitaji. Proto jsou tak drsne pozadavky na RAMky (4GB+), aby se do nich vecpalo co nejvic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi, mám ntb, ale hra mi sotva jede na nejnižších detailech, a to se hrát neda :(

notebook:

Procesor:Intel® Core 2 Duo CPU T5800 @ 2.00GHz 2.00GHz

RAM: 4,00 GB (použitelné: 2,99 GB)

Systém: 32bitový

HDD: 320 GB

Graf. Karta: 9300 GeForce - nejsem si tím názvem 100% jistý, mam to na nálepce na NTB, ale už je ošoupaná, můžu někde v PC zjistit, jak to přesně je ? dík :)

Hru si určitě vychutnám, na Xkrabici, ale chtěl jsem se zeptat jestli ntb, stojí za prd, nebo ho něco brzdí, děkuji :)

Peace :lol:

//EDIT: Grafická karta : nVIDIA GeForce 9300M GS (Acer) Video Adapter

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Graf. Karta: 9300 GeForce - nejsem si tím názvem 100% jistý, mam to na nálepce na NTB, ale už je ošoupaná, můžu někde v PC zjistit, jak to přesně je ? dík :)

Stahni si program Everest.

IMHO ten ntb po HW strance urcite za prd nestoji - ale bohuzel nevim jak moc je realne mafia narocna - to necham na ostatnich ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, takže kdybych ntb upgradnul, v podobě graf. karty, tak by to nepomohlo ??

PS: mám tady jeden volný slot pro ještě nějaký HW, nevím zda-li by to šlo, ale šla by přikoupit ještě jedna graf. karta ?

Sry sem Amateur, co se týče HW :lol:

Peace :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Anonymous_: Je možná pravda, že u některých her se textury načtou již při loadingu, jenže u dalších 20 to tak není. Co sem tu měl kámoše a dělali jsme ruzne testy, tak mě brzdí docela HDD. Jedná se o to, že to nemusí být u všech PC. To máš to samé jako když si strčíš do compu nabuchanou grafárnu a slabší procesor a jak to pak hapruje, protože stačí jedne nevyrovnaná/pomalejší část a celkový výkon jde do háje...je pravda, že požadavky jsou ted hodně na ram, ale i tak ram nezastoupí plně HDD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Anonymous_: Je možná pravda, že u některých her se textury načtou již při loadingu, jenže u dalších 20 to tak není. Co sem tu měl kámoše a dělali jsme ruzne testy, tak mě brzdí docela HDD. Jedná se o to, že to nemusí být u všech PC. To máš to samé jako když si strčíš do compu nabuchanou grafárnu a slabší procesor a jak to pak hapruje, protože stačí jedne nevyrovnaná/pomalejší část a celkový výkon jde do háje...je pravda, že požadavky jsou ted hodně na ram, ale i tak ram nezastoupí plně HDD.

Az nekdy bude cas, tak schvalne zmerim rychlosti beznych HDD v ntb a v PC. Neverim, ze je to tak markantni rozdil. Bude to par MB/s, ktere to nemaji sanci ovlivnit. Jak uz jsem psal vyse - ukaz mi jedinou hru, ktera ti HDD zatizi tak, ze ti ledka na HDD bude stale svitit -tzn. vyuzije ho (jeho rychlost) naplno, jako pri kopirovani. A jestli s tim mas vazne problem, tak doporucuju defragmentaci :)

Jinak samozrejme disky u starych 486 laptopu byly hodne pomale, to je pravda - ale to doufam nemas na mysli - porovnavame snad disky v dnesnich PC vs dnesni ntb ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu