Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hraní her na TV přes composite kabel (FuSa plugin-FuSa v1.0 build 047b)


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 120
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

hej prosím vás to opravdu nejde nastavit rozlišení ? hrozně mně to štve nemám tam celej obraz doufám že to bude v novější verzi

EDIT: teď jdem to šel skusit na jinou televizi a všim jsem si že ten obraz je seřízlej dole a na hoře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hej prosím vás to opravdu nejde nastavit rozlišení ? hrozně mně to štve nemám tam celej obraz doufám že to bude v novější verzi

EDIT: teď jdem to šel skusit na jinou televizi a všim jsem si že ten obraz je seřízlej dole a na hoře

Zatim ne, vydrz na dalsi verzi, zatim aspon neco, ne:!:? :psp: :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to funkční jen pro PSP Slim! s cfw. 3.80/3.90 M33

a pecka už ¨výšla nová verze s podporou

přidán fullscreen (celoobrazovkový) režim # 1 (TV 16:9)

vylepšena kompatibilita s UMD

všechny hry jsou nyní funkční, když je plugin deaktivován

nyní již nedochází k pádu při ukončení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm to je hezký že je nová verze já si myslel že to bude pěkná změna a vono hovn* celej obraz mi nejede a už mi nejede ani tonda hawk project 8 pic*

EDIT: hm to je divný je to ve více hrach které mi šli a ted nejdou třeba flatout vvždy se vypne podsvícení, menu v tv nenaběhne skuste to pls někdo at vim že to není pluginem ale nastavením dik (ale třeba SSX on tour mi fachá v pohodě

EDIT2: hm tak to je hezký už ani ssx on tour mi nejde pic* co stim je ?

hej to opravdu nikdo neví proč to nefunguje nebo to všem funguje a problém je u mně sry za 2 přispěvky za sebou ale on by si toho nikdo nevšiml

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm prostě mi to nejde skoušel jsem to na 3 televizich nic vždy když tmáčnku + a - tak to ztmavne menu nenaběhne nebo to mačkám blbě poradte kdo to vyřeší dám pts hodně pts

EDIT:hm tak jsem zjistil že na mé druhé kartě to normálně funguje takže chyba je u mně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm prostě mi to nejde skoušel jsem to na 3 televizich nic vždy když tmáčnku + a - tak to ztmavne menu nenaběhne nebo to mačkám blbě poradte kdo to vyřeší dám pts hodně pts

EDIT:hm tak jsem zjistil že na mé druhé kartě to normálně funguje takže chyba je u mně

a jede ti fullscreen?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne ne právě že když hop tam přepnu tak se to sekne aha ted jsem přišel na to že to není kartou ale je to asi hrama třeba gta mi normal funguje mez full screnu ale třeba tonda mi se starší verzí fungoval ale ted už mi nefunguje vubec prostě počkám na new verzi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to já to mněl na 1 dal jsem to na 0 a pak zpět po chvilce hráni zpět na 1 obraz se dal normálně na 16 : 9 ale hra se sekla no prostě čekat na další verzi ale teda proč nejdou jiný hry de mi jen GTA nic jinýho u všeho mi stmavne obrazovka a psp se vypne přitom mi to na starší verzi šlo co ty na tom hraješ za hru ?

hm tak to je hezký už mně nefungujou ani GTAčka čim to je ? to není možný do pytle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to já to mněl na 1 dal jsem to na 0 a pak zpět po chvilce hráni zpět na 1 obraz se dal normálně na 16 : 9 ale hra se sekla no prostě čekat na další verzi ale teda proč nejdou jiný hry de mi jen GTA nic jinýho u všeho mi stmavne obrazovka a psp se vypne přitom mi to na starší verzi šlo co ty na tom hraješ za hru ?

hm tak to je hezký už mně nefungujou ani GTAčka čim to je ? to není možný do pytle

mam stejnej problem:cry:.proste ztmavne obrazovka, menu nikde, obraz nikde proste vsecko v pi**:cry:.asi si to chce fakt pockat na tu novou verzi.nevite nekdo kdy bude?:?:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pls nemohli by ste mi poradit pucil sem si od bratra kabel na jedny strane mam 3,5 jeckten zapojim do psp a na druhy to mam 3 sinche ktery zapojim do psp (kabel je od nokie) mam zapojenej kabel na televizi nastavim spravnej vstup.pustim hru kterou mam ulozenou na karte (virtual tenis 3) zmacknu to + a- a nic se nestane mam firver 3.9 a plugony sem tam dal podle navodu v cem je problem??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máš CFW jestli ne tak tutorial pro začátečníky a jetli jo mussíš je aktivovta v recovery menu a tadle beta je na spustu her nefunkční i když jsou tam napsaný mně to funguje na jedinou hru a to je GTA:lcs ale zajímavý je že na starší verzi šli skoro všeci hry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Koupil jsem si kabel od sony za 590,- a ten podporuje vsechno, fotky, filmy i hry. Je teda pravda, ze obraz u her neni pres celou obrazovku, ale mam plazmu od panasonicku a ta ma funcki zoom:) Takze obraz je pres celou obrazovku... Nemusel jsem instalovat zadny pluginy, proste sem propojil psp s tv a jedu:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu