Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

emulator ps2


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

A je vůbec možné na emulátoru pcsx 2 spustit plynule nějakou ps2 hru?

Já tam jich několik spustil ,ale rychlostně se to vůbec nedalo srovnávat s konozolou nebo s pc.

Spíše bych řekl jako kdybych si pořídil to nejpomalejší pc co existuje a zkoušel jsem na něm spouštět nejnovější moderní hry , tak co bych moch očekávat jednoduše řečeno trhání obrazu a grafika by vypadala příšerně ten samý problém mě potkal s emulací ps 2 her na pc ,ale i tak tento program má stále co dohánět už aby tady byla verze 1!!!

Ta už by měla dělat opravdu zázraky a na té jsi budou moci zahrát i ti co mají pc tak nějak zastaralé např AMD Athlon 2000+ atd..., tak uvidíme co ztoho vznikne minimálně do roku 2010 si budeme muset počkat to už ten vývoj bude o kousek vepředu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na AMD Athlon 5200+ x2, 2048mb RAM, MSI GeForce 8600GT OC mi ide FF X plynule s roznymi malymi chybami obrazu ale ovladanie analogov na klavesnici je strasne. FF XII ide tiez plynule okolo 35-180 fps , rozne artefakty na obrazovke atd. tiez na hov*o ovladanie. Takze tak. Ked nemate nejaky ovladac k PC s analogmi tak si moc nezahrate. Ja som si nedavno radsej kupil PS2 za 1400 SK a je to :dozey: Ked to chcete skusit tak odporucam stahnut novu BETA verziu na tej ide FF XII velmi pekne. Ine hry som neskusal. Tiez nezabudnite na dvojjadrovych procakoch pustit vyuzivanie 2 jadier a vsetkych featur ake ma vasa grafika. Velmi to zrychli. Aj tak je to podla mna nepouzitelne :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu