Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Portable 2G tutorial


WItekS

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

A asi máš staženej Media Install, jinak by se ti to zobrazovalo.

btw, mě to video nejde a chyba je v PC. Nejdou mi správně naistalovat drivery..

Mam nainstalovany media install,co sa mi ma zobrazovat?(dnes som asi mimo :cheesygrin: )

Isiel si do recovery PC(F8 ) a zablokoval signature pred instalom Ako som hovoril?To je to najhlavnejsie!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ohledne tech Felynu... ja pouzivam kocku ktera uprednstnuje utok se zbrani, ma para atribut, abnormal attack up a s shock trep... a ty pasti rozhodne poklada(treba kdyz jsem 3X za sebou delal dual volkanos quest pokazdy polozila 2X a u volkanosu je to opravdu velka pomoc) jinak obvykle min 1X a to je podle mne lepsi pomoc, nez kdyz se drzi na zivu a odlakava bosse... nekdy uz me ty kocky pekne serou a prijde mi lepsi, kdyz kocka proste polozi past a umre, nez kdyz si parkrat placne do bosska

ted prave pracuju na support cat... (demon flute, megaheal flute a shock trap)

a pak se vrhnu na bomb mastera... pro bow/bowgun (bomb dmg up, lg barrel bomb a k tomu asi jeste nejakou flutku)

taky jsem chtel vyzkouset sleep atribut, ale mam pochybnosti o inteligenci kocky... prestane utocit, kdyz to mostrum uspi?

jinak tady pro zmenu neco z kuchyne... takhle mi felyni uvarili vcera, celkem spokojenost(poprvi za celou dobu, co mi hodilo skill vsech 5 kocek...)

screenshot125zh3.png

ohledne media install... ja ho pouzivam a jediny, ceho jsem si vsimnul je, ze se automaticky zobrazuji obrazky brneni a zbrani, jinak nic moc

Waiet: na naruga helm je potreba tenhle matros: Naruga heavy spike, Naruga thick scale, Naruga SS, monster broth+... takze ti to asi odemkne jeden z nich

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mam teda 7 koček, na 5Hearth a kolem 17-20 level.

Mam rád jenom weapon usery. Jedinej bomber cat co mam, používam na Fatalise a Graviose, jinak je nemusim.. ještě tak na craby dou...

Shock Trapy mi teda ještě žádná kočka nikdy nepoužila, tak sem to zavrh.

A jo, přestane útočit když monstrum spí.

Ty felyn skills. lolz :D Mě se to už asi povedlo, ale poněvadž mam většinu koček na heroics + ultra lucky cat, nebylo to tolik skillu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2i_N3SwecKc



enOMYMsONb4



Jako nic moc >_> len som testoval a nahodne vybral quest...Keby ste vedeli,co robi to mrznutie,dajte vedie...Tak isto nejaky program na text,bo nejake newbie tutorialy vzdy bodnu ludom co nevedia...


Inak musel som stale healovat bo "worry" skill nepusti :blink:

Dik za akekolvek komenty :bash:

//Hiii ono to to useklo :? kua to co ma byt!!!Taky pekny konec :roll:

///na YouTube je to cele http://www.youtube.com/watch?v=enOMYMsONb4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to obcasny zasekavani mi dela remotejoy taky :( ...dneska jsem zkousel vsechno mozny a neprisel jsem na to proc..

predtim jsem to najivne testoval na my stary popelnici s USB1.0 a tam se fps pohybuji kolem 4:lol:, ale i presto, ze to bylo s prisernyma fps, nejevilo to znamky zadnyho kratkodobeho zamrnuti..

dnes jsem to testoval na kamosove novym notasu s Vistama a pres krasny fps se to cas od casu seklo.. mam podezdreni, ze to sekani je Vistama

ale tezko rict, ja nemam moznost to ucinne otestovat na XP :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm... uvidim jestli budu mít zejtra čas, kdyžtak bych to i zkusil u bráchy na NB. A tak udělam ten config jak killa říkal.

( jenom k těm duo monoblos, vim že to byl jenom test, ale jestli na něco něco můžu doporučit tak HBG+Pellet nebo LBG+Normal. Otázka 5ti minut ^_^ ( s HR8 equips ). )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja na Mono/diablo chodim vacsinou s hammerom,lebo farmim rohy,ale hento som len chcel zafrajerit s full volga+LS ale nahodou to s nim ide celkom rychlo a je jeden z najdlhsich aky mam...

Inak vykonom mojho booku to nebude,tym som som si isty,skor tie visty...Mam este k tomu x64 a som rad,ze som to vobec rozbehal,ako to je...Mozno skusim aj nieco ine ako hypercam2,ale tym to asi nebude...

Inak zaciatok,jak som hadzal tie paintbally,lol/rolf...som sa nasmial,inak asi 3x ma pekne cica buchla po hlave,celkom aktivna a ako zlozila s tym kladivkom,toho bieleho...no lubim ju :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inak vykonom mojho booku to nebude,tym som som si isty,skor tie visty...Mam este k tomu x64 a som rad,ze som to vobec rozbehal,ako to je...Mozno skusim aj nieco ine ako hypercam2,ale tym to asi nebude...

timto urcite neni.. to zasekavani tam je i kdyz nenahravas

podle me je to proste tim, ze si remotejoy4iRS uplne nerozumi s vistama, ale jen hadam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lidi nemeli ste nekdy problem ze vam zniceho nic prestalo PSP nacitat UMD a spoustet ISA? kamos se s tim ted bije, tak esli nevite co s tim

tady je to tak trochu off topic ;) ...ale tipoval bych, ze se pojebal config file pro recovery menu na adrese s nastavenim UMD modu, mozna uplne (corrupted data)

jestli mam pravdu, melo by pomoct zformatovani flash1... takze staci jit do recovery menu-> Advanced-> ..a dat format flash1 and reset settings

thats all :)

melo by to pomoct, kdyz ne hod to novyho topicu a trochu vic to tam popis ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[;359303']tady je to tak trochu off topic ;) ...ale tipoval bych' date=' ze se pojebal config file pro recovery menu na adrese s nastavenim UMD modu, mozna uplne (corrupted data)

jestli mam pravdu, melo by pomoct zformatovani flash1... takze staci jit do recovery menu-> Advanced-> ..a dat format flash1 and reset settings

thats all :)

melo by to pomoct, kdyz ne hod to novyho topicu a trochu vic to tam popis ;)[/quote']dix, ukazalo se ze si hral v "select" menu .. vocas :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani se mi nezdá, proč myslíš ?

Heh tak GL na Tigrexe :)

( já hrál MHP2 asi 600h a MHP2G hraju 460h )

hmm.. 1060h celkem, slusny :)

pro zajimavost.. kolik mas guild pointu?

Cvak: ohledne gathering spotu.. dokonce pribily (novy sektory ve volkano), jinak je to stejny ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já měl na 2ce 240 hodin pak sem si smazal save , tak sem hral s cheat saveem asi dalsich 10 hodin, a ted sem zacal uplne znova , ale myslim ze je celkem divny ze na volacnu je jen jeden bug spot a jeste k tomu ve 2ce , co tak vim tak v MHF2 byl bug spot aji v 1ce ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já měl na 2ce 240 hodin pak sem si smazal save , tak sem hral s cheat saveem asi dalsich 10 hodin, a ted sem zacal uplne znova , ale myslim ze je celkem divny ze na volacnu je jen jeden bug spot a jeste k tomu ve 2ce , co tak vim tak v MHF2 byl bug spot aji v 1ce ...

ve volkanu byl vzdycky jen jeden spot, ale zato rarovy, ted tam jsou dva.. takze haluz :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu