Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

jak se mam zachovat?


Han3

Recommended Posts

no z toho co tady pises je partne, ze mas silenou matku, ktera silene zarli na tveho otce az ji z toho hrabe, a dela pak iracionalni rohodnuti... (typycka zenska... emoce, pred rozumem:lol:)

ty jsi syn, ktery ji vubec nic neulehcuje a ona si proste nevi rady. Snazi se te spravne vychovavat, ale sama neni dobrym prikladem. Chce od tebe respect a poslusnost a mysli, ze jej od tebe ziska "po zlem" ...a na tebe to evidentne nefunguje:), by me zajimalo na koho ano :roll:

Tim, ze ti kupuje drahe veci si te chce kupovat, mozna i vudci otci... pesto je to dukaz, ze ji na tobe zalezi...

problem je v tom, ze mas matku, ktera neumi byt matkou

ty ji to proste musis naucit... ja osobne bych to resil rebelii a anarchii podobne jako Psp, aby byla jeste vice bezradna, ale v pripade, ze to nekdy veme za dobry konec, musis i ty neuzaujate snizit svoji anarchi aby ji doslo, ze tak je to spravne

tot muj nazor

jinak resit takovou vec pres socialku, nebo soudne je nejvetsi blbost, co muzes udelat

btw by me nikdy nenapadlo, ze se z CF stane rodinna poradna :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvoji matku si pamatuju... Když si mi flashoval SLIMa, trošku tě tenkrát buzerovala proč si domu vodíš cizí ldi....

jj to je další problém, když já jdu po škole ke kámošovi tak jenom řekne čau mami jsem doma, je tu kámoš...a jdeme do jeho pokoje pařit...

jenže když k nám jde někdo cizí tak to je špatný, ale to že si domu vodí ňáký její kámošky a lidi který jsem v životě neviděl tak to je jedno :roll:

A teď co ti můžu doporučit.

řekni matce že se ti nelibí její chování a jestli tě nepřestane omezovat a šikanovat, že zavolaš na linku důvěry, aby ti řekli jak se máš správně zachovat. Také jí řekni že nechceš nic jiného než jet za otcem který ja na tebe hodný což ona není a že ona tě svým chováním ztrácí a že jestli takhle hodlá pokračovat, že tě ztratí úplně. Vždy před odjezdem se telefonicky domluv s tátou natom že přijedeš. mámě to se oznam slovy, že otec tě bude čekat že jste domluveni. Pokud bude máma zase vyvádět za každou cenu odejdi za otcem - mámě nesmíš ublížit, pokud tobě ubliží viditelně, můžeš si vybrat zda to necháš být a nebo spolu s otcem se necháš někde u doktora ošetřit ,kde pravdivě nahlaš co se stalo. A poslední věc, pokud mámě fizicky ubližíš bude to ta nejhorší věc kterou v životě můžeš udělat. pořád pamatuj nato že nasilí nic neřeší.

Udělal jsem to stejně ve svém mladém věku a máma již po třetí, když jsem odjížděl nedělala žadné problémy.

Tak si to nech projít hlavou a uvidíš.

jj, díky moc za info. Nejdříve to udělám tak že až za týden pojedu za otcem tak mu řeknu co se tady děje. Pak se zařídím a matce tohle voperu do xichtu

proste ji ignoruj na ty jeji kecy udelej otravenej xich prestan pracovat v domacnosti a na zahrade a ona uvidi jakej to je rozdil. bud furt venku s kamosema a domu chod v 8-10 pak se uc nebo par ps3 bo psp a di spat a vubec s ni nemluv. to delam ja i kdyz nemam rozvedeny rodice otce vidim jen o vikendu protoze pres tejden chodi v prace v 6 a vraci se treba ve 2 v noci , takze sem doma s matkou , zavru se do pokoje pustim ps3 a parim pak du spat a do skoly a pak zase znova. u me to funguje perfektne

Jenomže já nejsem takovej "pracant" jak si možná myslíš.

co dělám když příjdu ze školy:

- zapnu kompa a net

- očekuju CF, náš web, pisnu na něj novinky, někdo pisne na icq, pomůžu...(zabere to asi 2 hoďky)

- hlídání bratra (asi 2 hoďky denně), neni to tak ani moc hlídání, spiš to že na něj sem tam kouknu kde lítá

- pokud chce otec něco pomoct tak pomůžu (např kopání na zahradě (hoďka a půl, někdy méně, neni to každý den)), ale oni moc pomoct nechtějí, pak nadávaj jak sem "línej" :roll:

- edit: jednou nebo dvakrát do týdne jdu na brigádu (dvouhodinová), chtěl jsem víc hodin aby si víc vydělal...ale prej to nejde :roll:

někdy je to ale tak že příjdu domu, pařim na PS3 až do pulnoci, ale taky dohlížim na bratra a pokud rodiče chtějí s něčím pomoct tak pomůžu

Ale co teda vidím u kámoše tak tam mu matka nosí oběd až do pokoje, uklízí mu pokoj...tohle by mě v životě nenapadlo, docela sem čuměl O_O

west][: dík za info

--------------------------

já to teďka řeším tak že jsem si ukázkově uklidil pokoj a i pokoj kde je počítač, vše jsem si vyfotil a pak to vyfotim další den, to bude zase rozdíl, jenže nic z toho bordelu nebude moje + matka mi za to začne nadávat :roll:

otázka: kolik jste toho dělali v mém věku ("práce")? 16 let? Myslíte že toho dělám dostatek (viz výše)? berte v potaz to že nedělám nepořádek, takže po mě nikdo nemusí uklízet, jediné co pro mě dělají je placení elektriky, jídla a ošacení.

edit: jo a ještě chodim na 2 hodky tejdne (nekdy 2* za tejden) do prace k otci (brigada, rekl jsem mu ze chci delat vic hodin, ze 2 hodiny jsou dost malo, chci si taky vydelat)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ty by ses mel rozhodnout jesli chces byt doma s ni nebo s tatikem koho mas vic rad kdyz ti tatik nic nedela a proste spis si s nim radsi nez s mati tak bez za nim i kdyz si te nemusi kupovat proste penize nejsou vse jak uz tu nekdo rekl nezalezi na tom kolik co stoji ale jak si toho vazis tatik ti podle me da to co bude moct i kdyz ti treba neda tolik co mati ale kdyz ji nemas rad a proste vadi ti a buzeruje te tak nema pravo te drzet doma abys za nim nemohl znam takove omezovani nasi sou taky rozvedeni ale tak jako ja zas za otcem potrebu nemam jitse potkame jednou za mesic nebo za dva pozdravime se 5 minut pokecame nebo tak a pokracujem kazdy svou cetou my sme si do oka nepadli proste spolu :D:D:D on asi nemel byt muj otec :D:D nvm to je fuk ale matka mi taky rika jestli chci jit za otcem at si du jednou to vyvrcholilo tak ze sem vytekl zbalil si veci a odchazel ale zastavil me nevlastni tatik ale tak ten je v pohode i kdyz na me obcas vyjede a serve me kdyz udelam fakt blbost ale tak nestalo se mi ze by mi neco udelal i kdyz sem udelal fakt jakejkoliv problem a bylo jich moc e velke prolemy sem delal tak se mi nestalo ze by mi neco udelal a to uz snim bydlim myslim 8 roku nebo tak nejak :) ale tak je to rozhodnuti hlavne na tobe mi ti muzem tak poradit at se prestehujes za tatikem ale ty se musis rozhodnout jestli to udelas :) ale ja byt tebou (protoze vidim nebo se mi alespon zda ze mas vic rad otce)tak bych sel za nim proste je to jen a jen na tobe a ja bych to udelal tak ze kdyby mi to matka nechtela povolit u nej bydlet tak bych za nim utekl a jak by ona zavolala policajty tak by se to resilo na socialce enbo tak oni by te nekam poslaly asi za kuratorem nebo nevim za nejakym borcem mozna nvm kdybys to udelal poprve mozna ne nebo proste jak by to resily na socialce tak bys jim to vysvetlil a proste udelal bys tam citlivku ze mas radsi tatika a chces byt s nim tak oni by te k nemu mohli prepsat trvale bydliste a on by proste se o tebe staral misto matky nejak tak bych to asi udelal ja byt v tve kuzi treba bys nemel net treba bys nemel to ale tak mas tam aj kamarady jak rikas vzal by sis PS3 myslim ze sem se tu kdysi docetl ze sis na nej vydelal nebo neco takoveho tak svoje veci si vem a jdi k nemu pokud ti tam bude lip tak to udelej a kdyz treba od tatika budes v pohode stihat skolu a takove tak kdyz budes treba chodit na brigadu nebo tak tak muzes mit i net nebo tak to neni problem to uz by ste si klidne zaridily ale tak lepsi je byt tam kde se proste citis lip ty :) no asi je to dlouhy ale tak doufam ze nevadi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

víš co to chce zjednat si respect u matky dej jí najevo že se jí nebojís bejt já v tvé situaci tak bych přišel domů zap ps3 a pařil prostě jí ignorovat zamkonout se navečeřel se ráno vstal atd chodil bych domů pozdě kdyby dělala dusno řekl bych narovinu že zavolám na sociálku a že mně nemá co kecat do života že chci bejt s tátou hlavně se jí nesmíš bát určitě bych se vykašlal na jakýkoli domácí práce atd tot můj názor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

víš co to chce zjednat si respect u matky dej jí najevo že se jí nebojís bejt já v tvé situaci tak bych přišel domů zap ps3 a pařil prostě jí ignorovat zamkonout se navečeřel se ráno vstal atd chodil bych domů pozdě kdyby dělala dusno řekl bych narovinu že zavolám na sociálku a že mně nemá co kecat do života že chci bejt s tátou hlavně se jí nesmíš bát určitě bych se vykašlal na jakýkoli domácí práce atd tot můj názor

no zas nejam mega dusno nemuze delat muze si aj on pak udelat problemy ze by ho mohla dat do toho jak se to jmenuje jak kdyby proste napravne zarizeni a na to by asi otec nemel moc vliv kamos taky delal doma dobre dusno byl asi v takove situaci jakoze akorat s otcem enbyl v kontaktu a matka ho tam dala protoze chodil dom nakaleny a delal bordel a takove tak si proste zavolala a ted tam jeste je no proste davej si bacha a delej ji naschvaly do urcite miry pamatuju si ze si tu kdysi i psal ze nepijes nekouris takze to je pohoda to se nemusi resit ale jinak proste ten ignor je dobry napad a takove blbosti za to ti nic nemuze udelat a kdyz ti matka neco udela tak rekni ze chces bydlet u tatika a kdyz ti rekne ne a pokud bude moc kotel vyhecovana tak te tam sama posle podle me ale musis ju mocvyhecovat ignorovat ju a takove blbosti to pomaha sam sem to zazil ale tka proste nejak doma nic nedelej a pokud ju to neprejde tak to k tomu tatikovy zkus se dostat jakymkoliv zpusobem proste jestli tam chces byt u nej tak verim ze by sis to dokazal zaridit :) ;););)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém s matkou vyřešen...

Dnes ji začala bolet hlava, nemůže jíst ani pít, je celej den v posteli, zavolala si mě a zeptala se mě co dělá špatně...v klidu jsem jí to řekl a řekla že se to pokusí napravit...

Dnes jsem také hlídal své dva bratry (2,5 a 10 let) od rána, nejdříve jsme dělali něco na kompu, pak sem hodinu pařil na PS3 CoD4.

2,5 letej bratr pařil asi hoďku na PSP flatouty (v naší rodině normální :roll:) a jinak celou dobu jsem ho hlídal a byl u mě, ale sem tam na minutku odešel a pak se vrátil. nevlastní otec mi pak řekl ať jim ohřeju oběd...

nevlastní otec později přišel a řekl až se najíme půjdeme ven (zrovna pršelo :roll::roll::roll:), oběd jsem jim udělal ve 12:40...

šel jsem za matkou a tam jsme si všechno vyříkali (jak píšu úplně nahoře), vyšel jsem ze dveří a byl tam otec i bráchové...

V tu chvíli mi začal nadávat proč jsme nešli ven!!! (ale ono bylo zataženo a poprchávalo! :roll:), šli jsme ze schodů a zeptal jsem se bratra (2,5) jestli chce jít ven, odpověděl že nechce! Takže mi bylo jasný že i tomu desetiletýmu bratrovi se ven nebude chtít...

Pouze jsem řekl nevlastnímu otci že se NÁM NECHCE VEN (řekl jsem to v klidu) a on začal nadávat a vzal mě do pokoje kde do mě neustále strkal, řekl jsem mu že se nikomu z nás ven nechce! ale on že jsem línej, idiot, kretén apod. a vytáhnul na mě nějakou věc z minulého měsíce jako že jsem měl řezat dříví nebo co a že mi to řikal si patnáct krát (přitom mi to řekl jenom jednou a na to sem pak zapomněl). pak mi zakázal chodit na net, počítač, PS3. (jako nevim za co? za to že jsem normálně řekl že se ven nikomu nechce? neřekl jsem že tam nepůjdeme, jen že se tam nikomu nechce (OMG OMG OMG!!!).

sbalil jsem si všechny věci a slyšel jsem otce jak mě dole kritizuje před bratry...máte bráchu idiota, kreténa (a takhle pořád)

Otec po chvíli odjel a já zapnul net a PC...píšu vám tuhle zprávu... odjíždím za svým tátou, řeknu mu to a v pondělí večer se vrátim (učitelé stávkují, nejdu do školy).

Nebudu mít přístup k netu...

čau all

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hh tak GL HF, kdyby to bylo v mém případě (jako že táta se ke mě tak taky choval), tak jsem ho pěkně seřval (a on potom brečel v ložnici)... každopádně se s tím neser a řeš to narovinu, normálně si zajdi na sociálku nebo zavolej na již zmiňovanou linku důvěry a poraď se, co dělat (musíš ale vypadat trošku seriózně, protože když pak začne mamina a tatík hrát hru, že jsou nejlepší rodičové světa, tak ti asi nikdo neuvěří...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když jsem odjel tak jsem byl na mezizastávce u kámoše kterýho jsem rok neviděl (chodili sme spolu do školy (oldschool :coolgun:), druhej den přijel a ješte s jednim kámošem sme pařili CoD4 ve třech...cool

Takže jsem se vrátil domů, doma nikdo...:)

táta říkal že si promluví s matkou a za týden pro mě přijede (huráááá!), takže v pátek jedu zase za otcem...cool...

PS: doufám že vás tim furt neotravuju x-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu