Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Alan Wake


Lisien

Recommended Posts

  • Odpovědi 298
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 months later...

Já s tiscali games skončil už asi před dvouma rokama co článek to blud. Furt tam jen onanovaly nad nvidi (nejspíš je dobře platila). Ale v poslední době se tam prej dost vyměnily redaktoři ale druhou šanci už nedostanou.

A k alanu hrál sem obě dlc a writer je podle mě lepší než signál ale zakončení u obou je hodně pěkný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes zabrouzdal na games tiscali. Ježiši, už tam nikdy nevlezu. Zdá se mi, že redaktoři mají naprosto odlišný názor než celý svět. :D

1) Proč mezi kandidáty na největší zklamání roku figuruje (a ještě dokonce vyhraje) Alan Wake? Medal of Honor je tedy rozhodně větší zklamání.

2) Sportovní hra roku NHL 2011? Redaktoři asi nehráli NBA 2K11. :D

3) Mezi RPG chybí Mass Effect 2.

4) Překvapení roku FIFA 11 na PC? hahaha

Toto jsem zjistil asi za dvě minuty na této stránce. Redaktoři jsou asi placeni od EA soudě podle bodů 1,2,4. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Redakce na games se hodne obmenila hodne lidi prislo z hrej, tezko rict zda je to zmena k lepsimu, ja s nimi nikdy nemel problem ale ted me nekdy pekne stvou (dezinformace, chyby v clncich) a stvou me nekteri redaktori (jako treba dan vavra ktereho mam sice rad, ale nikde me ty jeho recenze dostavaj, jako treba kdyz recenzoval mp od moh a rikal ze vpodstate nikdy zadnej multak nehral a pak komentoval tu hru slovy, tohle by mel mit prece kazdej multak jinak :).

Jinak k alanovi asi tolik, tesil jsem se na nej, vypalil jsem ho jak vysel, ale nechytlo me to tak jsem toho nechal, ted jsem si koupil limtku (jedu uz jen origos) a jsem rad protoze me ta hra bavi (obvzlast jeji zpracovani ktere prevlada nad hratelnosti) takze nejdriv zklamani a pak prekvapeni (jde o to jaky mas ocekavani), ale za me super hra (ovsem jeste jsem nedohral pac mi plany prerusilo nove ps3) ale chystam se i na dlc. Jinak zklamani roku jednoznacne Mafia, tam byla ocekvani obrovska (z me strany) a ta hra byla na hranici prumeru, orezana az to bylo do kouli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja proti games tiscali nic nemám. Líbí se mi, že dokáží zkritizovat a já většinou souhlsím i hry, které mají velkou reklamu a všechny ty sračky kolem a pak se ve finále zjistí, že to zas taková pecka není. A oni se nebojí o tom napsat. Kdyby byli zaplacení tak by museli každou "ačkovější" hru vyhvalovat do nebes a to nedělají. Podívejte se jaké hodnocení má Alan Wake ve světě. Víceméně kladné a shodné. Stačí když nějaký větší herní plátek zhodnotí hru a už má všude kolem podobnou známku a i slova se někdy opakují. Mě to přijde, že se to často kopíruje. A z games tiscali na to kašlou a píšou podle sebe a toho si cením. Prostě každý má jiný vkus a všímá si odstupem času jiných věcí. Tak je třeba to brát. A opravdu nejsem členem redakce atd :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Taky jsem o téhle hře ze začátku říkala, že je to blbost! Už mě nebavilo chodit po lese, čekat, kde mlha začne houstnout, kdy zazní ta hrozná hudba a objeví se..Jenže mě zajímalo jak to dopadne, tak jsem zatnula zuby a snažila se dostat dál! Jsem v 5.levelu, kde bráním vrtulník a úplně mě tahle hra dostala! Ze začátku nic moc, ale časem..Hodně se mi líbilo procházení doly, kdy jsem byla polomrtvá strachy a útěk ze sanatoria, hlavně odemykání dveří a pohled za vás, kde se plazí temnota..Jsem zvědavá na konec, který stejně nepochopím :D 9/10. Kdyby to nemělo nudný začátek, dávám 10!

Dohráno! Nemohlo to být delší? :D a ten konec..SPOILER..přišlo mi, že se fakt utopil v jezeře?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 10 months later...
  • 1 month later...
Alan Wake, byl na games.tiscali označen za zklamání roku. Jsem rád, že jen já nemám stejný nazor :-) http://games.tiscali.cz/tema/best-of-2010-prekvapeni-a-zklamani-54568

Nápodobně pro mě jedna z nej her :) Každopádně si to budu muset pustit asi znova kvůli příběhu, chvilkama mi něco uteklo :) Dost zajímavej byl konec, jak za tou ženskou s lampou je někdo v okně a celá hra končí slovy ,,Alan Wake up´´... zdálo se mu to celý? :D

Narazil jsem na stránku, kde byl sepsanej v CZ celej příběh tý hry, ale už jí nemůžu najít..neví někdo? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak se tesite na American Nightmare? Ja opravdu dost, AW je moje velice oblibena hra, takze jen cekam, jak to vsechno bude pokracovat

:)

Moc ne už proto že je to XBLA hra a nebude mít disk , takže to beru jako neplnohodnotné pokračování ale jako větší DLC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc ne už proto že je to XBLA hra a nebude mít disk , takže to beru jako neplnohodnotné pokračování ale jako větší DLC

To je sice pravda, ale zase lepsi nez cekat na AW2 (vite jak to bylo s AW1 :D)....

Navic si myslim, ze za ten peniz to bude poradna porce zabavy a ze to bude "plnohodnotnejsi" nez cekame :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je sice pravda, ale zase lepsi nez cekat na AW2 (vite jak to bylo s AW1 :D)....

Navic si myslim, ze za ten peniz to bude poradna porce zabavy a ze to bude "plnohodnotnejsi" nez cekame :)

No nevím , 5hodin hraní má třeba i singleplayer COD a stojí dvakrát tolik , ale aby kvuli tomu že to je na XBLA neořezaly grafiku , uvidíme 15.2 kdy by se to snad mělo obejvit ... Ale víc se těším na tu revoluční hru co remendy právě kutí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím , 5hodin hraní má třeba i singleplayer COD a stojí dvakrát tolik , ale aby kvuli tomu že to je na XBLA neořezaly grafiku , uvidíme 15.2 kdy by se to snad mělo obejvit ... Ale víc se těším na tu revoluční hru co remendy právě kutí :D

Ten stoji mnohem vic jak dvakrat tolik ;)

Orezana grafika nebude, bude to vypadat lip jak puvodni alan wake.....

Jo taky jsem zvedavej co v Remedy kuchti, ale buh vi kdy se zas dockame....

Navic buh vi, kdy a jestli vubec se dockame plnohodtneho pokracovani AW....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Signal navazuje na konec AW, kde Alan zachrání ženu, ale sám zůstane v temnotě. Navíc svým počínáním nevědomky spíš klesá hlouběji do zapomnění než aby se dral nahoru. A v tom přichází onen Signál, což je zesnulý spisovatel oné zavraždené v tom jezeře, který se snaží Alana nasměrovat nahoru. V kostce: v Signalu si Alan uvědomí že je v pr...., a ve Writeru se s touto skutečností hodlá vypořádat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu