Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Seznam Flasherů pro xbox 360(update 6.3.2009)


xDante1986

Otázka

vzhledem k tomu, že celkem dost lidí nabízí flashe a není v tom přehled nic zakládám tento topic, pro informaci mi vždy uveďte tyto tři věci:

1) Místo, kde flashujete

2) Cena, za kterou flashujete i pokud zadarmo nebo jen na dotyčném kolik dá

3) kontakt (ICQ, Skype, Email nebo telefon)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 491
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Hodonin a okoli - platba pouze za prvni flash, ostatni jiz zdarma!

Flash FAT i SLIM vsechny modely. LT+ 2.0 krome 0225, 0272, 0401, 0225u !!!!!

Vsechny aktualni verze, ktere jsou flashovatelne umim (naflashovano cca. 50 konzoli)

Posilejte soukrome zpravy na muj nick nebo email: xboxhod@gmail.com

Cena na zaklade emailu........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Končím, díky Vám všem za přízeň. Hodně zdraví a štěstí v roce 2014 i dalších. Jestli bude něco zajímavého pro xbox-one možná se opět shledáme.

Upraveno uživatelem costha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Update - samozřejmě aktuálně LT Plus 1.91 pro Fat Liteon a Benq, Stále připomínám možnost pošty, dosavadní reference viz iTrader

Update -!! Liteon Slim Flash!! 0225/0272 za 500 Kč

1) výměnou za odemknutou desku/čip (ideální a čistá varianta - dostanete desku s možností switchem odemknout/zamknout zápis - TX PCB,IC Chip+switch,MXIC+switch) - v tom případě nutno příčíst cenu desky - SZ pro aktuální konečnou cenu s deskou, vřele doporučuji

2) social "kamikadze" edition - winbond vrtáním čipu - žádné další náklady, konečná cena 500 Kč - jen pro odvážné kteří fakt chtějí ušetřit za každou cenu.Opětovné odemknutí je poněkud obskurnější (vatička s alkoholem) ale funguje to stejně jako 1). Ručím za případnou chybu tím,že pokud by se nezdařilo špatně navrtaný chip vyměním na mé náklady za TX IC Pro kit (viz varianta 1)

Zůstává flash všech FAT mechanik za 400 Kč, reflash za 300 Kč

Více ve specifickém tématu zde http://console-forum.net/tema/128172-xmoduv-x360-flash-koutek-flash-fat-i-slim-konzoli-v-praze-postou-jiz-od-300kc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli někdo flashujete xbox 360 v Plzňi zkoušel jsem se ptát flasherů co jsou tu ale neozývají se, já sám ani nevím jakou mám mechaniku :-) ale chtěl bych do xboxu mechanikou novou, i s flashem, a taky bych měl zájem o vylepšení chlazení xboxu, díky za odpověd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mala napoveda: posta - obchodni balik s garantovanym dorucenim do druhyho dne (jinak vracej postovny) den tam, den zpet. Priklad: podano v pondeli do 16:00, utery rano doruceno, flashnuto, otestovano a do 16:000 odeslano zpet, ve stredu doruceno a muzete parit.... viz seznam flasheru n.1 - Jamesonman, kontakt - PM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj. Potřebuji sehnat někoho z Chomutova (nebo z okolí), kdo provádí flash X-BOX 360 ELITE. Zkraje roku 2009 mi první flash (na novém X-BOXU) provedl flasher Seeker z Mostu, ale tomu se již nemůžu dovolat a na e-maily také nereaguje. Nicméně potřebuji provést re-flash (nový dashboard, wave, apod.), zkrátka aby mi chodily nové hry. Moje mechanika je BenQ (Lite-On-Philips) VAD6038 a datum výroby je 2008-06-13 (MFR DATE). Kdyby byl někdo ochotný mi re-flash provést, dejte mi prosím zprávu buď sem, nebo na e-mail: peta.liska@seznam.cz.

Díky moc. FOXHOUND, Chomutov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu